شاخص کل بورس امروز ۶ اسفند ۹۹ |ریزش ۵ هزار واحدی شاخص بورس قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۶ اسفند ماه ۹۹ قیمت خودرو شب عید چگونه خواهد بود؟ فاصله بین دستمزد و معیشت کارگر چقدر است؟ سهام عدالتی‌های کدام استان‌ها رکورددار ثبت‌نام در سجام هستند؟ قیمت روز گوشی موبایل در بازار امروز ۶ اسفند ۹۹ + جدول پیش بینی بورس فردا چهارشنبه ۶ اسفند | بهبود در روند معاملات پیش بینی آینده بازار رمز ارزها | بیت کوین روی دور نزول قطعه‌بندی مرغ در مشهد ممنوع شد ارزش سهام عدالت امروز ۵ اسفند ۹۹ | ارزش سهام عدالت کمی رشد کرد بهترین مرکز خرید فیلتر تصفیه آب در ایران خودرو کمی ارزان شد | کاهش ۱ تا ۴ میلیون تومانی قیمت خودرو در بازار قیمت دلار همچنان در کانال ۲۴ هزار تومانی بالا و پایین می‌شود شمارش معکوس برای تعیین دستمزد ۱۴۰۰ با محاسبه سبد معیشت کارگران آخرین خبر‌ها از شیوه سهمیه‌بندی بنزین در سال ۱۴۰۰ ساعت کار مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک در سراسر کشور افزایش یافت+ جزئیات دوگانه‌سوز کردن خودرو‌های مسافربر اینترنتی آغاز شد+ جزئیات قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۵ اسفند ماه ۹۹ صادرکننده چک بی محل از سال ۱۴۰۰ برای رفع سوء اثر چه کند؟ سقوط ۸ هزار دلاری ارزش بیت کوین در چند ساعت
خبر ویژه
واریز پول سهام عدالت سهامداران از سوی بانک صادرات و رفاه| در روزهای آینده واریزی ادامه دارد
کارگزاری برخی از بانک‌ها مثل صادرات و رفاه اعلام کرده‌اند که پول سهام عدالت سهامدارانی که در روز‌های ششم تا سیزدهم خرداد ماه درخواست خود را ثبت کرده‌اند، به صورت کامل واریز شده است.

به گزارش شهرآرانیوز،  همچنین به گفته کارگزاری بانک ملی پول سهام همه سهامداران تا پایان هفته جاری واریز و پرونده آن بسته می‌شود.

 

با قابل فروش شدن ۳۰ درصد از سهام عدالت برای سهامدارانی که روش مستقیم را انتخاب کرده‌اند، تجارت نیوز به صورت مستمر از نحوه فروش و واریز پول سهام در کارگزاری‌های بانکی و غیربانکی گزارش تهیه کرد که در بیشتر موارد نیز مدیرعامل کارگزاری به مشکلات سهام عدالت پاسخ داد.

 

سهامداران سهام عدالت در روز‌های ششم تا سیزدهم خرداد ماه فرصت داشتند که از طریق مراجعه حضوری یا ثبت درخواست اینترنتی (در بعضی از بانک‌ها از طریق برنامه‌های موبایلی) درخواست فروش ۳۰ درصد از سهام خود را ثبت کنند، این درخواست به این صورت بود که سهامدار به بانک اجازه می‌داد که همه ۳۰ درصد را بفروشد و نمی‌توانست درصد کمتری یا سهم خاصی را انتخاب کند.

 

نحوه دیگر فروش سهام عدالت که در حال حاضر نیز در جریان است، سهامدار می‌تواند به کارگزاری بانکی که شماره شبا حساب خود را در سامانه سازمان خصوصی‌سازی ثبت کرده است مراجعه کند یا از طریق سامانه معاملات سهام عدالت در کارگزاری‌های غیربانکی اقدام کند. در این روش سهامدار می‌تواند سهم و تعداد آن را انتخاب کند، ولی مجموع آن نباید بیشتر از ۳۰ درصد سهام باشد.

 

در خصوص گروه دوم روند ثبت درخواست، فروش و واریز ادامه دارد، اما در خصوص کسانی که در بازه زمانی ششم تا سیزدهم خرداد ماه درخواست فروش ۳۰ درصد را ثبت کرده‌اند برخی از کارگزاری‌های بانکی که مسئولیت اصلی را برعهده دارند می‌گویند تمام سهام را فروخته‌ایم و پول آن را به حساب مشتریان واریز کرده‌ایم.

 

بانک صادرات

در جدیدترین اظهارات مهدی کباری، مدیر عامل کارگزاری بانک صادرات به تجارت‌نیوز گفت: ما پول سهام عدالت بیش از ۹۵ درصد از سهامداران را واریز کرده‌ایم و ممکن است در این بین برای تعدادی سهامداران به علت نقص اطلاعاتی مثل شماره ملی، حساب و شبا پرداختی نشده است. حتی برای تعداد زیادی از کسانی که بعد از ۱۳ خرداد نیز درخواست فروش خود را به کارگزاری داده‌اند سهامشان را فروختیم و پول آن را واریز کردیم.

 

وی به مشتریان بانک صادرات توصیه کرد: هر سهامداری که پول سهام خود را دریافت نکرده است به بانک مراجعه کند و علت عدم واریز را بپرسند که در صورت نقص در اطلاعات آن را تصحیح کنند.

 

بانک رفاه

فردین آقابزرگی، مدیر عامل کارگزاری بانک رفاه نیز مدعی است که درخواست‌های فروشی که به بانک رفاه داده شده انجام شده و اگر سهامداری وجه آن را دریافت نکرده است به این دو دلیلمغایرت اطلاعات حساب و درخواست مکرر برای فروش برمی‌گردد.

 

آقابزرگی در خصوص کسانی که در بازه زمانی ششم تا سیزدهم خرداد ماه درخواست فروش ۳۰ درصد از سهام خود را داده‌اند، عنوان کرد: درخواست‌های که در بازه زمانی ششم تا سیزدهم خرداد ماه به بانک رفاه شده، به فروش رفته و وجوه آن واریز شده است. کسانی که در خواست خود را در تاریخ‌های ذکر شده ثبت کرده‌اند، اما پول آن را دریافت نکرده‌اند به دو علتی که گفته شد یعنی مغایرت در اطلاعات حساب و ثبت درخواست مکرر برمی‌گردد.

 

وی نیز به مشتریان خود پیشنهاد کرد که در صورت تاخیر در واریز پول سهام خود می‌تواند به بانک مراجعه و اطلاعات حساب خود را بررسی کنند که شاید درست باشد، چون ممکن است حساب برخی از آن‌ها راکد باشد.

 

مدیر عملیات اوراق بهادار کارگزاری بانک کشاورزی گفت: سهام عدالت سهامدارانی که در روز‌های ششم تا دهم خرداد درخواست خود را ثبت کرده‌اند فروخته شده و این افراد پول سهام خود را به صورت کامل دریافت کرده‌اند.

 

بانک سپه

مدیرعامل کارگزاری بانک سپه از واریز تدریجی مبالغ خبر داده است.

 

بانک ملی

مدیر معاملات کارگزاری بانک ملی نیز وعده داده است که، پول همه کسانی که برای فروش سهام عدالت به بانک ملی مراجعه کرده‌اند نهایتا تا پایان هفته جاری واریز و پرونده فروش سهام عدالت در این بانک بسته می‌شود.

 

در کنار بانک‌ها کارگزاری‌ها نیز در امر فروش سهام عدالت فعال بودند و به نظر می‌رسد کارگزاری‌های آگاه، مفید و فارابی تعداد درخواست فروش بیشتری را نسبت به دیگر کارگزاری‌ها دارند.

 

کارگزاری آکاه

محمدرضا سرافراز، مدیرعامل کارگزاری آگاه گفت: ما توانستیم تنها یک نوبت سهام عدالت مشتریانی که از طریق کارگزاری ما ثبت درخواست کرده‌اند را بفروشیم و بعد از آن فروشی انجام نشده است. در روز ۱۸ خرداد ماه اولین فروش را انجام دادیم و پس از دریافت لیست سهامداران که حدود ۴۹ هزار نفر بودند وجه آن را در روز چهارم تیر ماه واریز کردیم که پول حدود ۴۰ نفر از آن‌ها به علت نقص در اطلاعات حساب برگشت خورد. همکاران من در حال تماس با این حدود ۴۰ نفر هستند تا شماره حساب و شبا صحیح را دریافت و پول سهامشان را واریز کنند.

