بازی دوستانه تیم ملی ایران و کانادا لغو شد توضیحات دبیر فدراسیون درباره بازیکن دوپینگی والیبال انتصابات سردار آزمون وادی:هیچ کس نمی‌تواند جای معروف را بگیرد|با تمام قدرت به میدان می‌رویم عبادی‌پور:باید تصمیم جدی برای تغییر می‌گرفتم|جوانگرایی چالش بزرگی برای والیبال ایران است مذاکره پرسپولیس با زکی‌پور تکذیب شد ملی‌پوشان استقلال به جشن قهرمانی می‌رسند؟ بی تفاوتی اسکوچیچ به رای کمیته اخلاق| چرا کنعانی زادگان دعوت شد؟ تاریخ‌نگاری حضور تیم منتخب خراسان در چهارمین دوره لیگ قدس سال ۱۳۶۷ - قسمت سوم گلر مشهدی تیم ملی؛ از شب بی‌فروغ در تهران تا درخشش در بغداد گروه ایران در جام ملت‌های فوتسال آسیا مشخص شد نگرانی محمد بنا از تعویق بازی‌های آسیایی کشتی ماجرای خرید کارخانه توسط علی دایی چه بود؟+ عکس برنامه‌های یحیی گل‌محمدی برای بازار نقل‌و‌انتقالات تابستانی پرسپولیس اسکوچیچ اسامی دعوت‌شدگان به اردوی تیم ملی را اعلام کرد| بایکوت ادامه‌دار رامین رضاییان! سرنوشت ماندن شهرخودرو در لیگ دردستان گل محمدی سقوط فجر شهیدسپاسی با سرمربی مشهدی+ جدول لیگ| کار بزرگ مهاجری در مسجدسلیمان اسلامی، سامری و تاجیک کادر فنی تیم بسکتبال ایران نوین از برگزاری اردوی تدارکاتی در ایران تا اروپا برای تیم ملی بسکتبال
خبر فوری
طلسم مهرام مقابل آویژه صنعت| سرجان راه شکست هاشمی را خوب بلد است

گروه ورزش/شهرآرانیوز ، در ادامه رقابت‌های های مرحله دوم لیگ برتر بسکتبال تیم آویژه صنعت مشهد در دیداری زیبا، نفس‌گیر و پربرخورد، برای دومین مرتبه طی این فصل مهرام را این بار ۸۵ - ۸۳ شکست داد.
 
بازیکنان آغازگر آویژه صنعت: برایان استار ، نوید خواجه‌زاده، سجاد ابراهیمی، صالح فروتن و محسن مرادخانی
سرمربی: سرجان ایووانویچ  

بازیکنان آغازگر مهرام: مهدی کامرانی، سعید داورپناه، آرن داودی، الیجا هولمن و دووان سامرز 
سرمربی: سیدمصطفی هاشمی

کوارتر اول
۸ امتیاز استار، خواجه‌زاده و مرادخانی شروع رویایی آویژه بود. هولمن سبد اول مهرام را گرفت، اما استار و مرادخانی اختلاف را دورقمی کردند. اولین ۳ امتیازی بازی سهم فروتن بود که داورپناه پاسخ داد. فروتن پشت خط پرتاب آزاد بی اشتباه بود. سامرز مهرام را به ۱۰ رساند و آندوسیچ آویژه را از ۲۰ گذراند و صادقی و طاهری مشهد را به ۲۷ رساندند. هولمن، سامرز و کامرانی اختلاف را تک رقمی کردند. ۲۷ - ۱۸ به سود آویژه صنعت.

کوارتر دوم/ کلکسیون ۳ امتیازی آویژه
ابتدای این وقت هم آویژه ران ۷ امتیازی با طاهری، استار و آندوسیچ می‌گیرد. هولمن مهرام را به ۲۰ رساند و دست حسن‌زاده هم به سبد مشهدی‌ها باز شد. فروتن و استار دو پرتاب ۳ امتیازی پیاپی می‌زنند. سامرز ۴ امتیاز از پرتاب آزاد و منطقه‌ای می‌گیرد، اما ۳ بعدی آویژه با پرتاب خواجه‌زاده به ثمر می‌رسد. اندوان کامرانی پاسخ اوست. آرن هم دو پرتاب آزاد می‌زند. آویژه بازی را پشت قوس کشانده تا استار ۳ امتیازی بعدی را بزند. این باز سامرز جبران می‌کند. دو‌پرتاب آزاد سامرز و جامپ‌شات هولمن اختلاف را کمتر می‌کند، ولی استار، ستاره آویژه دست از ۳ امتیازی زدن برنمی‌دارد. لی‌آپ صادقی، حسن‌ختام نیمه اول برای آویژه است و آرن سبد آخر را کوارتر دوم را می‌گیرد. ۵۶ - ۴۰ آویژه برنده به رختکن می‌رود.

