خبر فوری
ژستد، مهاجم استقلال گلزن نیست؟ | ۸۰ بازی ۱۲ گل زده!+سند
رودی ژستد، مهاجم فرانسوی استقلال عملکردی ضعیف دراین تیم را رقم زده و با وجود دقایق طولانی حضور در ترکیب استقلال، اما نتوانسته گلی به ثمر برساند.

گروه ورزش|شهرآرانیوز، روزی که رودی ژستد، مهاجم فرانسوی استقلال به ایران آمد، رسانه‌های نزدیک به سرمربی استقلال اعتقاد داشتند که او خرید قابل توجهی انجام داده است. حتی تیتر زده می‌شد: ژستد، همان مهاجمی که مجیدی می‌خواست! این تعریف‌ها در حالی منتشر می‌شد که این بازیکن حتی یک دقیقه هم برای استقلال به میدان نرفته بود تا عیارش مشخص شود وروشن نبود که ان همه تمجید از بازیکن فرانسوی از کجا نشات گرفته است.

ژستد حتی عقبه پررنگی هم نداشت که این تبلیغات توجیه پذیرجلوه کند، اما برخی جریان‌ها روی حرف خود مصر بودند که بازیکن بسیار خوبی توسط مجیدی خریداری شده است. درخشش یامگا درهفته‌های آغازین لیگ درعین حال این حس امید را زنده نگه می‌داشت که پای ژستد نیز به گلزنی باز شود واین بازیکن نیز مانند دیگر فرانسوی بتواند برای استقلال مهره ثمر بخشی باشد. این انتظارات، اما تا به امروز به سرانجام نرسیده و رودی ژستد با وجود دقایق طولانی حضور در ترکیب استقلال، اما موفق به گلزنی نشده است. آمار عجیبی هم از این بازیکن در ۸۰ بازی اخیر منتشر شده که جای بسی تامل دارد و دفاعیه سرمربی استقلال را درباره این بازیکن عمیقا زیر سوال می‌برد. این بازیکن در 80 بازی فقط 12 بار موفق به گلزنی شده است!

مجیدی پیش از حضور ژستد درباره این بازیکن گفته بود بازی‌هایش را به دقت به نظاره نشسته و این خرید با چشم باز انجام شده است، اما آمار بازی‌های اخیر ژستد نشان می‌دهد که نه فقط در استقلال بلکه در دیگر تیم‌های خود نیز وضعیت مطلوبی نداشته و هرگز نمی‌توان از او به عنوان مردی تمام عیار در گلزنی یاد کرد.

ژستد گلزن نیست؟ | ۸۰ بازی ۱۲ گل زده!+سند

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}