۲۴ هزار واحد مسکونی در سیستان و بلوچستان در دست تعمیر ویروس کرونا ۷۰ هزار سالن سینما در چین را تعطیل کرد ویروس کرونا در روسیه تکذیب بروز سرمای قطبی در ایران وزیر راه به سوال خبرنگاران در مورد جعبه سیاه هواپیما پاسخ نداد قطار بندرعباس - تهران خارج از ریل افزایش زیست‌پذیری شهر‌ها با بازآفرینی نجات حاشیه شهر با مشارکت مردم مهمترین چالش محیط زیستی کشور، وسایل نقلیه فرسوده است توضیح دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای افزایش سهمیه‌ها درخواست شرکت گاز ار مردم برای مصرف بهینه انرژی کشف ۳.۵ تن مواد مخدر از ابتدای سال ۹۸ در شرق کشور ویروس کرونای چینی به ایران رسیده است؟ ویروس کرونای چینی چیست؟ اعزام حدود ۸۰ پزشک متخصص به شهرستان‌های زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد ترانه علیدوستی به دادسرا احضار شد کارت ملی هوشمند برای شرکت در انتخابات ضروری نیست بخشش ۲ قاتل در گلستان به احترام ایام فاطمیه خانه تاریخی شهرداران تهران به فروش می‌رسد حفاظت و مرمت سردر ورودی قدیمی‌ترین بیمارستان سبزوار
خبر ویژه
معاون توسعه امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: یک هزار باشگاه ورزشی فاقد مجوز در استان داریم و اخطار‌های اولیه و مهلتی برای اخذ مجوز‌های لازم به آن‌ها داده شده است.
به گزارش شهرآرا نیوز، امیر زارعی معاون توسعه امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: در شهر‌های استان ۲۵۰۰ باشگاه ورزشی در رشته‎های مختلف فعال هستند، که به روند توسعه ورزش قهرمانی، همگانی و افزایش سرانه ورزشی استان کمک می‎کنند.

وی افزود: در باشگاه‌های غیر مجاز استاندارد‌ها رعایت نمی شود و این  موجب به خطر افتادن سلامت ورزشکاران می‎شود به همین علت گروه‌های بازرسی تشکیل می‌شوند و بازدید‌هایی را در زمینه بررسی ایمنی باشگاه انجام می‎دهند. 

معاون اداره کل ورزش استان گفت: اخطار‌های اولیه و مهلت چند روزه‎ای برای اخذ مجوز‌های لازم به باشگاه های ورزشی داده شده تا بتوانند در رشته‎های ورزشی تعیین شده فعالیت کنند.
برچسب ها: ورزش باشگاه پلمپ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}