خبر ویژه
رئیس آتش نشانی مشهد:

استقبال هنرمندان از فراخوان المان آتش نشان /آثار به مرحله داوری رسید

  • کد خبر: ۳۲۶۲
  • ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
با پایان مهلت ارسال آثار به دبیرخانه انتخاب المان"آتش نشان فداکار"فرآیند داوری و انتخاب اثر برتر جهت ساخت و اکران آن در یکی از میادین شهر مشهد بزودی برگزار می‌گردد.

به گزارش شهرآرانیوز ، رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد با بیان این مطلب افزود ؛ انتشار فراخوان طراحی المان"آتش نشان فداکار" با محوریت اطلاع رسانی و تجمیع آثار ، توسط اداره روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی انجام شد که با استقبال خوب هنرمندان، پانزده اثر در کمتر از یک ماه به دبیرخانه این فراخوان ارسال شد.

دکتر امیر عزیزی یادآور شد : فراخوان طراحی المان "آتش نشان فداکار" به پاس رشادت وجانفشانی آتش نشانان قهرمان برای نجات جان و مال مردم وگرامیداشت یادشهدای آتش نشان، منتشر شده بود و با توجه به این که مشهد الرضا نیازمند یادمانی است تا قهرمانی دلیر مردان آتش نشانی همواره در ذهن زائران و مجاورین زنده بماند، طراحی نماد یادبود"المان آتش نشان فداکار " در دستور کار آتش‌نشانی مشهد قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از اعلام و انتشار فراخوان از تمامی هنرمندان علاقمند دعوت شده بود تا طرح ها و ایده های خود را به دبیرخانه سازمان آتش نشانی مشهد ارائه کنند که خوشبختانه این فراخوان با استقبال خوب هنرمندان مواجه شد و در نهایت طرح برگزیده طی ماه جاری پس از انجام داوری از سوی هیأت انتخاب آثار، که با همراهی و مشاوره موثر سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد انجام خواهد شد در محل جانمایی شده (میدان آتش نشان) در خیابان بهارستان مشهد اجرا و‌نصب می شود.


رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده، تلاش می شود رونمایی از این اثر حجمی المان "آتش نشان فداکار" همزمان با هفتم مهرماه روز ملی ایمنی و آتش‌نشانی با حضور خانواده شهدا، آتش نشانان و مسئولان ارشد شهری و استانی برگزار شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}