خبر ویژه
شهرخودرو - ذوب آهن | رونمایی از شهرخودرو بعد از ۱۲۲ روز
نماینده خراسان‌رضوی امشب از ساعت ۲۰:۳۰ به مصاف ذوب‌آهن می‌رود. دیداری که بعد از ۱۲۲ روز تعطیلی لیگ به سبب شیوع کرونا برای هواداران مشهدی می‌تواند شروع دوباره فوتبال و هیجان باشد. اگرچه این دیدار همچون سایر بازی‌های دوران کرونایی فوتبال ایران و جهان بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود، اما پخش تلویزیونی آن بی‌تردید فوتبال‌دوستان مشهدی را پای جعبه جادو خواهد نشاند.
عنابی‌ها قرار است امشب از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه امام رضا (ع) از ذوبی‌های شهر اصفهان میزبانی کنند. دیداری که بعد از ۱۲۲ روز تعطیلی لیگ به سبب شیوع کرونا برای هواداران مشهدی می‌تواند شروع دوباره فوتبال و هیجان باشد. اگرچه این دیدار همچون سایر بازی‌های دوران کرونایی فوتبال ایران و جهان بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود، اما پخش تلویزیونی آن بی‌تردید فوتبال‌دوستان مشهدی را پای جعبه جادو خواهد نشاند.

دیدار تابستانی لوکا و سرآسیایی
مجتبی سرآسیایی امشب تیمش را با انگیزه‌های متفاوتی به میدان ذوب‌آهن می‌فرستد. سرآسیایی به خوبی می‌داند که شهرخودرو در بازی رفت و در اصفهان با تک گل قاسمی‌نژاد در زمانی که یحیی سرمربی عنابی‌ها بود، بر ذوب‌آهن غلبه کرده و حالا هواداران مشهدی از او در ورزشگاه خانگی فقط برد می‌خواهند. در سوی مقابل لوکا بوناچیچ هم که هنوز مهر حکم سرمربیگری‌اش در باشگاه ذوب‌آهن خشک نشده، به خوبی می‌‎داند که سبز‌ها در شرایط بحرانی هستند و برای نجات از این منجلاب فقط به برد نیاز دارد.

معادله پیچیده قلب دفاع شهرخودرو
علی نعمتی و فرشاد فرجی ۲ بازیکن محروم شهرخودرو از بازی امشب هستند که هر ۲ در قلب دفاع این تیم در کنار مرادمند بازی می‌کردند و حالا سرآسیایی حفره بزرگی در این منطقه احساس می‌کند. شاید به همین خاطر است که سرمربی شهرخودرو در دیدار دوستانه با پرسپولیس از امید منصوری، در کنار مرادمند استفاده کرد. البته گفته می‌شود ممکن است سرآسیایی در این بازی از سیستم دفاع لوزی استفاده کند. ۳ بازیکن در خط دفاع و یک بازیکن جنگنده و مخرب جلو دفاع وسط. بازیکنی که ویژگی‌هایش بیشتر به سرلک می‌خورد و به نظر می‌رسد دفاع یارکوب باشد.

آمار و ارقامی برای پیش‌بینی
پیش‌بینی نتیجه فوتبال اگرچه کاری اشتباه است، اما آمار و ارقام نشان می‌دهد شهرخودرو در وضعیت بهتری است و هواداران این تیم می‌توانند به نتیجه گرفتن تیمشان امیدوار باشند. شهرخودرو با ۳۵ امتیاز در مکان ششم جدول است و تا رده دوم فقط ۲ امتیاز فاصله دارد. در سوی مقابل ذوبی‌های اصفهان با ۲۲ امتیاز در مکان یازدهم هستند. شهرخودرو در ۱۳ تقابلش با ذوب‌‎آهن تاکنون ۲ پیروزی و ۴ تساوی داشته و ۷ بار هم اصفهانی‌ها فاتح میدان بوده‌اند.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
توجه : نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمیشود.
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}