ممنوعیت استفاده از مانکن زنده در ویترین فروشگاه‌ها کرونا چیست و چقدر خطرناک است سقوط یک پهپاد در ملاثانی + ویدیو امیر تتلو بازداشت شد برق‌گرفتگی، جان ۳۷ خراسانی را گرفت/ خراسان رضوی، سومین استان بیشترین آمار مرگ ناشی از برق‌گرفتگی  رتبه نخست خراسان رضوی در زایمان اضطراری در آمبولانس‌ پیدا شدن بسته مشکوک در تجریش تهران/ حضور تیم چک و خنثی در محل کنترل کرونا در فرودگاه امام خمینی (ره)+فیلم فیلم/خودکشی نافرجام دختر مشهدی از پل هوایی پارک ملت مشهد ثبت بیش از ۱۵ هزار مورد مراجعه زنان استان خراسان رضوی به پزشکی قانونی پس از نزاع +جدول  واژگونی اتوبوس تهران - شیراز در اصفهان/ خواب آلودگی راننده علت حادثه بود آخرین آماز از قربانیان ویروس کرونا؛ ۱۰۶ کشته و ۴۵۰۰ مبتلا آمادگی تیم‌های واکنش سریع اورژانس برای انتقال بیماران احتمالی کرونا سهم سنگین وزن‌ها از بار سنگین ترافیک جریمه و نمره منفی به حساب مالک میرود یا راننده خودرو؟ سرانه مصرف شیر در ایران کمتر از ۸۰ کیلوگرم است ۸ بهمن سومین مرحله حمایت معیشتی واریز می‌شود بوئینگ ام دی در مسیر توپولوف کارت های قدیمی معافیت و پایان خدمت فاقد اعتبار است پالایشگاه نفت کرمانشاه میزبان لک‌لک‌ها
خبر ویژه

کشف و ضبط بیش از ۲۰۰ کیلو تریاک

  • کد خبر: ۱۰۸۵۶
  • ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۶
در پی عملیات مسلحانه پلیس در یکی از جاده‌های خراسان رضوی منجر به دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر شد
مهدی قرآنی - موتور خودروهایشان زوزه می‌کشید و انگار قرار نبود از حرکت بایستند. راننده یکی از پژو‌های ۴۰۵ صورتش را پوشانده و تنها چشمانش نمایان بود. هر طور بود می‌خواست تا به سبزوار برسد و بار را تحویل مشتری‌اش بدهد. راننده ۴۰۵ دیگر هم چند متر جلوتر از او با سرعت می‌راند تا اگر موردی بود دوستش را مطلع سازد.
خورشید تقریبا وسط آسمان و روز سه‌شنبه به نیمه رسیده بود. رانندگان خشمگین، اما نمی‌دانستند که پلیس‌ها دستشان را خوانده‌اند.
از زمان حرکت، چند خودروی شخصی پلیس پی آن‌ها افتاده بودند و همه رفتارشان را زیر نظر گرفته بودند و معامله‌گران مرگ هم با این اطمینان که همه چیز طبق نقشه پیش می‌رود به جاده زده بودند تا با مشتری خود در سبزوار دیدارکنند. در نزدیکی شهرستان بجستان صحنه آرام جاده به یک‌باره تغییر کرد. مأموران پلیس خراسان رضوی که حالا متهمان تحت تعقیبشان پا به حوزه استحفاظی آن‌ها گذاشته بودند وارد عمل شدند.
متهمان، اما قصد تسلیم شدن نداشتند و به خیال خود می‌توانستند از چنگ مأموران بگریزند. تعقیب و گریز مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد‌مخدر خراسان رضوی با متهمان افیونی ادامه داشت که خودرو‌های تحت تعقیب در کمین دیگر تیم‌های پلیس گرفتار شدند. راننده خودروی حامل محموله افیونی مصرانه بر طبل فرار می‌کوبید و تا آنجا که خودرواش گاز می‌خورد با آن می‌تاخت تا اینکه مجریان قانون با استفاده از قانون به‌کارگیری سلاح دست به قبضه اسلحه بردند و ابتدا چند تیر هوایی بعد هم به سمت چرخ‌های ۴۰۵ حامل بار نشانه‌روی کردند. در این میان که خودروی افیونی پا به منطقه شهری گذاشته بود راننده در یکی از خیابان‌های شهرستان فیض‌آباد کنترل از دستش خارج شد و خودرواش با یک ستون برق برخورد کرد.
این تعقیب و گریز چند ساعته، سرانجام با تصادف شدید خودروی حامل بار افیونی با تیر چراغ برق به پایان رسید و متهم که از نواحی مختلف اندام‌ها دچار جراحت شده بود بلافاصله به بیمارستان انتقال یافت. از سوی دیگر تیم‌های بعدی اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر خراسان رضوی خودرو دیگر را که دو سرنشین داشت بعد از فیض‌آباد متوقف کردند.
به گفته فرمانده انتظامی خراسان رضوی در این عملیات مسلحانه و ضربتی ۳ متهم دستگیر شدند.
سردار محمد‌کاظم تقوی ادامه داد: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد‌مخدر استان در بازرسی از پژو ‌۴۰۵ حامل بار افیونی ۲۲۸ کیلوگرم تریاک را کشف و ضبط کردند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}