برترین های جشنواره مفلحون ۹۸ شهرداری مشهد معرفی شدند توقیف۱۰ هزار خودرو در مشهد تدوین بسته حمایت از تولید برای آغاز فعالیت کسب‌وکار‌های اقتصادی توزیع ۳۰۰ هزار بسته معیشتی در مشهد انجام روزانه ۳۰۰ سی. تی. اسکن برای بیماران مشکوک به کرونا در مشهد تماس کرونایی ۵۴۱۴ شهروند با مرکز ۱۳۷ مشهد کشف محموله ۴۲ میلیارد ریالی کالای بهداشتی در مشهد توزیع ۵۰ هزار بسته کمک معیشتی ویژه ماه مبارک رمضان در حاشیه شهر مشهد توزیع ۸۰۰ هزار جزوه آموزش مقابله با کرونا در مشهد ۶۳۶ مغازه در مشهد پلمب شد نگرانی معاون استاندار خراسان رضوی از شروع موج جدید کرونا فراهم شدن زیرساخت امکان دورکاری برای تمامی پرسنل شهرداری طرح فاصله گذاری اجتماعی نباید در پاسخگویی به شهروندان خللی ایجاد کند اجرای طرح میلیون‌ها صلوات برای تعجیل در فرج همزمان با نیمه شعبان توزیع 50 هزار بسته کمک‌معیشتی ویژه ماه رمضان در حاشیه شهر مشهد ادامه تعطیلی برای برخی صنوف در رده پر خطر در مشهد رونمایی از محفظه بیماران عفونی برای جلوگیری از انتشار ویروس در مشهد تصمیم جدیدی برای فعالیت مجدد اتوبوس و مترو اتخاذ نشده است آغاز مجدد جمع آوری پسماند‌های خشک در مشهد اتوبوس و مترو کماکان باید تعطیل بماند
خبر ویژه
دبیر کمیته مراقبت و درمان بیماری کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا را در تاریخ ۹۹/۱/۶ اعلام کرد.
به گزارش شهرآرانیوز، دبیر کمیته مراقبت و درمان بیماری کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد در مورد آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا اعلام کرد: با افزوده شدن ۶۹ مبتلای جدید، تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در استان خراسان رضوی به هزار و ۱۸۳ نفر افزایش یافت.
 
 
آمار تفکیک‌شده مبتلایان در ششم فروردین ماه به شرح زیر است:

مشهد: ۷۰۸ نفر
نیشابور: ۱۵۷ نفر
تربت‌جام: ۱۰۲ نفر
سبزوار: ۸۶ نفر
تربت‌حیدریه: ۸۱ نفر
گناباد: ۴۹ نفر


همچنین ظرف روز‌های ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸ تا ششم فروردین ماه ۱۳۹۹ پنج هزار و ۱۲ بیمار مبتلا به عفونت حاد تنفسی و مشکوک به بیماری کرونا در بیمارستان‌های خراسان رضوی بستری شده‌اند. سه هزار و ۲۵۶ نفر آنان تاکنون بهبود یافته و مرخص شده اند.
 
 
تعداد مبتلایان به عفونت حاد تنفسی در مشهد سه هزار و ۶۶ نفر بوده است که از این تعداد ۱۷۶۱ نفر از آن‌ها بهبود یافته‌اند.


علاوه بر این، آمار تفکیک‌شده جانباختگان بیماری کرونا در خراسان رضوی به شرح زیر است:

به طور کلی: ۱۵۸ نفر
مشهد: ۱۱۰ نفر
نیشابور: ۱۶ نفر
تربت جام: ۱۰ نفر
سبزوار: ۱۰ نفر
گناباد: ۸ نفر
تربت حیدریه: ۴ نفر
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}