خبر فوری

2 سریال‌ جدید در راه شبکه نمایش خانگی

  • کد خبر: ۱۲۲۳۳۰
  • ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۴
2 سریال‌ جدید در راه شبکه نمایش خانگی
در آخرین نشست شورای پروانه تولید سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر (ساترا)، محمدرضا شفیعی و حجت قاسم زاده اصل برای تولید سریال های قمار باز و راه های فرعی از ساترا مجوز گرفتند.

به گزارش شهرآرانیوز، در آخرین جلسه ی شورای صدور مجوز تولید ساترا، چهار طرح ارسال شده به دبیرخانه شورا مورد بررسی قرار گرفتند و طرح های «قمار باز» به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی و «راه های فرعی» به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل تایید شدند.
بنابراین گزارش، در ادامه ی جلسه، طرح «قهوه ترک» به نویسندگی محمدرضا رضایی راد و نغمه ثمینی و کارگردانی منیر قیدی که توسط رسانه «فیلم نت» ثبت شده بود ، مورد بررسی اعضا قرار گرفت و مقرر گردید دو نفر از اعضای شورا در نشست مشورتی با نویسنده و کارگردان، طرح سریال را ارزیابی کنند.
آخرین طرح بررسی شده در جلسه شورا، «بامداد خمار» به نویسندگی محمد داوودی و تهیه کنندگی حسن مصطفوی بود که مقرر گردید جلسه کارشناسی با نویسنده و تهیه کننده برگزار و نتیجه جلسه مشورتی برای شورا ارسال شود.
لازم به ذکر است شورای صدور مجوز تولید به عنوان یکی از شوراهای تخصصی ساترا، مسئول صدور مجوز تولید سریال ها و برنامه ها برای انتشار در رسانه های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی است و اعضای حقیقی و حقوقی این شورا به صورت منظم هر هفته دو بار تشکیل جلسه می دهند و طرح های وصول شده به دبیرخانه را مورد بررسی و کارشناسی قرار می دهند.

ارسال نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}