 

سامانه سعدی

سامانه سعدی نیز که سامانه معاملات سهام عدالت در کارگزاری فارابی است با استقبال بسیاری از سهامداران مواجه شد و مدیرعامل این کارگزاری در این خصوص گفت: به صورت روزانه حدود دو هزار نفر از طریق سامانه سعدی درخواست فروش خود را ثبت می‌کنند.

 

رحمان بابازاده، مدیر عامل کارگزاری فارابی نیز مدعی است: فروش و واریز پول سهام عدالت در سامانه سعدی یک فرایند مستمری است و از روز‌های آینده فرایند فروش و واریز پول سهام عدالت مشتریان به صورت روزانه خواهد شد.

 

همچنین به گفته وی، در پنج نوبت پول سهام واریز شده است که آخرین واریزی آن نیز چهارشنبه هفته گذشته انجام شد، همچنین حدود ۱۰ میلیارد تومان معادل درصد از همه سفارشات متقاضیان، فروخته شده و آماده واریز است.

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲۰۸
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۴۱
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
8
22
سلام پس بانک سینا کی واریز میکنه
حسین
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
سلام من ۱۳دم ازبانک صادرات فروختم هیچ مشکلی نه شماره شباونه شماره ملی من نداره کجاواریزکردن دورغ نگیدبه مردم
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
چرا اینقدر دروغ اصلا بانک پاسخگو نیست و حتی رییس محترم میگه نمی‌دونم روند کار ب چ صورت است
زاهد محمود امین
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
3
68
پی پول اونایی که اول تیر ماه فروختن چند وقت دیگه واریز میکنند بانک صادرات
صمد
Iran (Islamic Republic of)
۰۵:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۰
سلام من از هفده خرداد فروختم پس چرا برای من واریز نمی کنند؟؟؟
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
من 14 خرداد فروختم هیچ مشکلی نداره اطلاعاتم .... یک ریال هم برام پرداخت نکردن تا امروز که 14 مرداد هست دقیقا دو ماهه
بعد میخان برای اونایی که تیر فروختن پرداخت کنن ههه دروغ دروغ دروغ
جاوید رحمتی
Iran (Islamic Republic of)
۰۵:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۷
کی پس ؟ به خدا پول نداریممم مال تیر رو کلا بریزید خواهش میکنم
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
5
34
بانک ملت از ۸خرداد ثبت فروش کردم حتی یک ریال ب حسابم واریز نشد پس کجا س ک گفتین تا ۱۳ کامل دادین..هیچ مشکلی هم حسابم نداشته
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
3
26
۱۷خرداد بانک رفاه شعبه سبزمیدان رشت ثبت سفارش فروش سهام عدالت کردم وتا امروز هیچ خبری نشده فقط دوبار پنج شنبه دوهفته پیش ۳۶هزارتومان هفته پیش۴۶هزارتومان برام‌واریزشده گیر آوردید منو خدایی این چه کاریه پیگیری کنید لطفاً
سینا
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۰
هیچ پوولی وازیز نکردن من مادرم بانک صادرات 20 خرداد فروخته خواهرم بانک رفاه 20 خرداد فروخته هر دو واریز نکردن بانک مراجعه کردن میگن حسابتون هیچ مشکلی نداره من نمیدونم 95 درصد واسه کی واریز کردن چرا دروغ میگین
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
5
57
فقط چرت پرت میگن اینم پنجشنبه آخر هفته پس چیشد این پول فقط زر برنید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
بس دروغ من الان 40 روز شده چند بار بانک رفتم جواب ندادن دروغگوا
فریباروشنی
Iran (Islamic Republic of)
۰۵:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
من وبچه هام دوماه گذاشتیم سهام من یتومنیه از اون موقع دوتا پونصد دادن برا دوتا از بچه هام بانک سپه وانصاراونام دوتا خورد گرفتن تورو خدا این رفتار رنج آور و تموم کنید
محمد علی نژاد محمد
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
2
48
بانک صادرات فقط یکو هشتصد زده مگه ارزش سهام بالای چهار میلیون نیست
سردار
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
دقیقا مساله مهم رقم پرداختی هست نه زمان و تاخیر در پرداخت
زمانی که اکثر مردم تقاضا دادند سهام 500 تومانی حدود 8 میلیون ارزش داشت
اما زمان فروش سهام نشان از این میده که در رقم های بالاتر از 10 میلیون فروختند
به نظر میرسه بانک ها دارن چیزی بین 1 تا 2 و نیم میلیون پول مردم بالا میکشند
چرا خبرنگاران پیگیری نمیکنند تا مساله شفاف بشه
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۲
من اصلا ازسهامم راضی نیستم چون مقدرا کم بهم واریزمیشه چرا مال بعضیا همه باهم واریزمیشه مال ما تیکه تیکه لطفا پیگیری کنید من ب این پول نیازدارم خیلی
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
4
72
بانک صادرات که واریز نکرده!!!
95 درصد چی میگه؟؟؟!!!!!!!!
ندا انوشه 7خرداد سفارش دادم یک ریال واریز نشده بانک صادرات
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
اصلا واریزی نداشته بانک صادرات
پری
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۰
۱۱خرداد درخواست دادم هیچ پولی واریز نکرده صادرات
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۰
فقط مردم رو سرکار گذاشتن
سینا
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۰
منم مادرم 20 خرداد بانک صادرات ثبت کرده یک ریال واریز نکردن یارانه هم همین حساب هست که حساب مشکلی نداره یارانه داره واریز میشه فقط دروغ دروغ
حسین
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
دورغ میگن مردم سرکارگذاشتن
رضا
United States of America
۰۴:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
نصادرات میگه مراحعه حضوری کنه هر کی نشکل داره...فقط افراد ۶ تا ۱۳ خرداد ثبت درخواست فروش
سعید
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۷
من الان دقیقا 62 روزه که سهام خودم رو از طریق درگاه بانک صادرات فروختم ولی تنها واریزی من پریروز بوده که مبلغ 272 هزار تومان بوده .در صورتی که همه اطرافیانم از واریز حدود 5 میلیون تومان ب بالا حرف میزنند پس عدالت این سهام کجاست
مریم
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۵
بانک صادرات برا من زیادی واریز کرده.. نمیدونم از کجا باید پیگیریم کنم بفهمم 30 درصد دومه یا هنور اولیه؟
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
3
43
چرا دروغ میگین
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
اخه چرادروغ میگین طی سه روز کاری پول واریز میشع خدا دروغو واجب نکرده که الان یکماهه ثبت فروش کردم بانک صادرات
ملیحه
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
3
36
والا من ۱۲ خرداد فروختم سهمم رو هنوز هیچ واریزی نداشتم . لطفا پیگیری کنین هیچ کجا هم پاسخگو نیستن
زاهد
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۰
کداقرارنامه واست اومده
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
5
32
میگه95درصدکه میگن صادرات واریزکرده فقط 5درصدواریزنشده که اطلاعاتشون ناقصه چندین باررفتم بانک صادرات میگن هم کدملی هم شماره حساب درسته پس چرامال منونمیریزن بخدابدجوری گرفتارم فقط خداخودش میدونه چقدرگیروگرفتارم
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۰
دروغ میگن ،به همه همین رو میگن
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
3
39
بانک صادرات میگه95درصدواریزشده 5درصدواریزنشده که این5درصداطلاعاتشون مثل شماره حساب وکدملی ناقصه درصورتی که چندباره دارم میرم بانک میگن نه آقاهمش درسته پس چرامال من واریزنمیشه بخدابدجوری گرفتارم فقط خداخودش خبرداره خواهشمندم پیگیری کنید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۴:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۲
