خبر فوری
غریبه در قلب ساپینتو!| شانس بالای حسینی برای بازی درترکیب اصلی
سید محمد حسینی، مدافع جوان فصل پیش تیم هوادار تهران به شدت مورد توجه ساپینتو، سرمربی استقلال قرار گرفته و هیچ بعید نیست در بازی با سپاهان یکی از نفرات اصلی تیمش باشد.

گروه ورزش|شهرآرانیوز، سید محمد حسینی در بازی تدارکاتی مقابل داماش در ترکیب اصلی استقلال قرار گرفت؛ بازیکنی که تصور می‌شد شاید کمتر مورد توجه سرمربی استقلال قرار داشته باشد.

این بازیکن که فصل پیش جزو بهترین‌های تیم هوادار تهران محسوب می‌شد، اما با قد وقامت و فیزیک مناسبش به شدت اعتماد سرمربی استقلال را به سمت و سوی خود جلب کرده و به احتمال زیاد در فصل بیست و دوم یکی از ارکان اصلی خط دفاع خواهد بود.

سرمربی استقلال برای چیدمان مردان دفاعی تاکید بسیاری روی فیزیک بدنی و توانایی سرزنی دارد و به همین دلیل هم تمایل پیدا کرده از روزبه چشمی در این پست استفاده کند.

بازی گرفتن از سیدمحمد حسینی در بازی با داماش تهران  درحالی که زمان زیادی تا شروع لیگ برتر باقی نمانده نمونه دیگری از علاقه سرمربی استقلال به بازی گرفتن از گزینه‌های فیزیکی و بلند قامت  در خط دفاع است.

هیچ بعید نیست که ساپینتو درهمان بازی نخست استقلال مقابل سپاهان، حسینی را در ترکیب اصلی قرار دهد. ساپینتو قصد دارد خط دفاع سه نفره تیمش را با حسینی، مرادمند و یکی از میان داسیلوا یا چشمی چیدمان کند. او به شدت روی بالا بودن قدرت فیزیکی خط دفاع تاکید دارد و این موضوع را به همکاران خود در باشگاه استقلال نیز انتقال داده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}