همایش خیرین نیک‌اندیش رضوی در مشهد برگزار می‌شود عدم توجه به مدیریت شهری و روستایی در برنامه هفتم توسعه | کارگروه ارائه پیشنهادات اصلاحی برنامه هفتم توسعه ایجاد می‌شود بهره‌مندی بیش از ۱۰۰۰ نفر از نیروهای خدمات شهری از سفره کرامت رضوی نگاهی به تاریخ تشکیل مجلس شورای اسلامی و راهیابی منتخبان مردمی به آن | مشهد و نخستین نمایندگانش سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد منصوب شد ۴۵ پروژه عمرانی شهرداری مشهد در سال ۱۴۰۱ به اتمام رسید + فیلم طرح تفصیلی توس تا پایان شهریور نهایی می‌شود شهرداری مشهد ۳ درمانگاه جدید در حاشیه شهر می‌سازد بررسی وضعیت مقابله با ساختمان‌های نا ایمن مشهد | معرفی ساختمان‌های ناایمن، حق مردم است متکدیان مانع ساخت ۳۲ زمین ورزشی در مشهد شهروند خبرنگار | درخواست نصب نیمکت و سایبان برای ایستگاه تاکسی بلوار فرامرز در مشهد فرماندار مشهد: بدنبال استفاده از ظرفیت کوهستان پارک هستیم | بیمارستان مهرگان مجوز یکساله دارد + فیلم شهروند خبرنگار | گلایه از وضعیت پارک در مجتمع های مسکونی پانصد‌دستگاه و ششصد‌دستگاه مشهد + پاسخ بیش از ۹ هزار نفر در برنامه‌های دهه حماسه ایران اسلامی شرکت کردند کاشت رایگان نهال مقابل منازل شهروندان معاون شهردار مشهد: بیش از ۳.۵ میلیون بوته گل زینت‌بخش تابستان مشهد می‌شود بهره برداری کامل تقاطع آزادگان مشهد در شهریور ماه ۱۴۰۲ حاشیه‌نشینی در گذر زمان
خبر فوری

استاندار خراسان‌رضوی: نظام اسلامی ۴۴ سال مقتدرانه پیش رفته است| مشکلات فرهنگی و اقتصادی را با مشارکت حل کنیم

  • کد خبر: ۱۴۸۷۲۳
  • ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۶
استاندار خراسان‌رضوی: نظام اسلامی ۴۴ سال مقتدرانه پیش رفته است| مشکلات فرهنگی و اقتصادی را با مشارکت حل کنیم
استاندار خراسان‌رضوی تاکید کرد: در زندگی دچار مشکلاتی هستیم، اما یک ساختار و بنا که بنای محکمی است را بخاطر یکسری جزئیات که خراب نمی‌کنند. اشکلات را باید درحوزه‌های فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی با پیگیری و مشارکت حل کنیم و گام‌به‌گام به سمت اهداف انقلاب اسلامی قدم برداریم.

به گزارش شهرآرانیوز، یعقوب‌علی نظری استاندار خراسان‌رضوی در جمع معتکفین دانش‌آموزی در مسجد الزهرا‌(س) مشهدمقدس اظهار داشت: توفیقِ شما برای انجام این مستحب مهم و سازنده را تبریک می‌گویم. خیلی توفیق بزرگی است جوانان عزیز شک نکنید و مطمئن باشید عنایت الهی شامل حال شما شده است. خیلی زمینه‌های دیگری بوده که به اقتضا سن و محیط می‌توانستید جای دیگر باشید، اما این محیط را انتخاب کردید. خودسازی را در این شرایطِ وجود فضای مجازی انتخاب کردید.  

وی افزود: علائم و نشانه‌های بسیار خوبی است که شما در این مراسم هستید و ما خدمت شما رسیده‌ایم. این تشکر و قدردانی برای ما اهمیت دارد که شما را در چنین جایی می‌بینیم. دقت کنید که مردم ایران اسلامی چرا انقلاب کردند و چه شرایطی بود؟ ایا مسئله آب و نان بود که دست به چنین انقلاب شکوهمندی زدند؟ شعار اساسی انقلاب یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی مبین همه این اهداف و مسیر است.

استاندار خراسان‌رضوی با طرح این سئوال که آیا حاضریم تحت سیطره بوده و راحتی روزانه‌ام داشته باشیم؟، خاطرنشان کرد: خداوند انسان را آزاد و‌مستقل آفریده و کسی حق ندارد استقلال انسان را تحت استکبار خودش قرار دهد. مردم قیام کردند و استقلال سیاسی، علمی و نظامی و اقتصادی را به‌دست آوردند. ملتی که استقلال نداشته باشند هویت ندارد.  

نظری تصریح کرد: استقلال نعمتی است که خداوند به همه بشریت داده است. آزادی به‌معنای حقیقی کلمه برای خودسازی و حرکت به سمت اهداف بلند؛ زمانی محقق می‌شود که مردم در صحنه باشند. همه این‌ها یعنی استفلال و آزادی ضمانت نقش مردمی در گرو پیاده‌سازی اسلامیت و اعتقادی است. ضمانت نقش مردم همین است.

وی اضافه کرد: ۴۴ سال این نظام الهی و اسلامی و امانت شهدا که در سال ۵۷ در این کشور مستقر شد و در سال ۵۸ با حضور مردم رسمیت پیدا کرد؛ علی‌رغم همه توطئه‌های ظالمان پا برجا مانده است. همه آن‌هایی که دشمنی و به این نظام تعرض کردند، چه در سطوح جهانی و چه منطقه‌ای آثاری از آن‌ها نیست. نظام اسلامی ۴۴ سال مقتدرانه پیش رفته است. می‌بینید که از لحاظ استقلال نظامی جزو کشور‌های رتبه بالا هستیم.  

استاندار خراسان‌رضوی تاکید کرد: ما در زندگی دچار مشکلاتی هستیم، اما یک ساختار و بنا که بنای محکمی است را به‌خاطر یکسری جزئیات که خراب نمی‌کنند. اشکالات را باید درحوزه‌های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی با پیگیری و مشارکت حل کنیم و گام‌به‌گام به سمت اهداف انقلاب اسلامی قدم برداریم.

ارسال نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
تست آنلاین کرونا
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}