توزیع ٣٠ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده در حاشیه مشهد لایحه حمایتی شهردار مشهد از شهروندان نیازمند شناسایی ۱۷۶۴ مسافر دارای علائم اولیه کرونا در مبادی ورودی خراسان رضوی اقدامات مثبتی در حوزه سلامت و پیشگیری در خراسان‌رضوی انجام شده است آماده‌باش شهرداری مشهد در پی بارش‌های پیش‌رو تغییر کاربری اراضی باعث تخریب منابع تولید و اشتغال در کشاورزی می‌باشد سند حاشیه‌نشینی مناطق پیرامونی در حال تدوین است هزینه خدمات برای فوتی‌های کرونایی افزایشی نداشته است ضدعفونی مستمر و شبانه‌روزی مناطق مختلف مشهد با تاکید بر نقاط حاشیه‌ای شهر امام جمعه مشهد: خداوند جانبازان را از ابتلا به ویروس کرونا مصون دارد استان خراسان رضوی ۶۰۰ جانباز بیش از ۷۰ درصد دارد راه‌آهن مشهد در بخش جابه‌جایی مسافر تعطیل شد/ فعالیت فرودگاه مشهد با حداقل پرواز ادامه دارد رزمایش دفاع بیولوژیک سپاه علیه کرونا در مشهد آغاز شد/۳۰۰ نقطه از مشهد گندزدایی می‌شود رویکرد شورا، تکریم جامعه ایثارگری و جانبازی مشهد است غربالگری حدود ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از ساکنان زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد در زمینه کرونا ۲۹ صنف متخلف در مشهد تعطیل شد ورود به باغ‌ها و ویلا‌های اطراف مشهد ممنوع شد ورود به مشهد ممنوع شد/۱۳ فروردین تمامی تفرجگاه‌ها مسدود است مشارکت اساتید طب سنتی مشهد در کمک به درمان بیماران کرونایی شرکت‌های برق خراسان رضوی برق‌های غیرضروری را خاموش کردند
خبر ویژه

خراسان رضوی مستعد انتقال ویروس کرونا

  • کد خبر: ۱۹۰۱۹
  • ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: این استان به دلیل رفت و آمد زائران خارجی و همسایگی با برخی کشور‌های همسایه مستعد انتقال ویروس کروناست.
به گزارش شهرآرانیوز؛ حسن جعفری با اشاره به تمهیدات لازم برای پیشگیری از ویروس کرونا در این استان افزود: برخی کشور‌های همسایه ما به دلیل نداشتن امکانات نمی‌توانند ویروس کرونا را تشخیص دهند به همین دلیل آماری در این زمینه ندارند.

وی ادامه داد: برخی کشور‌های همسایه نیز به دلایل مسایل سیاسی از اطلاع رسانی در این زمینه خودداری می‌کنند، اما ایران در این زمینه به شکل شفاف اطلاع رسانی کرده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: تاکنون ۹ جلسه هماهنگی پیرامون ویروس کرونا در خراسان رضوی برگزار شده و تصمیماتی در این زمینه گرفته شده است.

جعفری افزود: برای پیشگیری از ویروس کرونا هشت کمیته با مسوولیت دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خراسان رضوی تشکیل شده است که در حوزه‌های مختلف فعالیت می‌کنند.

وی ادامه داد: این کمیته‌ها با شفاف سازی و بدون در نظر گرفتن هر گونه مسایل سیاسی تمامی موارد را به صورت کامل برای مردم این استان اطلاع رسانی می‌کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی با اشاره به شایعه سازی برخی افراد در فضای مجازی گفت: برخی در فضای مجازی به دنبال بحرانی جلوه دادن اوضاع هستند که باید رسانه‌ها ضمن دعوت مردم به آرامش واقعیت‌ها را به نحو شایسته‌ای برای پیشگیری و کنترل ویروس کرونا اطلاع دهند.

جعفری با تشکر از حضور مردم در انتخابات دوم اسفند ماه افزود: این انتخابات با کمترین میزان تخلف در مقایسه با دوره قبل آن در این استان برگزار شد که از همه دست اندرکاران تشکر می‌شود.

وی اضافه کرد: مشهد در انتخابات دوم اسفند در بین کلانشهر‌های کشور مقام نخست مشارکت مردمی را به خود اختصاص داده که این امر نشان از بصیرت مردم است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی نخستین استان در بین دیگر استان‌ها بود که نتایج انتخاباتی آن در مقایسه با دوره قبل زودتر اعلام شده است.

دانشگاه علوم پزشکی مشهد از دیروز مجهز به کیت تشخیص ویروس کرونا شد.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}