آغاز اجتماع بانوان فاطمی در حرم مطهر رضوی اضافه شدن دو خدمت جدید به نرم افزار شهرمن  یکهزار رای قلع برای تخلفات بام فروشی و ساخت طبقه مازاد در مشهد صادر شده است شهروند خبرنگار | درخواست بهسازی آسفالت در معابر فرعی بولوار ۲۲بهمن مشهد+ پاسخ ۱۷ دستگاه اتوبوس جدید وارد ناوگان اتوبوسرانی شهرداری مشهد می‌شود مدیرعامل سازمان تاکسی‌رانی: قفل‌شدن نوسازی تاکسی‌ها به ضرر مردم و محیط زیست است حال و هوای پرشور نمایشگاه بین المللی مشهد در هفته پژوهش | روایت غرفه هایی که میخکوبتان می کند آتش‌سوزی در یکی از هتل‌های مشهد (۱۵ آذر ۱۴۰۱) پاسخ به دردسر‌های شارژ من کارت فرماندار مشهد: تا ۳ سال آینده، مشکل حل نشدنی ویژه‌ای در حاشیه شهر مشهد نخواهیم داشت شهرداری چه دستاورد‌هایی در نمایشگاه پژوهش خراسان رضوی دارد؟ حسابداری؛ زبانِ تجارت، زبانِ زندگی شهروند خبرنگار | خدمت رسانی نیروهای خدمات شهری در پی بارش برف مشهد شهروند خبرنگار | نمایی از اولین برف پاییزی مشهد در آذرماه ۱۴۰۱ بهبود مدیریت ترافیک شهر با نصب دوربین‌های جدید نظارتی ارائه ۲۰ عنوان فعالیت نوآورانه خدمات شهری در نمایشگاه دستاورد‌های پژوهش و فناوری شهردار مشهد مقدس: شعبه دوم کارخانه نوآوری در حاشیه شهر افتتاح می‌شود
خبر فوری
وضعیت شهر در روز شهادت امام رضا (ع) از زبان شهردار مشهد مقدس
سید عبدالله ارجائی، وضعیت شهر مشهد را در روز شهادت امام رضا (ع) تشریح کرد و گفت: برنامه ریزی برای ارائه خدمات به زائران دهه آخر صفر از دو ماه گذشته اغاز شده است.

به گزارش شهرآرانیوز، سید عبدالله ارجائی در گفتگو با شهرآرانیوز، اظهار داشت: برنامه ریزی برای ارائه خدمات به زائران دهه آخر صفر از دو ماه گذشته اغاز شده است.

به گفته وی، ساعت کار قطار شهری افزایش و سر فاصله رسیدن قطار‌ها به ایستگاه کاهش پیدا کرده و همچنین خدمات در مترو به صورت رایگان است. همچنین در اتوبوس‌رانی، ۵۰۰ دستگاه اتوبوس در خطوط هسته مرکزی شهر اضافه و آن را تقویت کردند و در BRT نیز هر دو دقیقه اتوبوس داریم و سرویس دهی رایگان است.

شهردار مشهد مقدس خاطرنشان کرد: همچنین اگر نیاز باشد برای خروج زائران از مشهد آمادگی داریم تا ناوگان بین شهری را تقویت کنیم و از طرفی نیز در حوزه تاکسیرانی نیز نظارت را بیشتر کرده‌ایم. همچنین بسته‌های تشویقی برای تاکسیرانانی که قیمت را رعایت کنند در نظر گرفته شده است.

وی در خصوص خدمات شهری نیز گفت: ۶۲۰۰ پاکبان به صورت سه شیفت مشغول خدمت رسانی بودند و هشت ایستگاه استقبال از زائر نیز توسط شهرداری ایجاد شده است. همچنین در حوزه نظافت تا ۱۰ کیلومتری اطراف شهر را پوشش می‌دهیم.

به گفته ارجائی، ۶۰۰ چشمه سرویس بهداشتی قابل حمل در سطح شهر نصب شده و ۱۴ هزار مکان پارک خودرو نیز در هسته مرکزی شهر در نظر گرفته شده است. همچنین ۴ هزار سرویس چشمه بهداشتی مشارکتی با مدارس و مساجد نیز در اختیار زائران قرار دارد.

شهردار مشهد همچنین در خصوص وضعیت اسکان زائران نیز گفت: ۷۰ هزار فرصت اسکان اضظراری ایجاد شده و با همکاری ارتش و سپاه و هلال احمر تا ۲۰۰ هزار نفر شب قابل افزایش است.

ارسال نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}