منتخبان ملت به بافت فرسوده اطراف حرم امام رضا (ع) توجه کنند بیش از ۶۰ درصد افراد بستری شده دارای بیماری زمینه‌ای هستند کرونا، ابزار کینه‌توزی دشمن خارجی و مال‌اندوزی دزد داخلی! / با همدلی مشکلات حل می‌شود مشهد گرم می‌شود هوای مشهد سالم است عمارت تاریخی رئیس التجار نیشابور تخریب شد وقوع ۶تصادف جرحی و فوتی در جاده های خراسان رضوی لغو مراسم اعتکاف رجبیه در حرم رضوی کاهش فشار آب در مشهد وجود ندارد نشست مشترک ستاد تدبیر استان با پزشکان متخصص عفونی و ریه برای کنترل ویروس کرونا تمام امکانات خراسان رضوی در خدمت دانشگاه علوم پزشکی مشهد است تمام آزمایشات مشکوک به کرونا در مشهد منفی بوده است خبری مبنی بر تعطیلی نماز جمعه فردا در مشهد و شهرهای استان نداریم تقاطع غیرهمسطح ابوطالب شنبه ۱۰ اسفند افتتاح می‌شود بارش برف هوای مشهد را سالم کرد تصفیه خانه به دباغ خانه رسید شهرداری پای کار شهربازی مشهد درهای مترو به صورت خودکار باز و بسته می‌شوند/ دکمه را فشار ندهید آماده باش نیرو‌های خدمات شهری مشهد در پی آغاز بارندگی‌ها اعلام آمادگی۷۰ پزشک برای درمان کرونا در مشهد
خبر ویژه
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: به زودی در روز‌های پایانی هفته سرویس دهی به آرامستان بهشت رضوان مشهد آغاز خواهد شد.
به گزارش شهرآرا نیوز، سعید حسینقلی زاده افزود: درخواست‌های مردم سرلوحه کار سازمان اتوبوسرانی است، با توجه به کم شدن بار ترافیک در سطح شهر در روز‌های جمعه، افزایش خدمات سازمان در مسیر‌های پر ترافیک مانند بهشت رضا (ع) در دستور کار است.
وی ادامه داد: این کار باعث تشویق و ترغیب شهروندان به استفاده از حمل و نقل عمومی خواهد شد و لذا در خصوص افزایش ناوگان در روز‌های پنجشنبه و جمعه به مقصد این آرامستان اقدام خواهد شد.
وی افزود: در خصوص افزایش تعداد پایانه‌ها در سطح بهشت رضا (ع) نیز بررسی‌های فنی با همکاری سازمان مدیریت آرامستان‌ها انجام خواهد گرفت.
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی در خصوص راه اندازی مسیر اتوبوس به بهشت رضوان نیز گفت: با اصلاح و بهبود مسیر دسترسی این آرامستان، بررسی در خصوص تامین زیر ساخت‌های لازم نیز در دستور کار قرار گرفته و به زودی در روز‌های پایانی هفته سرویس دهی به این آرامستان آغاز خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}