شهروند خبرنگار | درخواست شست‌‌وشو و تعویض پرده‌های اتوبوس در مشهد

  • کد خبر: ۲۱۶۴۸۶
  • ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۷
شهروند خبرنگار | درخواست شست‌‌وشو و تعویض پرده‌های اتوبوس در مشهد
مسئول روابط‌عمومی سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری مشهد می‌گوید: یکی از موارد اجرایی و مورد تأکید ما در طرح استقبال از بهار، شست‌وشوی پرده‌های اتوبوس‌های شهری است.

به گزارش شهرآرانیوز، شهروندی با ارسال پیام به سامانه صدای مردم شهرآرا از کثیف بودن پرده‌های اتوبوس‌های مشهد انتقاد کرد. در متن پیام این شهروند آمده است:‌ تمام پرده‌های اتوبوس‌ها خاک‌گرفته و کثیف است. پرده‌های خاک‌گرفته و چرک ظاهر بدی دارد و حس آلودگی و بیماری به مسافران می‌دهد. لطفا پیگیری کنید چرا اتوبوس‌رانی برای شست‌وشو و تعویض پرده‌های اتوبوس اقدام نمی‌کند. در برخی اتوبوس‌ها ‌پرده‌ها‌ کنده شده است و ظاهر بسیار نازیبایی دارد.‌

عباس اتحادی، مسئول روابط عمومی سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری مشهد، در گفت‌وگو با خبرنگار شهرآرا درباره پیگیری پیام این شهروند این‌گونه پاسخ می‌دهد: یکی از موارد اجرایی و مورد تأکید ما در طرح استقبال از بهار، شست‌وشوی پرده‌های اتوبوس‌های شهری است.

به گفته مسئول روابط عمومی سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری مشهد، پرده تمام اتوبوس‌های شهرداری در این مدت شست‌وشو و مرتب خواهد شد.

اتحادی همچنین به این نکته اشاره دارد که تاکنون پرده‌های ‌هزا‌ر و ۲۲۰ دستگاه اتوبوس شست‌وشو شده است. باقی‌مانده اتوبوس‌ها نیز تا پایان سال شست‌وشو خواهند شد.

او در ادامه این تأکید را دارد که چنانچه شهروندان با اتوبوسی که پرده‌هایش خاک گرفته و کثیف است روبه‌رو شدند می‌توانند کد درج شده روی اتوبوس را به سامانه پیامکی سازمان اتوبوس‌رانی با شماره ۳۰۰۰۸۸۸۸ اطلاع دهند. 

گزارش خطا
ارسال نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} <-- End Google Analytics Code -->