درآمد شبکه سه از پخش مسابقات جام جهانی قطر چقدر است؟ چرا پخش برنامه چالشی «شیوه» از شبکه چهار سیما متوقف شد؟ (۱۳ آذرماه ۱۴۰۱) حضور ۵۰۰ اثر نمایشی در جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت انتشار دو کتاب دینی با موضوع زن آماده‌سازی چاپ کتاب قرآن امام رضا (ع) برای اولین‌بار «سلوک» عباس رافعی در سینما برگزاری جشنواره تئاتر مقاومت در مشهد+ جدول اجرا‌ها «هیچ چیز آن قدر‌ها هم وحشتناک نیست» ترجمه شد انتشار فصل چهارم «پسران» در سال ۲۰۲۳ «سرگذشت ندیمه» در پایان راه پخش اخبار «سینما حقیقت» در شبکه مستند تلویزیون چرا «هیس پسر‌ها گریه نمی‌کنند» پوران درخشنده به فجر نمی‌رسد؟ «راه عجیب زندگی» پدرو آلمادوار در جشنواره کن «عمارتی در مه» روی پرده گروه «هنر و تجربه» بازگشت دوباره «تاپ گان:ماوریک» با بازی تام کروز به سینما‌ رونمایی از پوستر جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» درباره فیلم «هامون» داریوش مهرجویی به بهانه پخش آنلاین + فیلم و عکس محمد اصفهانی با «خیال آشنا» در همایش «صحنه نهایی» حکایت عبرت آموز موش و تله موش
خبر فوری
واکنش رئیس حوزه هنری خراسان رضوی به خبر تعطیلی کافه کتاب آفتاب + فیلم
رئیس حوزه هنری خراسان رضوی در حاشیه نشست خبری که امروز، ۲۱ آبان، به‌مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی برگزار شده بود، در پاسخ به سؤالی درباره تعطیلی کافه کتاب آفتاب مواضع خود را اعلام کرد.

به گزارش شهرآرانیوز، مجید عسکری دراین‌باره گفت: برخی عزیزان در فضای تئاتر، کتاب و سینما هر آنچه دلشان می‌خواهد به فضای رسمی کشور می‌گویند، ولی در جایی که قرار است یک اتفاق جدی بیفتد و امتیازی که نظام به آن‌ها داده است، قطع شود، فریاد وا اسلاما سر می‌دهند. نمی‌شود شما در سه ماه گذشته هر آنچه در چنته دارید برای ضدیت با فضای فرهنگی و نظام خرج کنید و بعد بگویید «چرا من را تعطیل می‌کنی؟» در غرب هم که لیبرال‌ترین و دمکرات‌ترین کشور‌ها هستند، سلیبریتی‌ها درباره نظام حرف نمی‌زنند.

عسکری در بخشی دیگر از صحبت‌هایش گفت: خود من از آقای حسین‌زاده، مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی، مطالبه کردم که چرا دوستانی که نکات تعرض‌آمیز جدی بیان کردند، در هفته کتاب و دیگر رویداد‌ها به آن‌ها امتیاز می‌دهید.

وی یادآور شد: در استوری‌هایی که منتشر شده است، امضای خود من هست؛ سال ۱۳۹۱ یا ۹۲، زمانی که مدیر فرهنگ‌سرای بهشت بودم، بیشترین تلاش را کردم تا کتاب‌فروشی آقای قدسی از ۲ مغازه به ۴ مغازه و ۶ مغازه تبدیل شود. همچنین تلاش کردم کتاب‌فروشی‌های دیگر رونق یابند. امروز برخی از همین دوستان از این امتیازات استفاده می‌کنند و بر علیه نظام حرف‌هایی می‌زنند که باید هزینه دهند. اتفاقا من می‌گویم چرا اینجا پلمب نشود.

عسکری در پایان گفت: به‌نظرم باید جمع‌های جدی تشکیل شود و این دوستان درباره مواضع خودشان صحبت کنند.


پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}