منم ۸تیر صادرات دادم ولی تا الان که هیچی
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
4
27
ای باباچندباررفتم بانک صادرات هم شماره حساب هم کدملی روچک کردن گفتن درسته پس چرامیگن فقط کسانی که اطلاعاتشون ناقصه پولشون واریزنشده بقیه همه واریزشده که95درصدواریزشده 5درصدکه اطلاعات شون ناقصه وارز
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
4
23
سلام بانک صادرات برا سهام 500 تومنی 3000 ریخته چند مرحله دیگه مونده
اینا این حرفا رو میزنن که دولت بهشون گیر نده
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
3
39
بانک صادرات چرا پول مردمو نمیده
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
2
15
من
علی اصغر
Iran (Islamic Republic of)
۰۵:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۰
0
9
سلام چرا خبری از واریزیهای بانک ملت نمیگین چرا پول سی درصد واریز نمیشه
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۰
1
7
سلام لطف کنید از بانک تجارت هم یک خبر و یا گزارشی بگیرید.چرا بانک تجارت نه فروشی داشته و نه واریزی انجام داده است .
بانک آینده بانک آینده
Germany
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۰
0
5
بانک آینده تورو خدا واریز کن ای بابا چقدر ضعیف عمل میکنی
ناشناس
United States of America
۰۴:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
ایشالله آینده
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۰
2
30
بهتر بانک صادرات بگه پول 5درصدمردم ریختیم 95درصد مانده والا بخدا همه رو مسخره کردن
حمید اقشاری
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۰
4
39
بانک‌ صادرات جوابگوی سوالات مردم نیستش ،فقط پاسکاری میکنن ماها رو ،رسیدگی کنین لطفا
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۰
4
37
بانک صادرات دروغ میگه الان 42 روز شده یک ریال هم نریختن همه مشخصاتمم اعم از شبا و تلفن همراهم درسته. آخه چرااینقدر دروغ میگید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
31
24
بانک صادرات در دو مرحله ۶میلیون ۵۱۰تومن واریز کرد خیلی ممنونم
جلال
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
سلام دوست عزیز.مرحله دوم روکی بانک صادرات براتون واریزکرد؟چندم فروخته بودید؟
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
سلام سهامتون چقدی بوده؟
حسین
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
3
3
من ۱۳دم خردادازبانک صادرات گیلان شعبه شاقاجی ثبت شفارش کردم یک ریال به حساب من نیامده نزدیک به ۵۰روزهست چرامردم سرکارمیزاریدبانک جواب گونیست مدارک من هیچ مشکلی هم نداره
محسن ولی وند
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
2
6
بانک صادرات جان اون کسیاکه دویتش داری واریزکن اجاره خانه عقب افتاده بخاطرکرونا.بیکارشدم حداقل توبعدازخدابه فکرباش.تشکر
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
1
7
بانک پاسارگاد از ۸خرداد ماه که برای فروش ۳۰درصدی اقدام کردم هنوز هیچ پولی واریز نشده
,faezeh
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
7
3
بانک صادرات برایه من روز۱۷تیر۲میلونو۸۵۰هزارتومن ریختن سهام من ی میلیونیه ایادوباره براپولی واریزمیشه ؟
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
3
10
6خرداد از طریق بانک صادرات اقدام به فروش کردم یک ریال پرداخت نکردن به بانکی که حسابم اونجاست (معالی اباد)مراجعه کردم اصلا نمیدونستند چی به چیه به کار گزاری بانک مربوطه که فقط یه کارمند داشت (فلکه سنگی)مراجعه کردم گفت ما درجریان نیستیم.....چرا دارید به مردم دروغ میگید ....ما پول را نمی خواهیم کاری کنید که بتوانیم انصراف بدیم از فروشش
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
1
5
باسلام.میشه یکی بیاددرست توضیح بده توی بانکهاچخبر.من بانک رفاه سی درصدوفرختم تاالان خوردخوردواریزکردرسیدبه وچهارملیون درحالی خانواده درهمون تاریخ بانک ملت وصادرات برای سهم یک ملیون تومانی هشت ملیون واریزکردن.پس بقیه پول من کو رفاه؟؟میگه میشه اینقدراختلاف بین بانک ها.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
2
9
باسلام.میشه یکی بیاددرست توضیح بده توی بانکهاچخبر.من بانک رفاه سی درصدوفرختم تاالان خوردخوردواریزکردرسیدبه وچهارملیون درحالی خانواده درهمون تاریخ بانک ملت وصادرات برای سهم یک ملیون تومانی هشت ملیون واریزکردن.پس بقیه پول من کو رفاه؟؟میگه میشه اینقدراختلاف بین بانک ها.
دروغ یاب
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
4
9
هم اکنون رایس سازمان تکزیب کرد خبرو ک ۵ درصد واریز شده نه ۹۵ درصد معزرت خاس
ناشناس
United States of America
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
1
22
سلام تور به خدا به بانک صادرات بگید پول این سهام عدالت را واریز کنند مردم گرفتار هیچه خبری نیست حتا یک ریاهم ندادند انگار نه انگار بابا گرفتاریم به خدا دیگه خست شدیم وکالت نامه گرفتید زدید بنام خودتون ماهم ساد قبول کردایم به دادا مردم برسید باتشکر ا مسعولین محترم
محمد
United States of America
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
5
24
سلام بنده ۱۸خردادفروختم بانک صادرات بعد از یک ماه اومده ۱۷۰۰واریزکرده . پس بقایش کجا رفت چرا پول مردم رو ازبین میبرید خدایی هم هست
ناصر
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
سلام میشه بگید کی براتون واریز کردن و ساعت چندممنونم
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
واقعا که تمام ایرانی ها باید برن یه کلاس لغت نامه فارسی بگیرن انقد بخونن تا املاشون بشه ۱۰۰٪
بنده خدا
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
4
5
چرااخه اینقدردروغ میگین کجاپنج نوبت واریزکردین که حالاحساب سهام ها رومیخواهین ببندیدبانک رفاه سهام یک میلیونی دارم وفقط دونوبت چهارمیلیون واریزکردین سودیک تومانی شده چهارمیلیون خبرنداشتیم یامردمو بی سوادفرض میکنیدچطورجوابگوی مردم هستیدخدابهترمیدونه بخورید نوش جانتون گوشت بشه به بدنتون دمتون گرم
روح نوا
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
2
10
اینهمه دروغ بابا هیچی من ایراد نداره شبا کد ملی همه درسته حساب راکد نیست اینا بی خود میگن از ۷ خرداد امروز ۲۱ تیر ماه هستش پس چرا صادرات ریالی واریز نکرده حسابم هم فعاله
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
2
10
چرا دروووغ میگید آخههههه
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
2
7
28 به بانک صادرات سهام فروختم منو خانمم هنوز واریزی نداشتیم کل سرمایه زندگیم همین سهام است دیابتی دیالیزی هم هستم من بایدچکار کنم بخدا دیگه راهی به فکرم نمی رسه ه
بهرام روح نوای متین
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
4
8
کاش میشد تصویر فرستاد که این رییس بانک صادرات بدونه که مردم همه مدارکشون درسته اقا سجام دارم اهراز هویت دارم کد بورسی دارم حسابم راکد نیست کد ملی درسته شبا درسته چون کمک معیشتی ورایانه وسود سهام عدالت به همین شبا واریز میشه پس ایراد از مدارک نیست ایراد از شبکه بانکی هست بنده میتونم دارایی سهام عدالت را که در ۹۹/۴//۱۹ بروز رساتی شده و۴۲ نماد دارم میلغ کل دارایم را مشاهده میکنم صادرات ۷ خرداد کجا و ۲۲ تیر کجا هنوز ریالی واریز نشده
محسن
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
2
8
سلام من هفتم خرداد ازسایت بانک صادرات فروختم اماهنوز برام نریختن تورخدا احتیاج داشتیم که فروختیم پیگیری کنید
فرهاد
