تعطیلی، تخریب و انتقال مشاغل ناسازگار با محیط شهری به خارج از شهر یادی از اتوبوس‌رانی و بلیت‌های کاغذی در اهمیت مشهدی بودن دویدن با« دکتر ماریو» در خیابان حسرت ها مدیریت شهری نیاز به حقیقت طلبی دارد نه حقیقت یابی وجود بیش از ۳ هزار آزاده در خراسان رضوی تامین بازار‌های جهانی شرکت‌های دانش بنیان مشهد رییس شورای اسلامی شهر مشهد: تعامل با شورای محلات بیشتر خواهد شد ساکنان شهرک «صابر» مشهد از ساخت‌و‌ساز‌های مسکونی و تجاری غیرمجاز گلایه دارند مسئولان مشهد در ۷ مسجد شهر رودرو با مردم صحبت می‌کنند سرکنسول پاکستان در مشهد: وجود خیابان فردوسی در لاهور نشانه پیوند فرهنگی ایران و پاکستان است اطلاعاتی تازه درباره سازنده و تاریخ دقیق ساخت مجسمه‌های کوهسنگی مشهد وسایل بازی و ورزش پارکی معلولان مشهدی در وضعیت نامناسب جلوگیری از به‌کارگیری اتباع خارجی فاقد مجوز کار در ایست‌کار‌های مشهد گشتی در اولین ساختمان دوطبقه مشهد در خاک پاکستان نخستین مهاجران مجاور شده مشهد | گذری بر تاریخ محله کشمیری‌ها و پیشینه حضور این قوم در ارض اقدس مدیریت شهری باید از جنس کار اجتماعی باشد شهرداری مشهد در مسیر ورود به بازار فناوری
خبر فوری
شهروند خبرنگار | درخواست حق تقدم عابر پیاده در تقاطع کلاهدوز مشهد + پاسخ
پاسخ روابط عمومی شهرداری منطقه یک به درخواست شهروند مبتنی بر درخواست رعایت حق تقدم عابرپیاده در تقاطع کلاهدوز۲۳ مشهد.

پیام شهروند: «تقاطع کلاهدوز۲۳ تردد بسیار زیاد است. متولیان شهرداری، فکری برای عابران پیاده بکنند تا سلامتی شان به خطر نیفتد».


پاسخ روابط عمومی شهرداری منطقه یک:

در پاسخ به این درخواست شهروند به اطلاع می رساند: اجرای پروژه حق تقدم عابران پیاده با هدف ارتقای سطح ایمنی و مناسب سازی برای رفت وآمد توان یابان در تقاطع شهید کلاهدوز۲۳ و فلسطین۱۹ در این منطقه اجرا شده است.

تقاطع گفته شده درحقیقت یکی از تقاطع های پرتردد بولوار شهیدکلاهدوز است. این پروژه، به منظور امنیت بخشی به عبور شهروندان در پیاده روها و سواره روهای این معبر با مساحت هزارو۵۰۰مترمربع اجرایی شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}