اسامی مصدومان بستری شده حادثه امروز متروپل آبادان منتشر شد (۲ خرداد ۱۴۰۱) وزیر بهداشت: نگرانی از بابت بیماری آبله میمون نداریم وزیر کار: افزایش حقوق بازنشستگان در پرداختی خردماه اعمال می‌شود (۲ خرداد ۱۴۰۱) مرد پورشه‌سوار در خیابان فرشته تهران را دزدیدند! | درخواست عجیب گروگان گیران برای آزادی فیلم و تصاویر اختصاصی شهرآرانیوز از حادثه امروز متروپل آبادان حسین عبدالباقی کیست؟ آخرین آمار کرونا در ایران ۲ خردادماه ۱۴۰۱؛  ۷ فوتی و شناسایی ۲۶۸ بیمار جدید کرونا در کشور وزیر بهداشت: آمار واکسیناسیون ایران ۱۵ درصد بیش از شاخص جهانی ایمنی جمعی است آخرین اخبار از ریزش ساختمان متروپل آبادان| ۵ فوتی و ۲۷ مصدوم تاکنون | اسامی مصدومان منتشر شد + فیلم و تصاویر طوفان گرد و خاک بیش از ۸۰۰۰ شهر و روستای سیستان و بلوچستان را درگیر کرد وزیر علوم: فعلاً نمی‌توان کنکور را کامل حذف کرد| اجرای نظام جدید پذیرش دانشجوی دکتری از سال آینده زلزله ۵.۵ ریشتری سیستان و بلوچستان را لرزاند | تیم‌های ارزیاب به سرجنگل اعزام شدند مهریه‌های بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ سکه مشمول پرداخت ۲ درصد حق ثبت می‌شود توقف پروازهای نجف به‌دلیل گرد‌‌و‌خاک و کاهش دید‌ ۴ مرز ایران با عراق آماده پذیرش زائران اربعین | پیش‌بینی حضور حدود ۵ میلیون ایرانی در راهپیمایی امسال ۱۳ میلیون جوان ایرانی مجردند| ۵۵ درصد از زنان مطلقه ازدواج نمی‌کنند مورد مثبت «آبله میمونی» در ایران مشاهده شده است؟ تجارت کثیف از راه سرقت و مال خری روایت گریه‌های مادری پای قاب‌عکس شهری
خبر فوری
ماجرای گم‌شدن «مهرسا» دختربچه مشهدی و اعترافات تکان دهنده متهم به قتل
پسر ۲۵ ساله‌ای که روز گذشته به اتهام قتل مهرسا کوچولو در مشهد دستگیر شد، در اعترافاتی تکان دهنده ارتکاب جنایت را پذیرفت و به تشریح جزئیات این حادثه تلخ پرداخت.

به گزارش شهرآرانیوز، ساعت ۱۵ عصر بیستم اردیبهشت، دختر بچه ۳ ساله‌ای به نام «مهرسا» در خیابان شهید شیری نژاد (کوی مهدی آباد) به طور ناگهانی گم شد. خانواده این دختر خردسال برای یافتن او به جست و جو پرداختند و با نگرانی به هر کوی و برزنی سرزدند، اما هیچ اثری از «مهرسا» نبود.

همزمان با ورود پلیس به ماجرای گم شدن دختربچه مذکور، اهالی محل نیز به یاری این خانواده آمدند و با انتشار تصاویری در فضای مجازی و محل سکونت وی، به تلاش برای یافتن سرنخی از این دختر ادامه دادند. یکی از همسایگان این خانواده نیز تصویری از او را به شیشه عقب تاکسی چسباند تا او نیز سهمی در کمک به همسایه درمانده داشته باشد.

اما همه این جست وجو‌ها بی فایده بود تا این که بیست و دوم اردیبهشت، پرونده «مهرسا کوچولو» در پلیس آگاهی خراسان رضوی مورد بررسی‌های تخصصی قرار گرفت. گزارش خراسان حاکی است، با توجه به اهمیت موضوع و با دستور و راهنمایی سرهنگ کارآگاه «جواد شفیع زاده» (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) این پرونده برای پیگیری‌های پلیسی در اختیار کارآگاهان اداره جنایی قرار گرفت چرا که احتمال ربایش یا قتل کودک بیشتر از فرضیه‌های وقوع حوادث ناخواسته و اتفاقی مطرح بود.

به همین دلیل گروهی از کارآگاهان دایره مبارزه با آدم ربایی با نظارت سرهنگ مهدی سلطانیان (رئیس اداره جنایی) وارد عمل شدند و در حالی به بازبینی دوربین‌های مدار بسته پرداختند که هیچ سرنخی از کودک مذکور دیده نشد. در حالی که خانواده «مهرسا» هنگام بازدید از یکی از دوربین‌های مدار بسته مدرسه‌ای در همان اطراف به ربودن دخترشان توسط دو نوجوان دوچرخه سوار مشکوک بودند، اما بررسی‌ها در این باره نیز نشان داد که دوچرخه سواران پسر بچه ۶ ساله‌ای را با خود همراه کرده اند و این موضوع ارتباطی به گم شدن «مهرسا» ندارد.

