فوت ۱۷۱ عابر در حوادث رانندگی استان بیش از ۱۸ میلیون ایرانی دارای اختلال روانی یک هزار و ۷۰۰ واحد صنفی متخلف در استان به تعزیرات معرفی شدند شرط پرداخت حقوق کارکنان در سال آینده اعلام شد زمان برگزاری دادگاه محسن لرستانی خواننده معروف اعلام شد معافیت زائران اربعین ۹۹ از پرداخت عوارض خروج ثبت نام‌های پرحاشیه شناسایی ۲ نوجوان فیشینگ‌باز ساز ناکوک مــزاج‌ها حاشیه در دامداری‌های حومه در آغوش‌ کشیدن نیمه تاریک و تماشای نور دوبله با زیرنویس ترافیک نمازجمعه تهران به نصف مشهد هم نمی‌رسد ضرورت استفاده از ظرفیت عظیم زیارت برای تحقق اهداف معرفتی و ملی ممنوعیت فعالیت آلاینده ها در تمام شهرهای خراسان رضوی ۲ حفار غیر مجاز در نیشابور دستگیر شدند آغاز ثبت‌نام مسکن ملی در پنج استان از امروز شنبه ۱۶ آذر تلاش بر فعال کردن قطعه دوم راه آهن چابهار ـ سرخس تا پایان سال مدارس گلستان تا سه‌شنبه ۱۹ آذر تعطیل شد اتصال بیش از ۱۲۰۰ روستای خراسان رضوی به شبکه سراسری گاز
خبر ویژه

صدای شلیک مرگ

  • کد خبر: ۱۹۳۴
  • ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
مردی جوان در پی تیراندازی افراد ناشناس در باغ شخصی‌اش به قتل رسید

محمدجواد ابوعطا - عقربه‌های ساعت تلاش‌ می‌کردند تا با رسیدن به نیمه‌شب، نوید یک روز دیگر را بدهند. هنوز نیم ساعتی تا نیمه‌شب مانده بود که صدای واق‌واق سگ‌ها فضای بسته باغ را پرکرد. صدای سگ‌ها لحظه‌به‌لحظه شدیدتر می‌شد و لرزه به در و دیوار باغ می انداخت.
مرد جوان و همسرش درون ویلای خود در میان باغ نشسته بودند که سر و صدای سگ‌ها نگرانشان کرد. جوان سی‌ساله با برداشتن اسلحه شکاری از خانه خارج شد که ناگهان تیراندازی‌ آغاز و صدای سگ‌ها خاموش شد. چند دقیقه بعد ناگهان تمامی صداها خوابید و سکوتی مرموز فضا را پرکرد. فریاد و شیون زنی جوان طلسم این سکوت را شکست و هراس به دل اهالی انداخت. اهالی روستای اندرخ در حوالی مشهد که این صداها نگرانشان کرده بود، با شنیدن صدای شیون‌ زن جوان از خانه‌هایشان بیرون ریختند و وارد باغی شدند که این هیاهو در آن رخ داده بود.
اهالی با پیکر مردی جوان روبه‌رو شدند که در خون دست و پا می‌زد و مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود. بلافاصله موضوع به پلیس و اورژانس اعلام شد و دقایقی بعد، پیکر این فرد به بیمارستان شهید هاشمی‌نژاد مشهد منتقل شد.
ساعت از نیمه‌شب گذشته بود که تلاش کادر درمانی بیمارستان شهید هاشمی‌نژاد برای بازگرداندن مصدوم به زندگی بی‌نتیجه ماند و این فرد جان خود را از دست داد. با اعلام موضوع به بازپرس جنایی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، قاضی علی‌اکبر احمدی‌نژاد به همراه کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی در محل حاضر شدند و پس از بررسی جسد که بر اثر اصابت گلوله به قتل رسیده بود، شبانه به روستای اندرخ رفتند.بررسی‌ها نشان می‌داد که در پی واق‌واق سگ‌ها، مرد جوان با اسلحه شکاری به بیرون از منزل رفته و درحالی که زانو زده چندین تیر درون تاریکی شلیک کرده است. اما لحظاتی بعد بر اثر اصابت گلوله‌های یک اسلحه شکاری که از درون تاریکی شلیک شده بود، روی زمین افتاد.
تحقیقات جنایی با تمرکز بر روی سرنخ‌های به جا مانده در صحنه جنایت تا ساعت 5صبح ادامه یافت و قاضی احمدی‌نژاد تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی را مأمور کرد تا با توجه به اظهارات همسر مقتول و شاهدان محلی، تحقیقات را برای شناسایی ضارب یا ضاربان و دستگیری آن‌ها ادامه دهند. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}