خبر ویژه
معاون اقتصادی شهردار مشهد:

اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری در مشهد برگزار می شود

  • کد خبر: ۱۰۵۵۵
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۲
اولین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری (mashhad eco fair) به همت معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، با هدف معرفی عناصر موثر در تحقق پروژه‌های زیر ساختی شهر از تاریخ ۱۲ تا ۱۶ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی شهر مشهد برگزار خواهد شد.

به گزارش شهرآرانیوز؛ اژدر اژدری معاون اقتصادی شهردار و رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری، در این خصوص عنوان کرد: شهرداری مشهد به منظور ایجاد بستری مناسب برای فعالان اقتصادی و حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی با همراهی سایر ارکان شهرداری مشهد و ذینفعان در حوزه سرمایه گذاری و اقتصاد شهری نسبت به برگزاری نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری(mashhad eco fair) از تاریخ 12 آذر الی 16 آذر ماه سال جاری در محل نمایشگاه بین المللی اقدام خواهد نمود.

وی افزود: این نمایشگاه فرصتی به جهت ارائه تصویری جامع، از تنوع و تعدد فعالیت های سرمایه گذاران و نقش موثر آن ها در توسعه پروژه های زیرساختی شهر است که به تبع برگزاری چنین رویدادهایی زمینه مناسبی را برای آشنایی شهروندان و بازدیدکنندگان با اقدامات شهرداری مشهد، به همراهی شرکاء و فعالان بخش خصوصی در رونق اقتصاد شهر، فراهم می کند.

اژدری با اشاره به اینکه حضور نهادهای اقتصادی و ارائه بیش از 100 فرصت سرمایه گذاری این نمایشگاه را از کیفیت قابل توجهی بهره مند خواهد کرد، بیان داشت: درصدد هستیم خارج از محوریت اصلی نمایشگاه که معرفی شرکای شهرداری و نهادهای موثر در توسعه شهری است، نخبگان علمی و شخصیت های موفق در حوزه اقتصاد شهر را در کارگاه ها و سمینارهایی که همزمان با نمایشگاه برگزار خواهد شد، معرفی نماییم که بر همین اساس فضایی را برای تبادل و انتقال تجربیات و گفتمان آنها با علاقه مندان در نظر گرفته ایم.

وی تصریح کرد: معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، به عنوان متولی اقتصاد دومین کلان شهر مذهبی جهان اسلام با میزبانی سالانه ده ها میلیون زائر و گردشگر داخلی و خارجی فرصت های سرمایه گذاری شهر را با موضوعات تجاری، اداری، گردشگری، خدماتی، زیرساختی و.. در قالب بسته های سرمایه گذاری، مطالعات امکان سنجی و طرح های توجیهی اقتصادی آماده نموده است.

اژدری در پایان خاطرنشان کرد مدیران و کارشناسان حوزه سرمایه گذاری در طول برگزاری این رویداد آماده مشاوره، پاسخ گویی و انعقاد تفاهم نامه با فعالان حوزه اقتصادی در محل نمایشگاه می باشند.

گفتنی است مراسم افتتاحیه این مراسم امروز ساعت ۱۷:۰۰ بطور زنده از صفحه اینستاگرامی شهرآرا به آدرس:  www.instagram.com/shahraranews پخش خواهد شد.

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
شهرآرامحله 13980918100824
شهرآرامحله 13980918100552
شهرآرامحله 13980918100105
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}