در حالی که تحقیقات برای ردیابی دختر گم شده همچنان با فرضیه‌های متفاوت ادامه داشت، ساعت ۱۲:۱۵ ظهر روز گذشته، یکی از اهالی خیابان شهید شیری نژاد که در حال احداث ساختمانی پس از تخریب منزل کلنگی بود، جوشکاری را برای ادامه ساخت و ساز به داخل ساختمان برد، اما ناگهان با کیسه سفیدرنگ مشکوکی روبه رو شد که درون ساختمان افتاده بود. وقتی آن را گشود، صحنه وحشتناکی مقابل چشمانش نمایان شد؛ جسد دختر خردسالی درون کیسه قرار داشت.

مالک ساختمان سراسیمه و هراسان با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و ماجرا را اطلاع داد: طولی نکشید که نیرو‌های کلانتری محل عازم خیابان شهید شیری نژاد شدند و با مشاهده جسد دختربچه‌ای با پیراهن سفید و شلوار قرمز رنگ مراتب را به بازپرس ویژه قتل عمد اطلاع دادند. مدتی بعد با حضور مقام قضایی و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در محل کشف جسد، مشخص شد که او همان «مهرسا» دختربچه گم شده است که از حدود چهار روز قبل جست وجو‌ها برای یافتن وی آغاز شده بود.

گزارش خراسان حاکی است، پزشک قانونی که در محل ساختمان در حال احداث حضور داشت به دستور بازپرس «عارفی راد» جسد را معاینه کرد و علت مرگ را انسداد راه تنفسی (خفگی) تشخیص داد.

بدین ترتیب با روشن شدن ماجرای قتل دختر ۳ ساله، تحقیقات برای شناسایی عامل یا عاملان جنایت ادامه یافت. بررسی‌های بیشتر بیانگر آن بود که جسد از یکی از منازل اطراف به داخل ساختمان مذکور پرت شده است. پس از آن که کارآگاهان در حضور مقام قضایی، منازل اطراف را مورد کنکاش قرار دادند، به منزلی رسیدند که کیسه‌های دیگری شبیه کیسه‌ای که جسد درون آن قرار داشت در گوشه‌ای افتاده بود.

وقتی مشخص شد که صاحبخانه پسر مجرد ۲۵ ساله‌ای به نام «ایمان» دارد، فرضیه ارتکاب جنایت توسط این تک فرزند خانواده قوت گرفت چرا که پدر خانواده گفت: در روز گم شدن «مهرسا» به همراه همسرش به شهرستان رفته بودند و پسرشان به تنهایی در خانه بود. او ادامه داد: وقتی از شهرستان بازگشتم و موضوع را از اهالی محل فهمیدم برای پیدا کردن دختربچه، تصویر او را پشت شیشه خودروی تاکسی خودم نصب کردم تا به خانواده اش برای یافتن او کمک کنم!...

گزارش خراسان حاکی است، با انتقال متهم ۲۵ ساله به پلیس آگاهی، بازجویی‌های تخصصی از وی آغاز شد تا این که او لب به اعتراف گشود و به قتل دختر بچه ۳ ساله اقرار کرد.

او در اظهاراتی تکان دهنده گفت: در یک کارگاه کولرسازی کار می‌کنم. آن روز عصر وقتی برای صرف ناهار به خانه بازمی گشتم درون گوشی تلفن همراهم فیلم‌های کوتاه و تصاویر مستهجن را تماشا کردم. زمانی که به در منزل رسیدم دختربچه را داخل کوچه دیدم و وسوسه‌های شیطانی به سراغم آمد.

او را به قصد تعرض و به بهانه‌ای به داخل خانه بردم، ولی همچنان سروصدا می‌کرد. تصمیم گرفتم او را در کوچه رها کنم، اما وقتی به داخل کوچه نگاه کردم، رهگذرانی حضور داشتند که می‌ترسیدم با سروصدای دختربچه متوجه ماجرا شوند، به همین دلیل دخترک را به پشت بام بردم.

او هنوز جیغ می‌کشید و سروصدا به راه انداخته بود که ناچار شدم برای جلوگیری از فریادهایش گلویش را فشار بدهم. در این هنگام بود که فهمیدم او دیگر نفس نمی‌کشد. خیلی ترسیده بودم، برای آن که کسی متوجه این ماجرا نشود یکی از کیسه‌های سفید را از پشت بام برداشتم و جسد دختر خردسال را درون آن گذاشتم و سپس کیسه حاوی جسد را به داخل ساختمانی انداختم که همسایه در حال ساخت آن بود.

