تماس تلفنی تولیت آستان قدس رضوی با پزشکان و پرستاران قهرمان مبتلا به کرونا جمهوری اسلامی، قدرتمندتر از روز اول است تبعیض جنسیتی یک واقعیت فرهنگی است باران، مهمان هفته آینده آسمان خراسان رضوی خودروهای ورودی به شهر مشهد بصورت ۲۴ ساعته ضدعفونی می شوند +فیلم اعمال قانون خودروها در ۱۳ فروردین ۲۵۳ کیلومتر از رودخانه‌های خراسان رضوی برای مدیریت سیلاب لایه‌روبی شد ۹۷۰ دستگاه خودرو در جاده‌های خراسان رضوی اعمال قانون شد شرایط برخورداری از مستمری از کارافتادگی کلی در تامین اجتماعی بانوی ۹۸ ساله مشهدی کرونا را شکست داد تداوم بارش‌ها در خراسان رضوی انهدام باند توزیع مواد مخدر در مشهد پیام تبریک استاندار خراسان رضوی به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران روزانه ۵۷ محله در مشهد گندزدایی می‌شود مهم‌ترین سد در برابر مدیریت زنان باور‌های مدیران مرد است ممنوعیت ورود به روستاهای خراسان رضوی تنفس تتها ۴۰ روز هوای پاک در سال گذشته برای شهروندان مشهد درخواست ایجاد کرسی یونسکو در دانشگاه فردوسی مشهد ۹۱۰ مسافر در مبادی ورودی خراسان رضوی تب‌سنجی شدند رییس شورای شهر مشهد: راه‌اندازی ایستگاه صلواتی خطرناک است
خبر ویژه
طرح تقدم عابر پیاده در تقاطع مجلسی و عبادی اجرا شد

به گزارش شهرآرانیوز، حجت فرقانی شهردار منطقه۳ مشهد از اصلاح هندسی و اجرای طرح تقدم عابر پیاده در تقاطع مجلسی و عبادی منطبق بر طرح مصوب سازمان حمل و نقل و ترافیک خبر داد.
وی بیان داشت: این طرح در راستای ارتقاء سطح فرهنگ ترافیکی، با هدف ایجاد انضباط حرکتی عابران و خودرو‌های سواری در مرحله نخست تقاطع‌های ذکر شده، به اجرا در آمد و امید است در روز‌های آتی شاهد اجرای آن در سایر تقاطع‌های منطقه باشیم.
وی ادامه داد: در این پروژه برای اولین بار در سطح منطقه از طرز کاشت زیرسکیپ به معنای کاشت گیاهانی که نیاز به آبیاری بسیار کمی دارند مانند گیاهان فرانکینیا و فیله آ استفاده شد.

شهردار منطقه ۳ افزود: باید با مدیریت صحیح و برنامه در حوزه مدیریت شهری و مهندسی ترافیک، به دنبال تردد آسان و ایمن باشیم تا با اجرای پروژه حق تقدم عابر پیاده در آرام‌سازی ترافیک و کاهش ترافیک و آلودگی‌های صوتی و زیست محیطی گام برداریم.
فرقانی اهداف اجرای این پروژه را افزایش ایمنی عبور عرضی عابرین پیاده؛ افزایش سطح فرهنگ عابرین پیاده و استفاده از محل‌های مشخص شده و شاخص کردن محل عبور عابر پباده برای رانندگان دانست و افزود: اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرای این پروژه ۱ میلیارد و ششصد میلیون ریال بوده است.
 
تلاش ما، اتمام پروژه‌های عمرانی، زودتر از موعد مقرر است.
شهردار منطقه ۳ مشهد گفت: تلاش ما بر این است که تمام پروه‌های عمرانی و ترافیکی خصوصا پروژه‌های مهم و اثرگذار را با سرعت بیشتر اجرا کنیم و زودتر از موعد مقرر تقدیم شهروندان نماییم و در این راستا سه پروژه ترافیکی زودتر از موعد انجام شد.

وی گفت: اجرای طولانی مدت پروژه‌ها مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد میکند و همواره رفاه شهروندان در دستور کار شهرداری میباشد و در همین راستا یکی از کار‌های خوبی که امسال شاهد تحقق آن هستیم اتمام پروژه‌های عمرانی و ترافیکی منطقه زودتر از موعد قرر میباشد.

فرقانی افزود: از جمله پروژه‌های ترافیکی که زودتر از موعد انجام شده است میتوان به پروژه تعمیرات اساسی تجهیزات ایمنی و هدایت ترافیکی در سطح منطقه، پروژه مرمت گذرگاه‌های همسطح عابر پیاده در سطح منطقه و پروزه نصب تجهیزات ایمنی و هدایت ترافیکی در خیابان‌های شیخ صدوق، یوسف زاده، مهر مادر و بلوار مهرگان با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و ششصد میلیون ریال نام برد که به طور متوسط حدود یک ماه زودتر انجام شده است.

شهردار منطقه۳ اظهار کرد:در طرح استقبال از بهار اجرای کلیه پروژه‌ها با بالاترین سرعت و کیفیت در حال اجراست و امیدواریم با اتمام هر چه سریعتر کار‌ها رضایت شهروندان محترم منطقه را کسب نماییم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}