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
1
8
بانک تجارتم بپرسید ببینیم چی شده من 10خرداد فروختم تا الان که 22تیر هیچی واریز نشده
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
2
10
منم حدود 43روز است که فروختم بانگ صادرات هچی تا حلا نریختن براوم وهم کد ملی وشماره شبا دورسته تورا بخدا بریزن مرام احتیاج دارم
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
4
9
سلام بانک صادرات کی بقیه پول سهام را واریز میکند
هاشمی
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
نگران بانک صادرات نباش واقعا بهترین و درستکارترین بانک ایران هستش ارزان نمیفروشه مطمئن باش به بهترین قیمت بازار و بیشتر از بانکها و کارگذاریهای دیگه میفروشه درود به بانک صادرات
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
3
5
برادردروغ تاکی 7ثبت کردم دوماه شدهیچکی جواب نمیده بانک رفاه میگه به مادستورواریزندادن یعنی چی این نه جواب ملتومیدن فقط ازسروامیکنن
مینا
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
1
9
من یازده خرداد صادرات فروختم
هیچ مشکلی هم حسابم نداره
یک ریالی هم واریز نکردن
شعبه میرم میگن به ما ربطی نداره کارگزاری زنگ میزنم میگه هنوز نفروختیم
موندم این ۹۵درصد کیان؟؟؟؟
احسان
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
1
4
سلام من می خواهم سهام خودمون فروشم چطوری بفروشم یش ازگوشی
علی
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
1
0
نوزده خرداد درخواست فروش دادم الان بیست ودوم تیر نه پولی دیدم ونه کسی جوابگو.همینش بده که کسی خبر نداره و به اون ربط نداره
علیرضا
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
1
8
من سی درصد سهام را ۸خرداد فرم بانک را پر کردم وهجدم خردادوکالت به بانک صادرات خراسان جنوبی دادم هنوز ریالی برام نریخته به بانک هم مراجعه میکنم جواب درستی به من نمیدن شما بخدا پیگیری کنید شماره شبا و شماره موبایل هم درسته چرا واریز نمیکنن
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
من۱۵خرداداینترنتی بانک صادرات ثبت نام کردم الان۳۸روزاست هیج پولی برای حسابم ریخته نشده چندروزه ازبانک وکارگزاری وهرمسول سوال کردیم هیچ نتیجه ای نداشته دیگه خسته وپشیمان شدیم ازفروش هیچ مشکلی هم درکارنیست یازودترمطالبات مارابدین یابرگردانید تاغیرمستقیم بزنیم .
بهرام روح نوای متین
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
2
3
امروز ۲۳ تیر ماه هستش از ۷ خرداد منتظرم بانک صادرات پول ۳۰ درصد را واریز کنه میگن ۹۵ درصد تسویه شده داداش پس این همه کامنت چیه که مینویسن من کد ملی درسته شبا درسته تلفن چندین ساله بنام خودم هست حسابم فعاله سجام اهراز هویت کد بورس کد معا ملاتی دارم می تونم دارایی خودمو تو سهام عدالت بببنم پس دیگه چی میگین پولو واریز کنید خسته شدیم اخه بدبختی اینجاست که کسی جوابگو نیست بانک پاس میده به کارگزاری ان به سهام عدالت ان به ۱۵۶۹ خلاصه هیچ کس جوابگو نیست چکار باید بکنیم که نکردیم شما بگین تجارت نیوز پیگیری کن
وحیددرزاده دادالهی
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
بانک صادرات از۳۰درصد واسه من ۳۰۰هزارتوان بیشترنریخته است لطف کنید یه کمکی کنید
لطفی
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
2
2
بابا یکی پیگیری کنه بانک کشاورزی چرا اینقدر اذیت می‌کنه مردم رو از ۱۳خرداد که فروختیم ۳۰درصد رو هنوز تسویه نشده آقای روحانی پیگیری کن دیواره شدن مردم .
وحیددرزاده دادالهی
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
بانک صادرات از۳۰درصد۳۰۰هزارتومان بیشترنریخته جریانش چیه
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
0
3
واسه چی 50روزشدهنوزرفاه جواب نمیده میری باتمسخرمیگه دست مانیست اگه نیست بیجامیکنی پشت میزمیشینی گردن میگیری بمیریدیکی جاتون بیادکارمردموراه بندازه
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
1
9
بانگ صادرات از من شد 45 روز شد که نریختن مرام نمی دانم به کی زنگ بزنیم از همه ریختن ازما هچیی برزین مرام
امید
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
1
6
چرا بانک رفا این سهام هارا واریز نمیکنه الان ۲ماه شد
ناشناس
Singapore
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
برای من امروز ۱میلیوندویست واریز کرده بانک رفاه ۱۸ خرداد فروختم.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
2
9
بانگ صادرات ازمن نزدیک 45روزاست که چیزی نریخته برام
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
1
5
مگه رفاه شهربجنوردجزام داره که واریزنمیکنن 50روزه یاواریزکردن خودشون استفاده میکنن چطورمیشه که میگن بهمون هنوزپولی ندادن بهتون بدیم یعنی چی این
محسن ولی وند
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
2
9
بانک صادرات مردونگی کن پول سهاموبریز بحساب.نگفتم وام بده که بهتون زوربگد...اگه بتونیدوقت کردیید.پیگیری کنید.بریزیدسهام عدالتو.تشکرازاونهایی که پیگیرمیشند
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
4
6
سلام دم بانک صادرات و ملی گرم خدایی تو سهدمرحله برامون ریختن هر بار که میریزند پیانو میاد که هنوزم واریزی داره برا مادرم یک تومنی بوده تا حالا شیش و صد ریختن هنوزم واریز میشه
رضا
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
سلام.دوستان ،بانک صادرات تا حالا دوبار واسه من واریز کرده،نگران نباشید،سعی میکنه به بالاترین قیمت سهامو بفروشه
احمد
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
3
6
سلام آقای عزیز بنده دوماه ثبت سفارش غیر حضوری کردم کد پیگیری دادیدهنوز واریز نشده حالا قیمت الان با دوماه پیش چقد اختلافشه آیا واسه کسی که حسابش یا شمارش مشکل داشته واریز نکردین بعد دوماه میخواین به قیمت روز سفارش بهش پولشو بدید یا قیمت روز که واریز میکنید یا مثل همیشه می‌اندازید کردن مشتری که حسابش مشکل داشته ازاین حرفا (نه که سامانه اطلاع رسانیتون خیلی به روزه آدم میفهمه مشکل واریز نشدنش چیه) کیا موافقن
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
1
5
باباجمع کنین تاکی میخواین به مردم دروغ بگین الان 40روزه سهامم روبه بانک صادرات فروختم یک ریال واریزنکرده...مشخصات وشماره شبا.شماتلفن .بقیه چیزم هم مشکل نداره به بانک میرم حاضرنیستن جواب آدموبدم بخداغلط کردم فروختم ...خدایی اگه قصدفروش دارین .مشکل دارین هیچوقت نفروشین که فقط دارن به مردم فقیروبدبخت دروغ میگن....میدونم که مثل بقییه پیامام اینم ثبت نمیکنین خواستم واقعیت روبنویسم یاعلی
ناشناس
Singapore
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
1
4
بانک رفاه امروز ۱میلیون دویست برام ریخته ۱۸ خرداد فروختم کسایم که این تاریخ فروختن برید حساباتو چک کنید
شهرام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
1
4
بانک صادرات هیچ پولی پرداخت نکرده.دروغ تا کی؟
مرجان
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
2
7
بانک صادرات پول فروش سهام عدالت را نسبت بقیه بانکها کم واریز کرده ایاااا پول فروش سهام فقط یک میلیون 700بوده؟یاخیر
سینا
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
طی چندمرحله براتون واریزکردن؟امروزواریزی داشته؟
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
نه دوتاداداشم نزدیک 5/5کرفتن
بهاره
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
3
2
سلام من 20 خرداد سهاممو فروختم ولی پولی به حسابم واریز نشده رفتم بانک میگن به ما ربطی نداره، ما باید چکار کنیم
حمیده فعال دائمی
