خبر ویژه
سرپرست معاونت عملیات آتش نشانی مشهد از آمادباش تمامی ایستگاه های آتش‌نشانی مشهد در هنگام برگزاری دعای عرفه و نماز عید قربان در حرم رضوی خبر داد.
به گزارش شهرآرا نیوز، آتشپاد دوم محمد جواد سبحانی با بیان این مطلب افزود: از عصر فردا یکشنبه تا پایان مراسم دعا عرفه در حرم رضوی تمهیدات ایمنی لازم توسط نیرو‌های آتش نشانی انجام خواهد گرفت.

سرپرست معاونت عملیات آتش‌نشانی مشهد افزود: استقرار نیرو‌های آتش نشان در میادین و خیابان‌های منتهی به حرم مطهر رضوی را از جمله تمهیدات ویژه خواند و افزود: با توجه به ترافیک احتمالی محدوده حرم رضوی موتورسیکلت اطفاء حریق آتش‌نشانی نیز به صورت گردشی آماده امدادی رسانی احتمالی هستند.

این مقام مسئول در آتش‌نشانی مشهد خاطرنشان کرد، استقرار خودرو‌های آتش‌نشانی در خیابان‌های شیرازی، طبرسی، امام رضا و نواب صفوی از عصر فردا تا پایان مراسم دعا عرفه برقرار خواهد بود و همچنین این تمهیدات برای روز دوشنبه صبح و برگزاری نماز عید قربان هم در نظر گرفته شده است.

آتشپاد دوم سبحانی خاطر نشان کرد:استقرار خودرو آتش نشانی و حضور تیم بانوان آتش‌نشان نیز با هماهنگی مسئولان استانقدس رضوی در اماکن متبرکه رضوی در نظر گرفته شده است که امیدواریم مجموعه این اقدامات و تدابیر موجب آن شود، ایمنی لازم برای مراسم دعا عرفه و نماز عید قربان همچون سال‌های گذشته برقرار باشد.

وی در پایان از تمامی همشهریان و زائران حریم رضوی درخواست کرد تا با رعایت کامل اصول ایمنی و تدابیر لازم را برای حضور نیرو‌های امدادی به ویژه آتش‌نشانان در نظر بگیرند تا نیرو‌های امدادی بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای مقابله با هر حادثه احتمالی در خیابان‌های منتهی به حرم رضوی حضور یابند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
دعای فرج
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
0
0
سلام دعا عرفه حرم امام رضا
دعای فرج..
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}