وزیر کشور آسیب‌های فضای مجازی را نگران‌کننده دانست خون؛ همچنان نیاز ضروری استان پرواز‌های فرودگاه مهرآباد از سر گرفته شد قانون هوای پاک بدون ردیف بودجه مادر مشهدی که به دلیل بی‌پولی به کودک شیرخواره‌اش مخلوط آب و آرد می‌دهد تحویل ۱۵۰ پیکر شهدای سقوط هواپیمای اوکراینی به خانواده‌ها تکلیف جعبه سیاه بوئینگ ۷۳۷ مشخص شد+عکس امیرعلی و فاطمه فراوان‌ترین نام انتخابی متولدین ۱۳۹۸ احتمال نزدیک شدن گونه‌های جانوری به مناطق مسکونی در پی برودت هوا اهدای اعضای پرستار تربت‌جامی، جان ۶ نفر را نجات داد ۲ قاضی قلابی هنگام دریافت وام بانکی دستگیر شدند آزادی یک محکوم به قصاص پس از ۲۲ سال حمایت حداکثری قوه قضائیه از خانواده‌های داغدار حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی هدیه پوتین به نوزادان جدید اردبیل، پاک‌ترین شهر کشور شناخته شد جاده‌های استان خراسان رضوی برفی شد ۲ میلیون کارت ملی هوشمند آماده تراشه‌گذاری شد/۹ میلیون ایرانی کارت ملی هوشمند ندارند تمامی پرواز‌های فرودگاه مهرآباد لغو شد اجازه ثبت طلاق تنها برای ۲۷۳ هزار زوج در استان خراسان رضوی+جدول برقراری بیمه بیکاری برای بیمه‌شدگان بیکار شده سیستان و بلوچستان
خبر ویژه

صدای شلیک مرگ

  • کد خبر: ۱۹۳۴
  • ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
مردی جوان در پی تیراندازی افراد ناشناس در باغ شخصی‌اش به قتل رسید

محمدجواد ابوعطا - عقربه‌های ساعت تلاش‌ می‌کردند تا با رسیدن به نیمه‌شب، نوید یک روز دیگر را بدهند. هنوز نیم ساعتی تا نیمه‌شب مانده بود که صدای واق‌واق سگ‌ها فضای بسته باغ را پرکرد. صدای سگ‌ها لحظه‌به‌لحظه شدیدتر می‌شد و لرزه به در و دیوار باغ می انداخت.
مرد جوان و همسرش درون ویلای خود در میان باغ نشسته بودند که سر و صدای سگ‌ها نگرانشان کرد. جوان سی‌ساله با برداشتن اسلحه شکاری از خانه خارج شد که ناگهان تیراندازی‌ آغاز و صدای سگ‌ها خاموش شد. چند دقیقه بعد ناگهان تمامی صداها خوابید و سکوتی مرموز فضا را پرکرد. فریاد و شیون زنی جوان طلسم این سکوت را شکست و هراس به دل اهالی انداخت. اهالی روستای اندرخ در حوالی مشهد که این صداها نگرانشان کرده بود، با شنیدن صدای شیون‌ زن جوان از خانه‌هایشان بیرون ریختند و وارد باغی شدند که این هیاهو در آن رخ داده بود.
اهالی با پیکر مردی جوان روبه‌رو شدند که در خون دست و پا می‌زد و مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود. بلافاصله موضوع به پلیس و اورژانس اعلام شد و دقایقی بعد، پیکر این فرد به بیمارستان شهید هاشمی‌نژاد مشهد منتقل شد.
ساعت از نیمه‌شب گذشته بود که تلاش کادر درمانی بیمارستان شهید هاشمی‌نژاد برای بازگرداندن مصدوم به زندگی بی‌نتیجه ماند و این فرد جان خود را از دست داد. با اعلام موضوع به بازپرس جنایی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، قاضی علی‌اکبر احمدی‌نژاد به همراه کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی در محل حاضر شدند و پس از بررسی جسد که بر اثر اصابت گلوله به قتل رسیده بود، شبانه به روستای اندرخ رفتند.بررسی‌ها نشان می‌داد که در پی واق‌واق سگ‌ها، مرد جوان با اسلحه شکاری به بیرون از منزل رفته و درحالی که زانو زده چندین تیر درون تاریکی شلیک کرده است. اما لحظاتی بعد بر اثر اصابت گلوله‌های یک اسلحه شکاری که از درون تاریکی شلیک شده بود، روی زمین افتاد.
تحقیقات جنایی با تمرکز بر روی سرنخ‌های به جا مانده در صحنه جنایت تا ساعت 5صبح ادامه یافت و قاضی احمدی‌نژاد تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی را مأمور کرد تا با توجه به اظهارات همسر مقتول و شاهدان محلی، تحقیقات را برای شناسایی ضارب یا ضاربان و دستگیری آن‌ها ادامه دهند. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
اقتصاد 13981029154344

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}