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۷
1
1
من ۱۷ خرداد سهام عدالت را در بانک رفاه برای کارگزاری آگاه فروختم دریغ از یک ریال واریزی خواهش میکنم پیگیری کنید خیلی نیازمندم خواهش میکنم
فاطمه
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
1
5
من سهام پانصد تومانی دارم تو سیستم ارزشش را پانزده میلیون تومان زده وفقط یک میلیون و پانصد واریز کردند برایم به بانک مراجعه کردم میگم جرا اینقدر کم دادید میگه نه اون چیزی که تو سیستم میزنه نیست فروشش کمتر میشه .این دزدی تو روز روشنه اینم از بانک های هیچ اعتمادی نکنید کد بورسی بگیرید ت بورس خودتون بفروشید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۹
1
5
چراگوه زیادی میخرین کدام ۹۵درصدگرفتن پس چرا۵۰روزهپول مارو واریز نمیکنیدواگذارتان به خدا
جیمبو
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۹
1
10
سلام من ششم تیرماه به سامانه بانک صادرات فروختم منتظرم پول فروش ان ب حسابم واریز شود خواهشمندم کسانی که مثل من بعداز13خردادفروختندرا پیگیری کنید واقعا احتیاج دارم اگرازوضیت زندگی من با خبر بودید شاید یک لحظه هم درنگ نمیکردید وپول فروشم را واریز میکردید متشکرم
محسن ولی وند
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
1
6
صادرات مسئولین اگه یک روز وعده علکی ندید دروغ سرهم نکنید نمیشه ۳۰اردیبهشت واگذاربانک صادرات کردم ریالی واریزنشده چطورمیکی ۹۵درصدپولشونا گرفتن..واقعا ایرانی هستی واقعا وجدان داری .اگه غیرت داری برای رضای خدا بریزپول سهامو .اگه هم نه به خودنمایی جلوه نماییهای مقطعیدادامه بده فقط خدا امتحانت کرده این پیت مقاموبهت داده..قسرضعیف دربدره....
سعید اردلانی
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
1
3
سلام بنده 18تیرماه سی درصد سهام عدالت بانک سینا رو فروختم اما تا الان دریغ از یک ریال واریزی ..برادرم بیست ویکم تیر سهام بانک ملی روفروخته .پانزدهم تیر تا الان نزدیک به سه میلیون هشتصدهزار گرفته
علی
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
1
8
بانک صادرات خواهشا پول فروشهای سهام های مردمو واریز کن .حتما مشکل داریم که فروختیم شما هم که انگار ن انگار
مجتبی
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۱
1
9
دوماه هست منتظرواریز ازطرف بانک صادرات هستیم هیچ خبری نیست کجانودوپنج درصد پول دادین همش دروغ دروغ دروغ
احمد
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۱
1
3
دروغ پول ما خبر نیست کجای شما شبا اشتباه هست برای ثبت فروش شماره شبا ویرایش نمی شود
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۲
1
3
من لیلا هستم سی درصد سهام خود را در روز هشتم خرداد فروختم نزد بانک صادرات ولی امروز که دوم مرداد است هنوز پولی واریز نکردند و چند بار مراجعه کردم میگویند دست ما نیست پس ما به کجا مراجعه کنیم
حسن رضا
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
1
4
من ۱۳خردادماه ۳۰ درصد از سهام خود را به برای فروش در ‍اختیار بانک صادرات گذاشتم وهنوز هیچ پولی به حسابم واریز نشده به بانک صادرات مراجعه میکنم میگن ما هیچ گونه سامانه ای در این خصوص نداریم
عباس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
1
3
سلام عزیزان
من چند روز پیش سرچ کردم دیدم خیلی هاتون منتظر هستید و امروز و دیروز که برام واریز شد وظیفه خودم دونستم بیام اطلاع بدم
18 تیر درخواست فروش از سامانه سهام عدالت مفید دادمم و 30تیر 200 هزار تومن و 1 مرداد 150 هزار تومن واریز شد و وقتی رفتن داخل پنل فروش سهام عدالت ی تعداد در حال معامله بودن و یه تعداد لغو شده.
اول اینکه حواستون باشه پول لازم هستید خرد خرد میاد خرجش نکنید تا جمع بشه چون کم کم واریز میشه
دوم اینکه اگر لغو شده داشتید دوباره درخواست بدید
ناشناس
United States of America
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
1
6
بانک صادرات هنوز برای من هیچی واریز نکرده ۹۵ درصد چی میگه اخه ما لازم داریم رسیدگی کنید لطفا
افشین
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
1
7
از خدا شرم کنید مسولان بانک صادرات،بنده۱۸ خرداد ثبت فروش زدم الان نزدیک ۵۰روزه یک ریال واریزی نداشتم،فقط واگذارتون میکنم به خدا
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
1
5
من 12 خرداداز طریق سایت بانک صادرات سهامم که 832000 فروختم اما دریغ از یک تک تومنی آخه چرا لطفأ پیگیری کنید
پویا
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
1
4
بابا اینا پولارو گرفتن یه درصدیش روخوهاپولی میکنن باقیشم یاپولارو سپرده کردن سودشو بدن ملت یا سرمایه گزاری چیزی کردن ما مردم ایران واقعا جوونیمون همه چیزمون حروم شد تو مملکت کاش همه مشکل ما فقط همین واریز کردن پول سهام بود
رضا
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
1
7
بانک صادرات الهی خیر نبینین چرا پول مردمو نمیدین بابا دوماه شده کی میخواین بدین دیگه این چه وضعشه چه جور عدالت این اسمش کلاه برداریه سر مردم کلاه نذارید پول مارو بدید لازم داریم که فروختیم
شقایق
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
2
6
من۱۸خرداد به بانک صادرات فروختم هنوز پولی ندادن بهم
اهر
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
1
2
من نمیدانم دم خروس قبول کنم یا قسم حضرت عباس ع را شماها چقدر راحت دروغ می گوید اینگار نه اینگار مردم می فهمند که شما دروغ میگوید کجا تصویه کردی چرا با مردم رو راست نیستی چرا شفاف سازی نمیکنی من ۱۲ خرداد سفارش فروش دادم در ۱۵ تیر در چندر مرتبه ۲ تومن برام واریز شده دیگه خبری از بقیه نیست کجا تصویه کردی خلی ابرو ریزی کردی مردم را گدا کردی
اهر
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
1
5
من نمیدانم دم خروس قبول کنم یا قسم حضرت عباس ع را شماها چقدر راحت دروغ می گوید اینگار نه اینگار مردم می فهمند که شما دروغ میگوید کجا تصویه کردی چرا با مردم رو راست نیستی چرا شفاف سازی نمیکنی من ۱۲ خرداد سفارش فروش دادم در ۱۵ تیر در چندر مرتبه ۲ تومن برام واریز شده دیگه خبری از بقیه نیست کجا تصویه کردی خلی ابرو ریزی کردی مردم را گدا کردی
اهر
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
2
3
من نمیدانم دم خروس قبول کنم یا قسم حضرت عباس ع را شماها چقدر راحت دروغ می گوید اینگار نه اینگار مردم می فهمند که شما دروغ میگوید کجا تصویه کردی چرا با مردم رو راست نیستی چرا شفاف سازی نمیکنی من ۱۲ خرداد سفارش فروش دادم در ۱۵ تیر در چندر مرتبه ۲ تومن برام واریز شده دیگه خبری از بقیه نیست کجا تصویه کردی خلی ابرو ریزی کردی مردم را گدا کردی
منا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
1
11
چرا بانک صادرات دروغ میگه من نزدیک دوماهه فروختم همه چیز هم تو بانک ثبت شده درسته شماره ملی شبا همچی. پس چرا تا الان واریزی نداشتم از هرکی میپرسم میگه بانک صادرات برای ماهم نریخته یعنی ما همه دروغ میگیم بانک صادرات راست میگه اخه خداروخوش میاد ما گرفتاریم گرفتااااار
محمدمغانی
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
1
5
بانک صادرات پس کی میخواد بقیه پول و واریز کنه خداداند.چراانقد دروغ میگین وبهونه میارین فقط یک وهفتصدبرامن وارگیز شده بقیه ۹۰۰تومن کجارفته
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
2
4
سلام رفتم بانک صادرات میگه به مامربوط نیست توروخداپیگیری کنید گرفتاریم نیاز دارم
ابراهیم
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
1
7