کوارتر سوم/ اسکوربورد روند
داورپناه سبد اول نیمه دوم را ۳ امتیازی می‌گیرد و سامرز مهرام را کمی امیدوار می‌کند. ۴ امتیاز پیاپی خواجه‌زاده آویژه را ۶۰ امتیازی می‌کند. آرن ۳ می‌زند و پس از سبد مرادخانی، داورپناه مهرام را به ۵۰ می‌رساند. خود سعید و هولمن اختلاف را تک رقمی می‌کنند، ولی ران ۷ امتیاری استار، طاهری و خواجه‌زاده، شاگردان سرجان را به ۷۰ می‌رساند. اینطرف مهرام با سامرز، آرن و هولمن به ۶۰ می‌رسد. همه چیز روند می‌شود. تک پرتاب‌های آزاد طاهری و استار آویژه را ۷۲ - ۶۰ پیش می‌اندازد.

کوارتر چهارم/ کامبک ناتمام
۳ امتیازی کامرانی، نوید کوارتری تماشایی را می‌دهد. خواجه‌زاده و فروتن اختلاف را حفظ می‌کنند. استار سبد بعدی را می‌گیرد، اما ۲ امتیاز از حسن‌زاده و ۵ امتیاز پیاپی کامرانی اختلاف را به ۷ کاهش می‌دهد. سرجان وقت استراحت می‌گیرد. در بازگشت مهرام به آب و آتش می‌زند و آویژه با چنگ و دندان، به قیمت از دست دادن محسن مرادخانی و‌مرتضی طاهری ایستادگی می‌کند. هولمن اختلاف را به ۳ کاهش می دهد! سرجان وقت استراحت دیگری طلب می‌کند. در بازگشت خواجه زاده نتیجه را ۸۰ - ۷۵ می‌کند. حسن‌زاده ترن‌اوور بدهنگامی می‌دهد، اما اندوسیچ هم از حمله‌اش طرفی نمی‌بندد. اعتراض سرجان تکنیکال برای او دارد تا کامرانی تک پرتاب را گل کند و هولمن اختلاف را به ۲ تقلیل دهد! آندوسیچ با خطای کامرانی پشت خط پرتاب آزاد یک توپ را هدر می‌دهد! پرتاب پیرامونی کامرانی به سبد نمی‌رود تا آندوسیچ جبران کند و اختلاف دوبازه ۵ شود. یک دقیقه و ۴۴ ثانیه به پایان، صالح فروتن در پس ریباند دفاعی تکنیکال دومش را می‌گیرد تا سومین خروجی آویژه باشد و یک امتیاز مفت و مسلم هم به هولمن کادو دهد! خواجه‌زاده در حمله ۲ امتیاز طلایی می‌گیرد. ۸۵ - ۷۹ و دقیقه پایانی آغاز می‌شود. صادقی با خطا روی هولمن چهارمین ۵ خطایی مشهدی‌هاست تا تیم سرجان ۳۰ ثانیه بدون پست ۴ و ۵ بازی کند! دو‌پرتاب هولمن گل می‌شود. ۸۵ - ۸۱ و فقط ۲۰ ثانیه به پایان! آخرین تایم اوت آویژه صنعت. سرجان در بازگشت زمین دفاع را انتخاب می‌کند (تا زمان مالکیت تیمش ۲۴ ثانیه باشد)، اما با اشتباه مرگبار مشهدی‌ها بدتربن ترن‌اوور ممکن ثبت می شود. هاشمی سریع تایم می‌گیرد. در بازگشت شهریاری سبد اویژه را فرو می‌ریزد تا در ۲۰ ثانیه به پایان نتیجه ۸۵ - ۸۳ شود. خود شهریاری علیزاده را می‌زند تا او پشت خط پرتاب آزاد بایستد. علیزاده، اما هردو پرتابش را از دست می‌دهد. ۵ ثانیه، ۴ ثانیه، ۳ ثانیه. فریاد هاشمی و نیمکت مهرام: «بزن... بزن...»، اما پرتاب ۳ امتیازی مهرامی‌ها به سبد نمی‌رود تا آویژه برای دومین بار مهرام را شکست دهد و سرجان ایوانویچ دوباره انتقام پیش فصل را از مهرامی‌ها بگیرد.
برایان استار (۳۶:۲۱ دقیقه) با ۲۸ آمتیاز، ۵ ریباند، ۶ پاس گل، ۳ توپ‌ربایی و کارایی ۳۷ قهرمان این دیدار بود.
الیجا هولمن (۲۲:۱۰ دقیقه) با ۲۲ امتیاز، ۹ ریباند، یک پاس گل، یک بلاک و کارایی ۲۳ بهترین بازیکن مهرام بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}