گزارش خراسان حاکی است، «ایمان- ت» (متهم این پرونده جنایی) در حالی با دستور قاضی «عارفی راد» برای تشخیص سلامت روانی به پزشکی قانونی معرفی شد که هیچ گونه آثار ظاهری از تجاوز روی پیکر دختر بچه وجود نداشت. شایان ذکر است، پدر و مادر متهم که در همسایگی خانواده مقتول سکونت دارند هنگامی که متوجه شدند تک فرزند آنان به اتهام قتل دختربچه همسایه دستگیر شده است، از شدت ناراحتی و شرمندگی فقط اشک می‌ریختند.

تحقیقات بیشتر درباره ادعا‌های متهم و همچنین زوایای پنهان این جنایت دردناک ادامه دارد و گروه تخصصی از کارآگاهان بازجویی‌ها را به سرپرستی سرهنگ، ولی نجفی (رئیس دایره قتل عمد آگاهی) آغاز کرده اند.

ماجرای گم‌شدن «مهرسا» دختربچه مشهدی و اعترافات تکان دهنده متهم به قتل

منبع:خراسان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱۰
فاطمه خانه دار
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۵
0
0
فقط اعدامش کنین هر چه زودتر،،،مسلمأ هیچ خانواده ای از حق بچه ش اونم به این شکل نخواهد گذشت،،،،،مسبب همه این کارا نظارت پدر ومادر هست،وقتی جوونشون رو تنها میذارن و هزار فکر کثیف اونم تو این جامعه حال وروز و اینترنت و فیلم های کثیفی که دست بدست میچرخه،،،،،خدا فقط صبر بده به دل اون مادر،،،،،،
ناشناس
Netherlands
۱۶:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
0
1
خدا لعنت کنه شیطان پلید رو
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
0
1
فقط باید در محلی که این جرم انجام شده به اشد مجازاتش برسه تا درس عبرتی بشه برای امثال مثل این آقا که یه خانواده ای را اینجوری داغدار نکنن خدا به پدر و مادرش صبر بده واقعا خیلی سخته
بی‌نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
0
0
خدالعنتش‌کنه‌اعدام‌کنین‌تاهیچ‌کی‌سریک‌طفل‌دیگه‌این‌جوربلانیاره‌خداصبربده‌به‌مادرش
منیر
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
0
0
فقط اعدامش کنید هرچه زودتر
خدابه پدرومادر ش
صبر عظیم بدهد...خداقسمت هیچ خانواده ای نکنه
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
0
1
هرروز قتل قتل جنایت خانمای بد حجاب اینها نتیجه تحریک افکار پسران مجرد هست که بد حجابی از یکطرف و دیدن فیلمهای بد از طرف دیگه باعث جنون و وحشی شدن بعضیا میشه بچه بیچاره چقدر از این دنیا لذت برد که سهمش مرگ به این سختی شد خدایا کی تموم میشه این درد های سخت
سجاد ابراهیمی
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۸
0
1
سلام. من همین چند روز پیش ماجرای گم شدن مهرسا کوچولو رو شنیدم؛ اما الان که سرنوشت تلخش رو خوندم واقعا اعصابم خرد شد. متاسفانه مشهد جزو یکی از شهرهاییه که آمار زیادی از این اتفاقا رو به خودش اختصاص داده.... یا امام رضا خودت به خانواده این طفل معصوم پرپر شده صبر بده. روحش شاد.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۸
0
1
واقعا متاسفم از سهل انگاری پدر و مادرانی که فرزندان خود را در کوچه و خیابان تنها رها میکنند، این قاتل جانی رو اعدام کنید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۳۰
0
0
خدا لعنتش کنه آخه یه بچه سه ساله چجور دلش اومد بهش دست بزنه از وقتی خبر رو شنیدم حالم خیلی بده من خودم دوتا دختر بچه 7 ساله دارم حال اون پدر و مادر رو درک میکنم خدا بهشون صبر بده
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۳۱
0
0
من راننده اتوبوس بودم
حدود6ماه قبل تو100متری روبروی بازارملل جنازه 1بچه حدودا6ساله راازتوی سواری پرت کردن جلوی ماشین طوری که بره زیرچرخ من. امابه یاری خدامن روش نرفتم نزدیک بودازجاده برم بیرون
وقتی پیاده شدم دیدم جنازه هست
نمیدونم دلیل اینکارشون چی بود
خداروشکرکه من بهش نخوردم
Samira
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۱
0
0
اخ خدا لعنت کنه همچین ادمای کثیفیو روح مهرسا جان شاد باشه الهی خدا ب پدر و مادرش صبر بده چن وقت پیشم تو مشهد پسری ۱۹ ساله رو ب بدترین روش کشتن قتل ها زیاد شدن خدا خودش صبر بده ب خانوادشون
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
0
0
این جور اشغال ها رو باید سنگ سازش کنن بی رحم
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}