خبر ویژه

سردرگمی مردم از حذف قبوض کاغذی

  • کد خبر: ۳۲۱۶
  • ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۱
اینجا تریبونی برای بیان نظرات، انتقادات، مشکلات و درخواست‌های شما شهروندان است و می‌توانید از روش‌های زیر، مطالبتان را با ما در میان بگذارید.

اینستاگرام: shahraranews@
تارنما: shahraranews.ir
رایانامه: info@shahrara.com
پیامک: ۳۰۰۰۷۲۸۹ پیام رسان:۰۹۱۵۴۲۹۴۵۸۰
مراجعه حضوری تلفن: ۵-۳۷۲۸۸۸۸۱-۰۵۱
شهروندان گرامی! با هدف پیگیری دقیق و سریع مسائل مطرح شده، لطفا آدرس و اطلاعات کاملی در اختیار ما قرار دهید.

 

شرکت برق
158...0936 چندماه پیش از شرکت برق برای کنتورخوانی آمده بودند و بدون هیچ توضیحی یک شماره موبایل از من خواستند. من هم یک شماره موبایل به مأمور دادم که البته متعلق به صاحب خانه نبود و حالا متوجه شده ایم قبض را پیامکی به همان شماره ارسال می کنند. اجرای این طرح بدون اعلام قبلی و اطلاع رسانی در مطبوعات و مرکز سیمای خراسان سبب شده بسیاری ازمردم مثل من دچار مشکل شوند. چرا مأموران هنگام دریافت شماره به مردم توضیح کاملی ارائه نمی‌دهند؟
206...0935 لطفا برای تاریکی حاشیه بولوار پانیذ واقع در شهرک شیرین فکری کنید و این مشکل را به گوش مسئولان شرکت برق برسانید.


بازار
758...0935 پیشترها میوه ها آبدار، خوش طعم و معطر بودند، سبزیجات هم همینطور؛ اخیرا تربچه و نعنا خریدیم که تلخ مزه بودند! الان بیشتر میوه ها نارس هستند و بی مزه!
758...0935 تقلب به حبوبات هم راه پیدا کرده است. برخی از لپه ها ناپز شده اند یا گاهی لوبیایی که می خریم مخلوطی از 2 یا چند نوع مختلف از جمله یک نوع بزرگ تر است؛ انگار لوبیا چیتی را رنگ کرده و به آن افزوده اند؛ چون وقتی آن ها را خیس می کنیم رنگش تغییر می کند!


شهرداری
247...0915 نمونه بارز یک بام و 2 هوا، بوستان های سطح شهر هستند! برخی بوستان ها را با آب شهری هر روز غرق آب می کنند و چیزی نمانده شبیه به جنگل های شمال شوند، اما برخی به دلیل کم آبی رنگ خزان گرفته اند.
165...0915 من از اهالی بهاران در محدوده فرامرز عباسی هستم. چندی پیش شهرداری منطقه آسفالت تعدادی از خیابان های این محدوده را بهسازی کرد. بر همین اساس تقاضا می کنم تقاطع
فجر 11، ساجدی 5 را که در آن یک کانال وجود دارد، بپوشانند و آسفالت آن کوچه را یک‌دست کنند. اختلاف سطح خیابان، عبور و مرور را سخت کرده است.
758...0935 از بولوار هاشمیه عبور می کردم که دیدم پیاده روها را بهسازی می کنند. خوب است شهرداری منطقه 9 نگاهی به این پیاده روها بیندازد که خیلی زود آسیب دیده اند. در هاشمیه 11 چند سنگ فرش از سطح پیاده رو جدا شده است و در برخی قسمت ها سنگ فرش ها ترک خورده اند.
شهروند- از شهردار منطقه 5 به دلیل آسفالت معابر گلشهر سپاسگزاریم اما کاش صبر می کردند کنده کاری های سازمان آب و فاضلاب پایان می یافت تا دوباره کاری نشود.


آموزش و پرورش
شهروند- شاید در صورتی که طرح «شهاب» در مقطع ابتدایی به شکل جدی پیگیری و بر اساس آن، ظرفیت ها و استعدادهای رشته های دبیرستانی و هنرستانی تعیین شود، این قدر در زمینه مشاغل مشکل نداشته باشیم. لطفا شهرآرا این موضوع را پیگیری کند.


آب و فاضلاب
256...0935 چرا سازمان آب و فاضلاب، با اینکه پول «اگو» را 3 سال پیش از اهالی خیابان شهید بهشتی دریافت کرده است، خلف وعده می کند؟ قسمت شرق این خیابان به دلیل پرداخت نکردن پول دستمزد پیمانکار رها شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
فرهنگ 13981027121423

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}