ما دلمان خوش کردیم که در این اوضاع بیکاری این سهام عدالت به داد ما می رسد نه تنها که به دادمان نرسیدند بلکه مشکل بزرگتری برای ما درست کردند که وسایلی که داشتیم فروختیم تا کارمان را ارتقا دهیم پول خرج شده و از کار هم بیکار شده و این دروغ گویی بزرگ را نمی دانم کی می خواهد جواب بدهد این یعنی خیانت این یعنی مظلوم کشی به جای اینکه دردی از دل ما مردم بردارند صدتا دیگه درد وگرفتاری اضافه کردند این آقایان خوش نشین �ازکجا می دانند که با این حرکت شان چه زندگی‌ها به بن بست خورد چه زندگی ها از هم پاشید و چه زندگی ها دارد از هم می‌پاشد یا به مشاجره کشیده می شود خدا لعنت کند کسانیکه کارشکنی و دروغ به مردم میگویند
یه بدبخت کارگر
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
1
5
بابا چرا بانک صادرات این پول سهامو نمیریزه به خدا به پیر به پیغمبر نیاز داشتیم که فروختیم به خدا یه لحظه خودتون رو بزارید جای ما کارگران. از زن و بچه مون خجالت می‌کشیم شماروبه هرکس که می‌پرستید بریزید
یه بدبخت کارگر
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
1
5
بابا چرا بانک صادرات این پول سهامو نمیریزه به خدا به پیر به پیغمبر نیاز داشتیم که فروختیم به خدا یه لحظه خودتون رو بزارید جای ما کارگران. از زن و بچه مون خجالت می‌کشیم شماروبه هرکس که می‌پرستید بریزید
ناشناس
Japan
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
1
2
سلام من تیر فروختم الان برام ۳۰۰ هزار تومن ریخن اخه این درسته پول نون ندارم
رضا
Iran (Islamic Republic of)
۰۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۵
1
5
س من برای پسرم 26خرداد سهامش را به بانک صادرات فروختم چرا هنوز پولی واریز نشده
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۵
1
1
اونایی که بعد از تاریخ اعلام شده اقدام کرده اند چی؟ یعنی پولشان پرید؟
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۵
3
6
بانک صادرات امروز ۵ مرداد بابا چرا مردم مردمو نمیدید اخه چرا اینقدر مردم که اینقدر گرفتار هستن اذیت میکنید.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۵
1
3
سلام من پول سهام واریز شده ولی امروز یه پیامک از ۳۰۰۰۴۷۴۷۴۷۳۷۳۱اومد که اگبرم لینک که فرستاده بودن اطلاعات را کامل کنم من هم انجام دادم ولی میگن کلاه برداری میترسم من باید الان چیکار کنم
رحیم طهوری
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۵
1
3
من سی درصد از سهام خود را درکارگزاری بانک رفاه فروختم امروز ۲۸۰هزار تومن بیشتر واربز نشده علت چیست؟
مظلوم
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
منم اول دویست هشتاد ریختن امروز هم چهار هزار تومن اخه این یعنی چی
ارش
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۵
2
5
چرا بانک صادرات رو پیگیری نمیکنید ۸۰ روز شده ۱ریال واریز نکرده
رحیم ه
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۵
3
4
باسلام دوستان ایاکسی تابحال واریزی ازطرف پست بانک داشته یانه اگر داشته مثبت بزنه واگر نداشته اید منفی
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۶
2
4
بانک ملی فقط۶۵هزارواریزکرده یعنی سود سهام ۳۰درصد اینه یا بقیه درچندمرحله واریز میشه لطفا جواب بدین این حق ما نیست شماروبخداپیگیری کنید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۶
2
2
من چندین بار پیام فرستادم چرا تائید نمیکنید.
حسین
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۶
1
1
سلام ۲۰ خردا در بانک رفاه فروش زدم..خداوکیلی خجالت اوره واسه یه بانک ..دریغ از یه ریالی۴۶زدز گذشته..زشته بقران ..خودتونو بزارید جای مردم بدبخت. بابا اخ چجوری بگیم. به نون شب واجب بودم که فروختم. چه خاکی به سرم بریزم.بخدا مدیون مردم هستین ..روز قیامتباید جواب بدید. البته اگه باشه....تجارت نیوز حمایت حمایت...
موسوی
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۶
1
5
من دهم خردادبه بانک صادرات وگذارکردم یک ریال بحسابم‌ واریز نشده همش دروغ ...
Rahmati
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۶
1
4
بانکهای بیطرف دزد هستن ذاتن حالا کلا دویست سیصد بیشتر نمیری ن ک اینم کلک دولت کثیف هست ک بانک زیر نظر دولت فاسد هست تو اگر دستت با این دزدها یکی نیست انتشار بده
احمد
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۶
1
4
بانک صادرات میگه ریختیم اره ریختین ولی به جای سه ملیون یک ملیون ریختین پس دوملیون کجا رفت تو رو به جون بچه هاتون بریزین بانک صادرات تورو خدا پیگیری کنین ببینین چرا کم ریختن
بدبخت درمونده
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
1
2
اقادمن اشتباه کردم فروختم شماگفتین 2 روزه من تا دوهفته هم قانع بودم اخه شما تا کی میخاین دروغ بگین بگو تاکی تا ماهم گوش خودموان را چرب کنیم.اخه ای ملت بدبخت بیچاره احتیاج داشتن ک فروختن ازرومستی ک نفروختن بابا من نمیخام بفروشم زورم میاد ک شما باسهام خودم کاربکنید بعداز چندماه سودش بدین ب خودم من خودم زرنگترم اگرفروختم سرحساب دوروزه ک گفتین واریز میکنید سهام بی عدالتی رو.میخام سهامم رو برگردونم خواهشن راهنمایی کنید.من منصرف شدم نمیخام بفروشم سهامم رو میخام.دروغ نمیخام چقدر شما بی انصافید اخه .اخ اخ اخ اخ
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
1
3
سلام چرا دروغ میگید به مردم منم ۱۷ خرداد فروختم هیچ مشکلی هم نداره هنوز واریز نکردن
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
1
3
سلام
این چه وضعش هست من الان ۲۰روزه فروختم سهامم بانک رفاه فقط ۴۰۰تومن واریز کرده سهام من یک میلیون بوده چرا گول ملت میزنین اگر لازم نداشتم که مرض نداشتم بفروشم
مهدی
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
1
3
سلام.واجب دونستم که بگم امکان داره سهام شماها هنوزفروش نرفته باشه پولهای واریزشده اصلادست بانک نیست ازطریق سایت پایاهستش بانک هافقط ارسال میکنن.واریزیهای که برای من انجام شده.1530000.بعد۱۲روز1080000....۲روزبعش375هزار....یک هفته بعد579000....مبالغ ریزم داشتم75000.....26000....20000تاریخ فروشمم۱۲خردادبودش
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
1
3
بخدا من 7خرداد 30درصد رو -ثبت زدم چرا الکی میگید 13 خرداد هم واریز کردین....شماره شبا و ملی، تلفون هم درسته. کسی خبر نداره چ زمانی واریز میشه؟؟؟
زهرا
Iran (Islamic Republic of)
۰۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
1
6
سلام بانک صادرات هنوز واریز نکرده دریغ از پنصد تو را خدا ی کاری بکن
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۴:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
1
2
سلام امروز ۷ مرداد دوماهه شد سهام خودمو به فروش گذاشتم هیچ خبری نیست میری بانک صادرات میگه به ماربط نداره ممکن دوسال هم طول بکشه مدارک همه درست همه چی خو چرا نمایندگان چه کسی جواب میده درست کنید ملتو خواهشا تا ازهم نپاشیده مردم به خدا قسم پول اب ونون ندارن نگاه نکنید فقط لباساشون شیک این از بدبختی خواهشا رسیدکی کنید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
1
2
سلام من 7خرداد آزاد کردم پس چرا واریز نشده
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
1
5
چرابانک صادرات سهام عدالت را واریز نمیکن
نازنین
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
1
3
چرا دروغ میگید مادر من از 20 خرداد درخواست فروش بانک صادرات گذاشته امروز 8 تیز یک ریال براش وواریز نشده بانک مراجعه کردیم میگن ما خبر نداریم چرا نریختن شبا حسابتون هم درسته
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
1
5
