خبر فوری

حمله خسروحیدری به مهره تیم فرهاد مجیدی

  • کد خبر: ۱۴۶۹۶۶
  • ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۰
حمله خسروحیدری به مهره تیم فرهاد مجیدی
خسرو حیدری، مربی استقلال علیه بازیکن کلیدی فصل پیش فرهاد مجیدی مصاحبه‌ای انجام داده و مدعی شده آمانوف انگیزه‌ای برای بازی کردن ندارد!

گروه ورزش|شهرآرانیوز، خسروحیدری، مربی استقلال که ابتدای فصل جاری به کادرفنی آبی‌ها اضافه شد اظهارنظری علیه عزیزبک آمانوف انجام داده که بسیار جالب توجه است. حیدری مدعی شده عزیزبک آمانوف درتمرینات تلاش نمی‌کند که درترکیب اصلی قرار بگیرد و به همین دلیل کادرفنی او را بازی نمی‌دهد!

این ادعا با توجه به تعدد بازی‌های آمانوف درفصل قهرمانی استقلال جای بحث دارد و این سوال را به وجود می‌آورد که چه طورآمانوف مهره کلیدی فرهاد مجیدی درفصل قهرمانی استقلال بود، اما اکنون بدون انگیزه درتمرینات استقلال شرکت می‌کند؟!

فقدان انگیزه آمانوف ادعایی است که با توجه به سوابق این بازیکن در استقلال قابل پذیرش نیست. هرچند که شاید اگر هربازیکنی هم درفصل جاری جای آمانوف بود وبا این اندازه بی توجهی از سوی کادرفنی مواجه می‌شد دیگر انگیزه‌ای برایش باقی نمی‌ماند.

 اگر مربیان استقلال از ابتدای فصل رویه دیگری را درمواجهه با این بازیکن ازبک پیش می‌گرفتند چه بسا امروز استقلال با این حجم از مشکلات دربخش بازیسازی خود مواجه نمی‌شد و آمانوف حتی نسبت به فصل قهرمانی استقلال پیشرفت هم می‌کرد.

یادمان نرود که مجیدی به خوبی از این بازیکن استفاده کرد و نیجه‌اش را هم گرفت، اما انگار مربیان فعلی استقلال اعتقادی به این بازیکن سربه زیرندارند.

ارسال نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
تست آنلاین کرونا
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}