AFC انتخاب نبی را غیر قانونی دانست باشگاه‌های خصوصی تا پایان فروردین تعطیل شدند تاریخ دقیق برگزاری المپیک و پارالمپیک توکیو مشخص شد بی‌اعتنایی رونالدو به قرنطینه خانگی+عکس کل‌کل هواداران استقلال و پرسپولیس در اینستاگرام تنابنده+ویدئو تعلیق تمام مسابقات تنیس روی میز جهان احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال شد نامه پرسپولیس به AFC: لطفاً درست نظرسنجی برگزار کنید مجتبی سرآسیایی به کمپین دست یار پیوست+ویدئو مبلغ انتقال سردار آزمون به باشگاه ناپولی مشخص شد نبی سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال شد سرگرمی عادل فردوسی پور در روزهای قرنطینه+ویدئو بارسلونا حقوق بازیکنان و کارمندانش را کم می‌کند کاهش ۵۰ درصدی دستمزد فوتبالیست‌ها به دلیل کرونا میثم بائو به ویروس کرونا مبتلا شد المپیک ۲۰۲۰ توکیو رسماً یک سال به تعویق افتاد بیرانوند در روز‌های قرنطینه‌ای، مردم را به چالش ذهنی جالب دعوت کرد مربی ایتالیایی شهرخودرو : در ایران خیلی زود به مقابله با کرونا پرداختند از تصمیم کمیته بین‌المللی المپیک برای رقابت‌های توکیو حمایت می‌کنیم تصمیم AFC در مورد لیگ قهرمانان آسیا
خبر ویژه
مدیر تیم پرسپولیس امروز در برنامه سلام صبح بخیر آخرین وضعیت تیم را تشریح کرد و باز هم در مورد بازی با سپاهان حرف زد.
به گزارش شهرآرانیوز، افشین پیروانی تاکید کرد اگر اتفاقات بازی با سپاهان بدعت شود اتوبوس تیم پرسپولیس هم در بازی با تیم شهرخودرو پنچر خواهد شد. به اتفاق این گفتگو را می‌خوانیم: 


آخرین خبر‌ها از بازی پرسپولیس و سپاهان چیست؟ پشت پرده لغو این بازی چه بود؟

در شروع صحبت هایم از یگان ویژه و نیروی انتظامی ویژه تشکر می‌کنم که کلیه تمهیدات را نه فقط در اصفهان بلکه در تمامی شهر‌ها از بدو ورود ما تا زمانی که می‌خواهیم خارج شویم در نظر می‌گیرند. این را گفتم، چون دوستان می‌گفتند ما حاشیه امنیت نداشتیم. ولی ما حاشیه امنیت فوق العاده‌ای داشتیم که بابت آن تشکر می‌کنم. دوستان می‌گویند در هتل شرایط ما غیرامنیتی بوده، در استادیوم که شرایط امنیتی بود چرا بالا نیامدید؟ نیامدید بازی کنید؟ چرا نیامدید گرم کنید؟ چرا لیست ندادید؟ می‌گویند کسی نیامده لیست را از ما بگیرد. می‌گویند تیم ما همین ۱۰ روز پیش در بازی‌های آسیایی بوده، تیم ما هم بوده و ناظر بازی هیچ وقت نمی‌آید در رختکن از کسی لیست بگیرد.
 
ناظر بازی رییس میدان ورزشی است و مدیر تیم یا مدیر رسانه‌ای لیست را به او تحویل می‌دهد و هیچ وقت خود ناظر دنبال لیست نمی‌رود. بعد از آن هم تشکر ویژه‌ای از مدیر تیم حریف می‌کنم. گفتند حرفه‌ای نیست اسم بیاورید، چشم ما رعایت می‌کنیم. از مدیرعامل تیم حریف تشکر می‌کنیم که صداقت را رعایت کرد نه قسمی خورد نه جان کسی را قسم خورد و صداقت را گفت. متاسفانه الان دنبال یک ثانیه و یک دقیقه هستند. فرمودند ما تا ۳ و اند دقیقه در استانداری بودیم که بازی لغو شود. مشخص شد که دوستان هدفشان بازی کردن نبوده است. پس وقتی در هتل مانده اند تقصیر‌ها را گردن کسی نیاندازند. به همین خاطر من از مدیرعامل تیم رقیب ممنونم که صداقت را رعایت کرد. من فکر می‌کنم اینجا باید جلوی این کار گرفته شود؛ سناریویی که برای تیم حریف نوشته بودند. البته تیم حریف ما تیم بزرگی است و مردم خوب اصفهان قابل احترام و فوتبال دوست هستند، اما فکر کسانی که این سناریو را نوشته اند اشتباه بوده است.


فردا رای صادر می‌شود؟

نمی‌دانم صادر می‌شود یا نه، ولی امیدوارم یک بدعت بد نشود، چون اگر قرار است این گونه باشد ما هم برای بازی با پدیده که ساعت ۶:۳۰ هست ۸ شب به استادیوم می‌رویم و می‌گوییم اتوبوسمان ممکن است پنچر شود یا اتفاق خاصی بیفتد. من فکر می‌کنم یک جا باید جلوی این اتفاق غلط گرفته شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}