روحانی به ژاپن می‌رود تحریم‎ها جدی است، اما آبادانی رها نشده است افشا کنندگان فساد از وزارت اقتصاد جایزه می‌گیرند باورم نمی‌شد زنی که این همه دغدغه «بهتر» شدن وطن را دارد، تصمیم گرفته انصراف دهد طرح موضوع افزایش قیمت بنزین در جلسات غیرعلنی با نمایندگان وزارت خارجه پیگیر بازگرداندن سرمربی استقلال صفحه نخست روزنامه‌های کشور - سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ اوه! بودجه ۹۹ صریح و شفاف خراسان رضوی در رتبه سوم کشوری در ثبت نام انتخابات مجلس ۸ داوطلب خبرگان رهبری از خراسان رضوی راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات به معنای قطع اینترنت نیست درگیری در مجلس بر سر نطق پایانی پروانه سلحشوری/ تا دیر نشده، زمان را دریابیم  دولت خواهان مشارکت حداکثری ایرانیان است حضور دکتر روحانی در دانشگاه فرهنگیان +تصاویر ظریف: ما مشکلات زیادی داریم، اما اشتباه نکنیم که به جز مردم چیزی هستیم سوال از وزیر اقتصاد در دستور کار امروز مجلس ۱۱۱۳ داوطلب استان در سودای بهارستان بودجه استان فعلا ردیف نیست
خبر ویژه
علی مطهری اعتراف کرد:

نباید به آن دانشجو می گفتم «قرص ضد بارداری» دارم

  • کد خبر: ۱۰۵۳۷
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰
عضو فراکسیون امید مجلس توضیحاتی درباره سخنان خود در دانشگاه شهید بهشتی ارائه کرد و تاکید کرد: بهتر بود من به دانشجو نمی‌گفتم «قرص بارداری دارم».

به گزارش شهرآرانیوز؛ علی مطهری درباره حواشی ایجاد شده در سخنرانی‌اش در دانشگاه شهید بهشتی هم گفت: بسیج دانشجویی برای برنامه‌ای به مناسبت ۱۳ آبان از بنده دعوت کرد و بنده حدود یک ساعت صحبت کردم. این دوستان از قبل برنامه‌ریزی کرده بودند و هنگامی که می‌خواستند سوال کنند به بنده و دیگران حمله می‌کردند و ما هم پاسخ می‌دادیم. ولی آن‌ها میان حرف بنده می‌پریدند و می‌خواستند صحبت‌های من را قطع کنند و ما هم تحمل می‌کردیم.

وی افزود: اینجا یکی از آقایان بود که خیلی سر و صدا می‌کرد و از انتهای سالن فریاد می‌زد و در یک جایی هم گفت: آقای مطهری شما باید قرص ضد فراموشی بخورید، بنده هم به عنوان مزاح گفتم من انواع و اقسام قرص‌ها را دارم قرص ضد بارداری هم برای شما دارم.

مطهری اضافه کرد: مخاطب بنده پسر بود، دانشجو‌ها هم خندیدند و کسی هم خیلی بد تلقی نکرد بعد از برنامه به ما گفتند ویدیویی پخش شده که شما دارید به یک دانشجوی دختر می‌گویید برای تو قرص ضد بارداری دارم. صدای دانشجویی که مخاطب من در آن برنامه بود مقداری زیر و دخترانه بود و خبرگزاری دانشجو و فارس هردو خیلی گسترده این کلیپ را منتشر کردند.

وی در پاسخ به یکی از دانشجویان که گفت: «آقای مطهری شما این مطلب را بیان کرده اید و اصل حرف بیان شده نامناسب است»، اظهار داشت: خیلی فرق می‌کند که این جمله به دانشجوی پسر گفته شده باشد یا دانشجوی دختر. البته خود این رسانه‌ها هم می‌دانستند، چون خبرنگار خودشان این را منتشر کرده، ولی چون صدا دخترانه بود به ذهنشان رسید که بگویند دختر بوده است.

 

منبع: فارس

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}