حضور تماشاگران دوباره در سالن‌های ورزشی ممنوع شد!| ادامه رقابت های والیبال بدون تماشاگر ترین های هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال درخشش برادران یخچالی؛ یکی در آلمان و دیگری در ایران نتیجه بازی هندبال ایران و کویت+ ویدئو| جهانی شدیم! پورعلیفرد رئیس سازمان لیگ والیبال می‌شود؟ | ساداتی: پورعلیفرد هم والیبالی است و هم مدیر! هفته بیستم لیگ والیبال به کام قعرنشینان | پیکان و شهرداری ارومیه را چه می‌شود؟ شرط هوادار برای بازی با استقلال اعلام شد| اول با پیکان بازی کنید! کامیابی نیا به جای نورالهی به اردوی تیم ملی رفت| حمله کرونا به ملی پوشان مهدی عبدی: حواسمان به پرسپولیس است، نه استقلال بازی استقلال و هوادار لغو شد قاب خاطره | نمایی از شروع یکی از مسابقات فوتبال جوانان باشگاه‌های مشهد در دهه ۶۰ ساعت بازی هندبال تیم ملی ایران و کویت در جام ملت های آسیا شادی شهرخودرو از تساوی مقابل آلومینیوم اراک حرکت عجیب اسکوچیچ در خصوص انتشار لیست تیم ملی درخشش امیر عابدزاده در لیگ اسپانیا+ ویدئو واکنش آزادی به قرار گرفتن در لیست مازاد استقلال: برمی گردم و خیلی‌ها را پشیمان می‌کنم توافق نانوشته رئال و بارسا گرگان نمک به زخم اکسون پاشید/ عقاب‌ها اوج گرفتند
خبر فوری
شهرداری گرگان صدرنشین گروه C شد|امتیاز آوری جمشیدی و دبل دبل میرزائی
گرگانی ها در مرحله دوم رقابت های لیگ برتر بسکتبال از سد کاله گذشتند.

یاسر سماوات/شهرآرانیوز، تیم بسکتبال شهرداری گرگان با برتری ۹۹ - ۸۲ برابر کاله آمل،  در صدر گروه C مرحله دوم سوپرلیگ قرار گرفت.
میثم میرزایی سبد اول بازی را دشت کرد و سپس امیرحسین یازرلو برای کاله و رسول مظفری برای گرگان ۳ امتیازی زدند. یازرلو ۳ امتیازی دومش را هم می‌زند و پس از سبد پری پتی، نوبت ۳ امتیازی مک‌کال می‌رسد. میرزایی و اوانز شهرداری را پیش می‌اندازند، ولی ۳ امتیازی بعدی مک‌کال هم به بار می‌نشیند. پتی پاسخ می‌دهد و جمشیدی و اوانز هم امتیازگیری را آغاز می‌کند. بازهم مک‌کال در شوت پیرامونی موفق است. این بار متین آقاجانپور پاسخ می‌دهد. اندوان جمعه‌زاده و ۳ پرتاب آزاد موفق آقاجانپور، ۲۸ - ۲۳ کاله را پیش می‌اندازد.
کوارتر دوم عملکرد خوب پتی، اوانز، جمشیدی و میرزایی در شهرداری، همچنین مک‌کال، امیرحسین یازرلو، بهنام جمعه‌زاده و آقاجانپور هم برای کاله خوب کار می‌کنند تا نیمه تخست با تساوی در ۵۰ تمام شود.
در کوارتر سوم ران ۱۳ امتیازی جمشیدی و مظفری، کفه ترازو را برای گرگان سنگین می‌کند. آقاجانپور و جمعه‌زاده چند امتیاز را جبران می‌کنند. شهرداری با جمشیدی و میرزایی به ۶۹ رسیده، اما آقامیری و مک‌کال اختلاف را تک رقمی می‌کنند و ۳ امتیازی متین آقاجانپور اختلاف را به ۴ امتیاز کاهش می‌دهد. اوانز سبد بعدی گرگان را می‌گیرد و ۶ امتیاز جمشیدی این‌تیم را به ۷۷ می‌رساند و کاله با متین به ۷۰ می‌رسد.
در کوارتر چهارم متین آقاجانپور سبد اول کوارتر را می‌گیرد، اما ۱۰ امتیاز پیاپی جمشیدی، جریان بازی را به سود گرگان می‌کند. هادی لکزایی‌فرد هم سبد می‌گیرد. ۳ امتیازی و ۳ امتیازی پتی گرگان را به ۹۰ می‌رساند. اندوان او حمله اش را ۴ امتیازی می‌شود. این امتیازات را مهدی لکزایی‌فرد جبران می‌کند. شهرداری با میرزایی به ۹۵ می‌رسانند. یازرلو و بالابان امتیازات پایانی کاله را می‌گیرند و ۴ امتیاز اشکان جعفری هم گرگان را به یک قدمی برد صدتایی می‌رساند تا شهرداری چی‌ها ۹۹ - ۸۲ فاتح میدان شوند.

بهترین‌ها
محمد جمشیدی (۳۵:۵۹ ثانیه) با ۳۵ امتیاز، ۲ ریباند، ۲ پاس گل و کارایی ۲۹ چهره برجسته میدان و امتیازآورترین بازیکن این رقابت بود.
کریستوفر اوانز (۳۱:۴۸ دقیقه) با ۲۱ امتیاز، ۸ ریباند، ۳ پاس گل و کارایی ۲۵ دیگر بازیکن موفق شهرداری گرگان بود.
میثم میرزائی (۳۱:۱۴ دقیقه) با ۱۰ امتیاز، ۱۴ ریباند، ۲ توپ‌ربایی و ۴ پاس گل دابل دابل کرد و با کارایی ۲۲ از بازیکنان موفق تیمش مقابل تیم استان زادگاهش بود.
بهنام جمعه زاده (۲۸:۱۲ دقیقه) با ۱۲ امتیاز، ۴ ریباند، ۲ پاس گل و کارایی ۱۷ موثرترین بازیکن کاله آمل بود
دارکو بالابان (۳۶:۴۸ دقیقه) با ۱۵ امتیاز، ۹ ریباند و کارایی ۱۶ دیگر بازیکن نسبتا موثر کاله بود.
مایک مک کال (۳۲:۱۶ دقیقه) با ۱۳ امتیاز، ۳ ریباند، ۴ پاس گل و کارایی ۱۵ نمایش نسبتاً خوبی داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
نظرسنجی
دوست دارید به چه محتوایی در سایت شهرآرانیوز بیشتر پرداخته شود؟
فرهنگی، هنری
اقتصادی
ورزشی
اجتماعی
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}