خسارت بخش کشاورزی و برخی راه های استان خراسان رضوی در پی بارش شدید باران (۲۲ تیر ۱۴۰۳) ۴۱ دستگاه تانکر و ماشین‌آلات در مشهد در حالت آماده‌باش قرار دارند ۴۳ حادثه منجر به عملیات بر اثر طوفان و بارندگی امروز در مشهد (۲۲ تیر ۱۴۰۳) میزان بارش باران در مشهد چقدر بوده است؟ (۲۲ تیر ۱۴۰۳) رفع سریع ۱۹ نقطه آب گرفتگی سطح شهر در بارندگی امروز مشهد (۲۲ تیر ۱۴۰۳) بارش باران شدید در مشهد خسارت جدی نداشت (۲۲ تیر ۱۴۰۳) وقوع سیل در پی بارش شدید باران در مشهد نداشته‌ایم | بارش‌ها در خراسان رضوی تا شنبه (۲۳ تیر ۱۴۰۳) ادامه دارد راه‌آهن مشهد: سرویس‌دهی قطار‌های مشهد به‌موقع انجام می‌شود | مسافران از قطار جا‌ نمانند (۲۲ تیر ۱۴۰۳) سقوط درختان در مناطق مختلف مشهد در پی وزش باد شدید (۲۲ تیر ۱۴۰۳) آمادگی نیرو‌های خدمات شهری مشهد در پی بارش باران (۲۲ تیر ۱۴۰۳) اطفای حریق یک هتل‌آپارتمان در مشهد (۲۲ تیر ۱۴۰۳) هوای کلانشهر مشهد امروز در شرایط سالم قرار دارد (۲۲ تیر ۱۴۰۳) افزایش یک‌ساعته سرویس‌دهی مترو مشهد در روز جمعه (۲۲ تیر ۱۴۰۳) هم‌زمان با برگزاری کنکور مالک متخلف، ساختمان خود در خیابان حرعاملی مشهد را قلع کرد آخرین اخبار از تمدید دوره ششم شورا‌های اسلامی شهر و روستا (۲۱ تیر ۱۴۰۳) اعمال‌قانون ۱۹۶۲ خودروی حادثه‌ساز در مشهد | ۸۱ نفر در تصادفات شبانه‌روز گذشته مصدوم شدند (۲۱ تیر ۱۴۰۳) کیفیت هوای چهار منطقه کلانشهر مشهد امروز در شرایط پاک قرار دارد (۲۱ تیر ۱۴۰۳) تامین نیاز آبی فضای سبز مشهد با پساب تصفیه شده کنکور ترافیک صبحگاهی در مشهد را سنگین کرد (۲۱ تیر ۱۴۰۳) بهره‌برداری از پل دوم و اصلاح هندسی ورودی جاده سرخس به مشهد با هدف سامان‌دهی ترافیک شهردار مشهدمقدس: سیاست مدیریت شهری توسعه مشهد به سمت شرق است
سرخط خبرها

شهروند خبرنگار | دغدغه های شهروندان در خصوص وسایل حمل و نقل عمومی در مشهد + پاسخ

  • کد خبر: ۲۳۸۲۴۲
  • ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۸
شهروند خبرنگار | دغدغه های شهروندان در خصوص وسایل حمل و نقل عمومی در مشهد + پاسخ
پاسخ مدیر روابط عمومی سازمان اتوبوس‌رانی مشهد درخصوص ناوگان اتوبوسرانی مشهد.

 به گزارش شهرآرانیوز، یکی از مسائلی که شهروندان در هنگام استفاده از ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی باید به آن توجه ویژه داشته باشند، داشتن من‌کارت و شارژ کافی برای جلوگیری از معطلی خود یا دیگر مسافران است. از دیگر موضوعات مطرح شده در این زمینه می‌توان به جانمایی ایستگاه‌های اتوبوس، برای ‌سرگردان نشدن مسافران در برخی از خطوط اشاره کرد.

شهروندی در راستای پیگیری یکی از این دغدغه‌ها در پیامی به ستون حرف مردم نوشته است: در تاریخ ۲۷ خرداد‌۱۴۰۳، راننده اتوبوس خط ۸۸ برای یک مسافر به دلیل نداشتن من‌کارت، پنج‌دقیقه اتوبوس و مسافران دیگر را معطل نگه داشت. چرا باید مسافران دیگر به این دلیل معطل شوند؟

مدیر روابط عمومی سازمان اتوبوس‌رانی مشهد به دنبال پیگیری درخواست این شهروند می‌گوید: در راستای این پیام تذکر لازم به راهبر داده شد.

عباس اتحادی در ادامه می‌افزاید: ‌از مسافران درخواست داریم که برای استفاده از ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی، همراه داشتن من‌کارت با شارژ کافی را حتما لحاظ کنند.

شهروند دیگری نیز در پیامی درباره نبود ایستگاه برای برخی از خطوط در پایانه شهید مفتح نوشته است: از سازمان اتوبوس‌رانی تقاضا می‌شود ایستگاهی برای خطوط ۳۰،۵۱،۴۵ در پایانه شهید مفتح درنظر بگیرد، چون مسافران این سه‌خط در بولوار مفتح شرقی سرگردان هستند.

مدیر روابط عمومی سازمان اتوبوس‌رانی مشهد در پاسخ به دغدغه این شهروند نیز می‌گوید: با توجه به خطی بودن پایانه میامی در بولوار مفتح شرقی، محل استقرار ناوگان مشخص است.

 اتحادی تصریح می‌کند: در آینده نزدیک و با اتمام مراحل عمرانی پایانه شهید مفتح، خطوط مد نظر شهروند به پایانه جدید منتقل خواهند شد.

گزارش خطا
ارسال نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} <-- End Google Analytics Code -->