خبر فوری
نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد: جشنواره‌ هنرهای شهری مشهد، هویت شهر است
به گفته نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد، جشنواره هنرهای شهری مشهد و موضوع استقبال از بهار تبدیل به هویت، نما، نام یا برند این شهر شده که همواره توسط مدیریت شهری دنبال می‌شود.

به گزارش شهرآرانیوز، «مهدی ناصحی» اظهار کرد: یکی از مهمترین رویکردهایی که مدیریت شهری در این سال‌ها همیشه دنبال کرده و از آن به‌عنوان برندینگ شهر مشهد یاد می‌شود، موضوع استقبال از بهار و جشنواره هنرهای شهری مشهد است.

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد: جشنواره‌ هنرهای شهری مشهد، هویت شهر است

به گفته وی استقبال از بهار یکی از برنامه‌های بسیار خوبی است که همواره دوره ششم مدیریت شهری این برنامه را دنبال کرده و سعی در ارتقا کیفی این رویداد دارد.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد اضافه کرد: نمایش هنرمندانه موضوعات مختلف استقبال از بهار موجب شادابی، طراوت و نشاط می‌شود و همواره این موضوعات جزو اولویت‌های اساسی برای استقبال از بهار بوده است.

ناصحی با بیان اینکه همکاران ما در سازمان فرهنگی با یک زمانبندی مناسب، در حال برگزاری مقدمات این رویداد بزرگ و ارزشمند در شهر مشهد هستند، افزود:  در این راستا اولین نشست تخصصی جشنواره هنرهای تعاملی شهری به عنوان یکی از بخش‌های این رویداد بزرگ، برگزار شد؛ همچنین در ادامه سلسله نشست‌های تخصصی این حوزه برپا خواهد شد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد افزود: رویداد بزرگ استقبال از بهار شامل بخش‌های متنوع دیگری از جمله سرود، نمایش، هنرهای مردمی و گلستان است..

به گفته ناصحی تقارن ایام نوروز و فروردین با اعیاد شعبانیه و همچنین ماه مهمانی خدا موجب خواهد شد تا المان‌هایی ویژه این ایام نیز تدارک دیده شود.

وی در پایان گفت: امیدواریم با اعتمادسازی و جلب بیشتر هنرمندان شهری بتوانیم باعث رشد و ارتقا کیفی این آثار مخصوصا در جهت نشاط و شادابی شهر باشیم.

ارسال نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}