حذف حصارهای دانشگاه فردوسی تنها پیشنهاد شورای شهر است| تصویب نهایی بر ‌عهده کمیسیون ماده ۵ استانداری داستان گوهرشاد زیر گنبد کبود ایجاد ۸ ره‌باغ با نام بهشت برای دسترسی به ورودی‌های حرم هزار توی ناامیدی در شهرک امید نگرانی برای تامین آب مشهد در تابستان آینده وجود ندارد جمع‌آوری موتورپمپ‌های کشف‌رود در یک ماه آینده برخورد با اداره‌های متخلف کرونایی هوای امروز مشهد۲۲تیر در وضعیت سالم وضعیت طرقبه شاندیز هم قرمز شد برگزاری ۳۷۵ کارگاه زیر طرح سایبان امید در مشهد افزایش ۱۵ تا ۴۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی تا پایان هفته در مشهد سرانه تولید زباله پلاستیکی هر خانواده مشهدی ۹۷ کیلوگرم است انجام ۵۱۲ عملیات آتش‌نشانی از سوی سازمان آتش‌نشانی مشهد مطالعات بر روی علل تصادفات موتور سیکلت در مشهد بهره‌برداری از پارکینگ مجد تا یک ماه آینده هوای امروز۲۱ تیر در ۵ منطقه مشهد ناسالم است دل خونین مردم از قیام خونین«گوهرشاد» شهردار مشهد:️ باور دارم سرمایه هر سازمانى منابع انسانى آن است توييت محمدرضا كلائى، شهردار مشهد درباره اهتمام براى آبادانى توس
خبر ویژه

برگزاری هفتمین آزمون استخدامی دولت در خراسان رضوی

  • کد خبر: ۹۶۳۰
  • ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹
برگزاری هفتمین آزمون استخدامی دولت در خراسان رضوی
هفتمین آزمون استخدامی مشترک ۲۲ دستگاه اجرایی در سال ۹۸ از صبح امروز، ۳۰ آبان، همزمان با سراسر کشور در مشهد و ۹ شهرستان استان خراسان رضوی در حال برگزاری است.

به گزارش شهرآرانیوز، مجید میرزا وزیری، نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور در دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به برگزاری این آزمون همزمان با سراسر کشور در دانشگاه فردوسی مشهد، گفت: با وجود برخی مشکلات به وجود آمده، خوشبختانه در حال حاضر هفتمین آزمون استخدامی مشترک ۲۲ دستگاه اجرایی در سال ۹۸ از صبح امروز، ۳۰ آبان، همزمان با سراسر کشور در دانشگاه فردوسی مشهد در حال برگزاری است.

دستیار نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور در دانشگاه فردوسی مشهد نیز با اشاره به جزئیات برگزاری این آزمون در این دانشگاه، به ایسنا گفت: هفتمین دوره آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی امروز با حضور ۱۳ هزار و ۹۴ داوطلب در دو نوبت صبح و عصر در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

حسن الیاسی‌راد ادامه داد: در نوبت صبح این آزمون ۶۵۵۰ داوطلب و در نوبت عصر نیز ۶۵۴۴ داوطلب در دانشگاه فردوسی مشهد در این آزمون شرکت می‌کنند.

وی افزود: از مجموع داوطلبان شرکت‌کننده در این آزمون در دانشگاه فردوسی مشهد ۶۶۰۰ نفر مرد و ۶۴۹۴ نفر زن هستند و بر این اساس ۵۰.۴ درصد داوطلبان مرد و ۴۹.۵ درصد زن هستند.

احمد افروغ، سرپرست مرکز علمی‌کاربردی سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی نیز با اشاره به برگزاری این آزمون در مرکز علمی‌کاربردی جهاد دانشگاهی در مشهد، گفت: هفتمین دوره آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی در مرکز جهاد دانشگاهی خراسان رضوی با حضور ۱۲۰۰ داوطلب در نوبت صبح در حال برگزاری است.

 هفتمین آزمون استخدامی مشترک ۲۲ دستگاه اجرایی در سال ۹۸ در خراسان رضوی با حضور  ۳۹ هزار و ۶۵۷ داوطلب در حال برگزاری است. این آزمون در مشهد در دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه فردوسی، مرکز علمی‌کاربردی جهاد دانشگاهی، مجتمع فنی‌حرفه‌ای شهید منتظری و دانشگاه پیام نور برگزار می‌شود.

این آزمون استخدامی همچنین در شهرستان‌های تربت حیدریه، خواف، سبزوار، قوچان، سرخس، تربت جام، نیشابور، کاشمر و گناباد برگزار می‌شود.


منبع: ایسنا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
توجه : نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمیشود.
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}