خبر ویژه

چرا واگن های اختصاصی بانوان در مترو کم است؟

  • کد خبر: ۳۱۶۵
  • ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹
اينجا تريبوني براي بيان نظرات، انتقادات، مشكلات و درخواست‌هاي شما شهروندان است

مي‌توانيد از روش‌های زیر، مطالبتان را با ما در ميان بگذاريد.
اينستاگرام: shahraranews@
تارنما: shahraranews.ir
رایانامه: info@shahrara.com
پيامک: 30007289 پیام رسان:09154294580
مراجعه حضوری تلفن: 5-37288881-051
شهروندان گرامی‌! با هدف پیگیری دقیق و سریع مسائل مطرح شده، لطفا آدرس و اطلاعات کاملی در اختیار ما قرار دهید.

 

قطار شهری
008...0915 لطفا از مسئولان محترم سؤال کنید، چرا واگن های قطارشهری بیشتر به آقایان اختصاص دارد و تنها 2 واگن کوچک در ابتدا و انتهای قطار برای خانم ها درنظر گرفته شده است؟ این همه تبعیض جای تعجب دارد!


اتوبوس رانی
158...0936 بارها خطوط بد مسیری را به اتوبوس رانی پیشنهاد دادم تا به آن ون اختصاص بدهند و شاهد معطلی زائران و مجاوران در این مسیرهای پرتردد نباشیم. اما از این مسیرها حتی بازدید ساده هم نمی شود؛ مثلا مسیرهای محدوده‌های مصطفی خمینی، عمار یاسر، شهرک شیرین، محمدآباد، شیرودی و بولوار شهید حسنی به حرم نیازمند بررسی هستند.
شهروند- داستان ژن های خوب و بد به سازمان اتوبوس رانی هم رسیده است. سال گذشته فرزندان ما کارکنان خدمات و حفاظت فیزیکی، شامل هدیه دانش آموز ممتاز شده بودند اما امسال مسئولان تشخیص دادند فرزندان ما ژن خوب ندارند و فرزندان ما را از این هدیه محروم کردند. من در جواب فرزندم که پرسید: چرا به من هدیه دانش آموز ممتاز را نمی دهند؟ گفتم:‌مسئولان تحقیق کرده اند و دیده اند ما پارتی نداریم، اگر داشتیم بعد از 10 سال کار در سازمان اتوبوس رانی قراردادمان روی هوا نبود!

قوه قضائیه
شهروند- لطفا اگر امکان دارد بلاتکلیفی پذیرفته شدگان آزمون کادر اداری سال 96 قوه قضائیه را پیگیری کنید.
شهروند- لطفا صدای ما باشید. بعد از 2 سال انتظار حالا فقط 2000 نفر ازهفت هزار و 248 نفر جذب دادگستری شده اند. دیگر خسته شده ایم. لطفا مشکل ما را با مسئولان در میان بگذارید.
شهرآرا: شهرآرا به محض دریافت این پیامک‌ها پیگیری خود را در باره دغدغه پذیرفته‌شدگان آغاز کرد اما هیچ یک از افرادی که به روزنامه پیامک ارسال کردند پاسخ‌گو نبودند!

اداره کار
773...0915 چرا به کارگران حق همسر تعلق نمی گیرد؟ لطفا این موضوع را پیگیری کنید.
شهروند- چرا به کارگران در سال 98 هنوز سبد حمایتی نداده اند؟

سهام عدالت
773...915 سهام عدالت کی واریز می شود؟ و چرا به کارگران وام مسکن نمی دهند؟

صدا و سیما
851...0936 سریال زیبا و عبرت آمیز «بوی باران» با حضور هنرمندانی چون رضا کیانیان، رؤیا نونهالی و استاد صدیق شریف سریالی چالشی است که باید از آن قدردانی شود.

شرکت نفت
شهروند- در بارگیری انبار نفت مشهد با وجود حجم زیاد کار و آلودگی های سمی بعد از ۱۷ سال کار با کمترین حقوق و مزایا هنوز پیمانکاری هستیم. لطفا این موضوع را از سطوح بالای دولتی پیگیری کنید. با اینکه مکاتبات زیادی کردیم مسئولان نفت ما را تهدید به اخراج کردند.
شهروند- لطفا روزنامه محترم شهرآرا گزارش کاملی از اختلاف حقوق زیاد و امکانات کارکنان رسمی با ما کارگران پیمانکاری شرکت نفت تهیه کند. امکاناتی مانند استفاده از برج های تفریحی محمود آباد، امکانات خاص پزشکی،  هواپیمایی، پاداش ها و حقوق های خوب کارکنان رسمی به ما تعلق نمی گیرد!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}