ازطریق بانک صادرات یکماه پیش فروختیم شماره موبایل هم تغییر دادیم کد پیگیری هم گرفتیم ولی با شماره تلفن 1569 تماس میگیریم اعلام میکند کارگزار ناظر ندارد وتا بحال پولی هم واریز نشده
نوری
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
1
7
دورغ میگن تاحالا که بانک صادرات هیچی واریز نکرده منم تمام اطلاعاتم درست خدا لعنتشون کند
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
1
2
بدترین بانک صادرات هیچی نریخته هیچی
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
1
1
سلام بانک رفاه مارو مسخره کردی 10هزارتومان واریز کردی
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
3
1
سلام دوستان آیا کسی از بانک صادرات هست که دهم خرداد فروخته باشه سهامشم یک تومنی باشه وسوم تیر هم اولین واریزیش بوده باشه و تا الان هشت میلیون براش واریز کرده باشند ممنون میشم اگه جواب بدید
پویا
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
1
1
من ۲۹ اردیبهشت فروختم کلا یه ۲۷۰۰ بایه ۲۰۰تومن ریختن برامسه هفته پیش دیگم هم خبری نشد سهامم ۸۰۰ تومن براهرکس یجور دارن واریز میکنن برا فامیلمون ۸۰۰ تومن بود ۹ملیون ریختن
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۴:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
1
2
پست های مال مردم خور
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
1
4
بنده درست یکماه است درخواست ۳۰درصد سهام عدالت خودرا به بانک صادرات داده ام هنوز خبری نیست
وحیدامیدی
France
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
1
5
بانک صادرات چطور میگه ما پول سهام را واریز کردیم ۳ماه شد ثبت سفارش کردیم من وهمسرم یک ریال هم واریزی نداشته چرا رسیدگی نمیشه صادرات اصلان جوابگو نیست به ما ربط نداره که نشد حرف مردم مسخره شما نیست که
آرمان یادگار
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
2
1
سلام با گنج م حله وازیز هنوز مبلغ واریزی تا سی درصد سهام عدالت یا ارزش یک میلیون خیلی تفاوت دارد، واریز ده هزاری واریزسیزده هزاری و وتریز لول یک سیصدو وکلا به سه نیایون نرسيده واین تاخیر دارد ومن تقاضای ان را چون خود سود بانک و حریمه ان را دارم والسلام.....
حسن
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
1
0
سلام چرابعدازدوماه ۱۵۰تومان بانک صادرات برای ماریختن چرادروغ می گین پول همه راریختین پول ادم فقیر خوردن نداره نمی خواهین بدین چرامسخره می کنید
احمد
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
من شصت روزه که فروختم بانک صادارت هنوز ریال نرخته
حسن
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
1
0
سلام چرادروغ می گن من دوماه پیش سهام عدالت خودم وخانمم رافروختیم بانک صادرات نفری ۱۵۰هزارتومان واریز کرده این چه جورشه اگرلازم نداشتم وبدهکارنبودم دیوونه نبودیم بفروشیم هیچ کس هم جواب گونیست
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
1
0
من 3هفته است بانک صادرات گذاشتم واسه فروش یک ریال نداده پول بانک دزدی است کلاه برداری میکندصادرات دزد دزدشده
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۲
1
0
آقای محترم میرم بانک صادرات بجنورد میدان گارگر شعبه 906 با ما دعوا دارن ومیگن دست ما نیست تو رو بخدا بگو چکار کنم.... ممنون
مهران
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۲
0
1
چرا ۳۰ درصد کوفتی صادرات واریز نمیکنه ۱ماه ونیم فروختم هنوز واریز نکردن .
حسن
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۲
0
0
سلام من ۱۹خرداد فروختم بانک صادرات بانک میرم میگه منتظر باشید تا کی اخه شماره شبا و شماره حساب و شماره تلفنم هم مشکلی نداره بخدا خسته شدم نیاز دارم یفهنید
عباس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
0
1
اقا من از تاریخ 7خرداد سهام خودمو بانک رفاه فروختم العان 2ماه7روزهامروز620تومن ریختن من سهام یک ملیونی بوده کم کمش باید10ملیونمریختن العانشوده نزدیک38ملیون سهام یک ملیونی باید برم کجا شکایت کونم از بانک رفا از من مددجو بهزیستیم باید بخورین چرا شفاف سازی نمیکونید چرا مردم گیج میکونید نه بانک جواب میده نه کارگذاری هچ ارگانی جواب نمیده اینه مملکت اسلامی
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
0
1
چرا بانک صادرات بعد از پنجاه روز یه ریال هم نمیده ما به کی شکایت کنیم آخه.
علی
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
0
0
چرا برا من ۲ میلیون واریز شده مگر نمیگفتید دو میلیون و نیم
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
0
0
بعد 2ماه 21 هزارتومان ریختن خجالت نکشین یه موقع این چه وضعیه دوزد بازار شد متاسفم
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
0
1
همش دروغ دروغ همه چی درست است شبا وشما ره تلفن انقدر پول باید بمانه تو حساب صادرات. تاسوددهی کامل بشه. بعد
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
0
0
من دهم خرداد ثبت فروش زدن تا حالا ده درصد واریز شده بانک ملی چی شد وحده پوشالی نده بانک رفا که یک ریال هم برای همسرم واریز نکرده امان از بی پولی
جاوید رحمتی
Iran (Islamic Republic of)
۰۵:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۷
0
1
تو رو خدا سهام مارو بریزید گرفتاریم بانک صادرات
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۸
0
0
همیشه ودرهمه حال‌ مردباشید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۸
0
0
اینک جایزه بهترین دروغگومیرسه ب کارگذاری
بانک صارات وبانک مسکن .شما فکرمیکنید ما خرهستیم .نصبت خودتون رو بذارید برای خودتون .
بانک صادرات چند قسطم عقب افتادم اگه بدونید چه هوچی گری کردند . پول مارو بدیدخداشاهده گرفتارم .راهی ندارم .طوری فشار رمه چوچک
احمدرضا خواجه
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
0
1
سلام من چهل روز پیش سی درصد از سهام خودرافروختم بانک صادرات بعداز چهل روز دویست وشصت هزار تومان ریخت.به بانک صادرات مراجعه کردیم شماره تلفن به ما داده هرچه زنگ میزنیم میگه این شماره در شبکه موجودنیست شماره اینه02183337
بدبخت
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
0
1
من سهامم ۵۳۲هزاری دارم تاحالابانک صادرات برام ۳میلیونودویست واریزنکرده توچهارمرحله آیا دوباره واریزمیکنند
عیسی
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
0
2
سلام من همین امروز صبح رفتم بانک میگن شما بیشتر از مامیدونید آخه این یعنی چه چرا باری خودشون ازهمه چیز خبردارن ب ما ک میرسن خواب موندن اقایون ملت گرفتارن نون شب ندارن ب شما اعتماد کردن فروختن پس شماها بجای بازی با پول مردم ک نگه میدارین سودشو میخورین ی فکری هم برای مردم کند خواهشا برای یک روز خودتونو جای مردم بزارین خدایی ببینیدطاقت دارن پول اینجوری خرامه.باتشکر لطف کنید پیگیر باشید ممنون میشیم
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
0
4
من دهم خر اد 30درصدگذاشتم فروش الان 19مرداده ریالی نگرفتم بانک صادرات
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
0
2
بانک صادرات چطور ۹۵ درصد پرداخت شده که به حساب هیچ مشتری واریزی نبوده ، واسه خودم بعداز ۴۰ روز فقط ۴۹۰۰۰هزارتومن ۱۹ مرداد واریز شد چراااا دروغ
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
1
2
پسسس کییییی میخاین پولامونا بدین بخدااااااااااا پول ندارییییییییییم چرا همچین میکنین باما خسته شدیم ازبست دورغ گفتین
قاسم
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
0
2
