تحقق ۳ هزار میلیارد تومان از درآمد‌های نقدی شهرداری مشهد «یادمان‌های شهری» بیشترین آثار ارسالی به جشنواره خانه بهار ۹۹ درخواست ۱۵۷ واگن برای خط ۳ قطار شهری مشهد تعیین ۵۰۰ نقطه برای نصب تبلیغات انتخاباتی در مشهد انصراف ۱۲ نفر از انتخابات خبرگان در خراسان رضوی نرم افزار اختصاص اعتبارسوخت ویژه آژانس‌ها به زودی فعال می‌شود افتتاح نخستین هنرستان استعداد‌های درخشان کشور در مشهد رسیدگی به ۵۸۶ پرونده تخلف عرضه کالا‌های اساسی در خراسان رضوی کیفیت هوای مشهد در وضعیت سالم «نه‌دره» در شیب توسعه برگزاری دومین کارگروه ملی زیارت در نیمه دوم اسفندماه در قم ایمن سازی ۴۹ گذرگاه عبور عابران پیاده تا پایان سال در مشهد شکر مشهد؛ حواله هفت تپه کافه پرواز در مشهد افتتاح شد دوشنبه برفی در انتظار مشهد بهسازی بافت‌های فرسوده و ناکارآمد، هدف سازمان بازآفرینی مشهد مردم صاحب اختیار امور اجرایی شهر هستند برخورد بالابر سنگین به شبکه ۲۰ هزار ولت، علت قطعی برق منطقه قاسم‌آباد تاکنون ۶۹ نفر انصراف دادند خراسان‌رضوی یکی از استان‌های برترحوزه صنایع دستی است
خبر ویژه

با اپلیکیشن "شهر من" رایگان نمایشگاه بروید

  • کد خبر: ۱۵۵۲۵
  • ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳
مدیر پروژه اپلیکیشن "شهر من" گفت: در صورتی که شهروندان اپلیکیشن "شهر من" را بر روی تلفن‌های همراه خود نصب کنند، ورود به نمایشگاه شهر هوشمند مشهد رایگان خواهد شد.

به گزارش رشهرآرانیوز، محمد عین القضات در این خصوص اظهار کرد: اپلیکیشن "شهر من" در واقع یک نرم افزار شهروندی است و شاید بتوان گفت، اولین اپلیکیشن شهروندی است که به معنای واقعی با کاربرد شهروندی ایجاد شده است.

وی افزود: این نرم افزار ایجاد شد تا در بستری یکپارچه خدمات شهری را به مردم ارائه کند و در واقع شهر من، درگاهی برای زندگی شهری است.

عین القضات خاطرنشان کرد: نسخه اولیه این نرم افزار همزمان با نهمین نمایشگاه شهر هوشمند در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد رونمایی و شهروندان با نصب آن در تلفن های همراه خود می‌توانند به صورت رایگان از این نمایشگاه بازدید کنند.

وی گفت: در نسخه اول این نرم افزار خدماتی نظیر پارک حاشیه ای، خدمات مبتنی بر نقشه، چشم شهر که ارتباط با مسئولین را برقرار می‌کند، باشگاه شهروندی و جیب شهری کارکنان ارائه خواهد شد.

مدیر پروژه اپلیکیشن "شهر من" افزود: این نرم افزار به همت شهرداری مشهد ایجاد شده و بزودی در اختیار بخش خصوصی قرار خواهد گرفت چرا که شهرداری ممکن است در تعامل با سایر ارگان ها با مشکلاتی مواجه شود و بودن بخش خصوصی در پروژه کار را آسان تر خواهد کرد.

عین القضات خاطرنشان کرد: در یک پروسه 6 ماه حدود 60 درصد سهام این اپلیکیشن به بخش خصوصی واگذار می‌شود و 40 درصد باقی مانده آن بین کلانشهر های ایران تقسیم خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
جامعه 13981128151151
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}