با سلام من الان بیشتر از ۲ ماه منتظرم هنوز ۸۰ تومان یکبار وهالا هم ۵۰تومان جمعش ۱۳۰هزار تومان بعد ۲ماه ریختن از بانک صادرات به بانک میرم میگه به ما ربطی نداره به کی ربط داره
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۴
1
7
سلام لطفن در سایت سهام عدالت بانک صادرات به روز رسانی کنید که چقدر از سهاممون فروخته شده از سی درصد،چقدر باقی مونده،که مطلع از دارایمون باشیم،ممنون
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۲
1
1
من سه ماه سهام خودمو بفروش گذاشتم هیچ پولی برا م واریز نشده چرا بانک صادرات رسیدگی نمی کنه
ناشناس
United States of America
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۷
0
0
الان. 70 روزه بانک رفاه هنوز دوتومان ریخته اونم صد تومان. صدتومان جونم به لب رسیده گفتم لازم دارم فروختم بچه مریض دارم همه دروغ گو و دوزدند
ناشناس
United States of America
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۷
0
1
الان. 70 روزه بانک رفاه هنوز دوتومان ریخته اونم صد تومان. صدتومان جونم به لب رسیده گفتم لازم دارم فروختم بچه مریض دارم همه دروغ گو و دوزدند
مسعودسا رد وی.
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۸
0
0
دوماه نرختن بحسابم هنوز ۳۰درصداولی
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۴
سلام شماره ملی تو به ۱۵۶۹ وارد کن اگه گفت کار گزار نداری یعنی مشخصاتت ثبت نشده دوباره اقدام کن .یک هفته ای میریزند
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۱
0
0
بابت سهام یک میلیونی فقط سه میلیون و پونصد باید ده میلیون واریز کنید اگه اینجوری بود که سهام با ارزشمو نمیفروختم
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۲
0
0
بانک رفاه الان به خواهر ۳۰۰۰۰۰۰۰میلون تومن ریخت ماله منم رفاه هستش به منم دیروز ۵۰۰۰۰۰۰پانصد تومن ریخته این چه وضعیتی هستش به یکی بیشتر به یکی کمتر میریزه خواهشن رسیدگی شود
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۳
0
0
سلام من تو کافی نت ثبت نام کردم الان دوماه
یه اقرار نامه هم بهم دادن گفتن چهارده روزه پرداخت میکنن ولی خبری نیست اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۸
0
0
برامن یه 800 ریختن یه 200 چرا دیگه برام نریختن بانک صادرات
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
0
1
سلام من الان 20روزه 60درصد سهام فروختم بانک صادرات ولی یک ریال هم واریز نکردن اگه هم قرار باشه یه زمان واریز کنن نصف شو میدم وشک ندارم ک بیشتر پول مردموخودشو میبرن ایشالله زهرشون شه واز بانک صادرات کثیف تر نیست و میدونم ک نظر مرد به اندازه سرسوزنی براشون اهمیت نداره
پروین پلاشیخ
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۲
0
1
خسته نباشن پول سهام عدالت اخر ما نفهمیدیم چند دادن چون هر دفعه صد دویست دادن
منصور چناشکی از مینودشت
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
0
0
باسلام و خسته نباشید حضور محترم ریاست بانک رفا و کارگزاری بنده بیکارم الان دو ماه و نیم هست سی درصد از سهامم رو به بانک رفا دادم و هنوز نتونستم تمام پولم رو بگیرم فقط یک میلیون واریزی داشتم از شما مسئولین محترم خواهش میکنم پیگیری کنید که چرا پول بنده رو ندادن بیکارم پول اصلا ندارم هیچ درآمد دیگه هم ندارم مجبور شدم سهامم رو بفروشم خواهش میکنم از کارگزاری که مشکل بنده رو پیگیری کنید ممنونم امروز 26 شهریور ماه 99
کامیار
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
0
1
لطفا دروغ تحویل مردم ندید
صادقی
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
0
1
من سه ماه ثبت کردم یعنی خرداد ماه هنوز پول واریز نکرده بانک صادرات .مسئول بی عرضش کیه اخه
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
0
0
من با کد ملی ۲۲۸۱۰۷۲۱۶۹پول کل ۶۰درصد سهامم ۲میلیون بود بانک صادرات؟ چرا دروغ میگید جواب بگو باش مابقی رو بریز حسای
نعمت
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۵
0
0
سلام عزیزان بانک صادرات حدود یک ماه هست یک ریال پرداخت نکرده میری بانک سوال میپرسی انها از تو میپرسن روال کار چطوره به خدا مشکل داریم از روی بد بختی سهام فروختیم من بدهکارم قول بیست پنج برج شش دادم برای پرداخت قرضم به امید پرداخت سهام ولی حالا چند روزه میگذره دم خانه ازم گرفتن ابروم رفت به خدا ما هم گناه داریم دیگه به اخر خط رسیدیم فقط ارزو مرگ میکنیم بانک صادرات فکر بکن
نعمت
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۵
0
0
سلام عزیزان بانک صادرات حدود یک ماه هست یک ریال پرداخت نکرده میری بانک سوال میپرسی انها از تو میپرسن روال کار چطوره به خدا مشکل داریم از روی بد بختی سهام فروختیم من بدهکارم قول بیست پنج برج شش دادم برای پرداخت قرضم به امید پرداخت سهام ولی حالا چند روزه میگذره دم خانه ازم گرفتن ابروم رفت به خدا ما هم گناه داریم دیگه به اخر خط رسیدیم فقط ارزو مرگ میکنیم بانک صادرات فکر بکن
سارا خسروی
Switzerland
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
0
0
سلام من از۱۸ تیرفروختم.پس چرا برای من واریز نمی کنندبانک صادرات قایمشهر
فرزاد
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
0
0
من اوایل تیر سهام به بانک صادرات واگذار کردم ولی تا به امروز ده مهر هیچگونه واریزی نداشتم حالا دنبال این هستم درخواست حذف فروش سهام بدهم .برای این کار به دنبال این هستم که زودتر به نتیجه برسم .
قدرت الله
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۰
0
0
سلام من سهاممو130 روز ه به بانک صادرات فروختم اطلاعاتم هم درسته هنوز یک ریال دریافتی نداشتم کی باید جواب بده
اقدس امینی
Germany
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
0
1
من چندماه ۳۰درصدموفروختم فقط ۱میلیون اومده حسابم پس مابغییه سهامم چی میشه
منصور چناشکی از مینودشت
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
0
0
باسلام و خسته نباشید حضور محترم رئیس بانک رفا و کارگزاری بنده الان سه ماه هست سهامم رو فروختم از دست بیکاری و بی پولی 30درصد سهامم رو به بانک رفا فروختم ولی متاسفانه تا بحال فقط یک میلیون واریزی داشتم اونم بصورت کم کم الان حدود یک ماه هست که هیچ واریزی نداشتم خواهش میکنم از مسئولین محترم به مشکل بتده رسیدگی کنن ممنون میشم ازشون که مشکل بنده رو حل کنن بخدا به این پول نیاز دارم واقعا نیاز دارم اگه نیاز نداشتم اصلا نمیفروختم شمارو بخدا قسم میدم پول بنده رو بدین بانک رفا ازتون خواهش میکنم
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
0
0
سلام من ۱۵ تیر به بانک صادرات فروختم تا الان که ۱۲ آذر فقط ۳۱ هزار بانک صادرات واریز کرده,نه بانک پاسخگو نه کارگزاری,
بی نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۹
0
0
سلام.من 30درصد سهام خود را فروختم و پنج مرحله برام پول ریختن 9, میلیون برام ریختن می‌خوام بدونم شیشمین مرحله کی بوده؟
محمدتقی رحمانی پرست
France
۰۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۴
0
0
باسلام.اشتباه کردم سهام عدالت فروختم ۶۰درصد فروختم همش ۳میلیون تومان کارگزاری بانک صادرات واریزشده.
آنهم به طور.ریزپرداخت.یعنی خرد.خواشم اینکه اون کسی که اقدام به فروش سهام می کنه واقعان احتیاج مبرم داره
یعنی زیرصفربه دادسهام فروشهابرسین.باتشکر..
محمدتقی رحمانی همدان.اسداباد.جنت اباد
مرتضی توکلی
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
0
0
چرا برا ما نریختن الان پنج ماه که فروختیم اما خبری نشده بانک صادرات
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}