خبر ویژه

درختان و شمشادهای خیابان کوهسنگی را دریابید

  • کد خبر: ۳۳۵۰
  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۴
اینجا تریبونی برای بیان نظرات، انتقادات، مشکلات و درخواست‌های شما شهروندان است و می‌توانید از روش‌های زیر، مطالبتان را با ما در میان بگذارید.

اینستاگرام: shahraranews@
تارنما: shahraranews.ir
رایانامه: info@shahrara.com
پیامک: ۳۰۰۰۷۲۸۹ پیام رسان:۰۹۱۵۴۲۹۴۵۸۰
مراجعه حضوری تلفن: ۵-۳۷۲۸۸۸۸۱-۰۵۱
شهروندان گرامی! با هدف پیگیری دقیق و سریع مسائل مطرح شده، لطفا آدرس و اطلاعات کاملی در اختیار ما قرار دهید.

 

شهرداری
شهروند- در بولوار وکیل آباد، محدوده قائم مقام فراهانی، مجتمعی بدون پارکینگ ساخته شده که مالک زیرزمینش را به شکل سوله درآورده و به عنوان یک واحد تجاری آن را اجاره داده است. این درحالی است که خودروهای آن ها سبب مزاحمت همسایه ها می شود. لطفا شهرداری منطقه 11 به این موضوع رسیدگی کند.
773...0915 درخت ها و شمشادهای خیابان کوهسنگی درحال خشک شدن هستند. به خاطر خدا یک نفر به آن ها رسیدگی کند. شهرداری که اصلا به فکر نیست.
892...938 در بزرگراه شهید چراغچی، میدان امام حسین(ع)، بعد از پمپ گاز، آسفالت به شدت نشست کرده است. لطفا این موضوع را پیگیری کنید.
شهروند- خیابان جاهد 1 در منطقه 12 چاله  های فراوانی دارد. لطفا ترمیم کنید.
800...0915 مدت زیادی است فضای سبز محدوده الهیه، خیابان شهید قادری، سجادیه 6 آبیاری نشده است و درختان درحال خشکیدن هستند. خواهش می کنم در این هوای گرم به درختان کمی توجه داشته باشید.
758...0935 از فضای سبز خیابان خیام جنوبی لذت می برم. بولوار دکتر حسابی جنوبی هم فضای سبز زیبایی دارد. کاش در محدوده احمدآباد و بولوار هاشمیه هم درختان زیبای تزئینی و کاج وجود داشت.


بازار
شهروند فرض کنید به عنوان پدرخانواده مانع رفتن فرزندتان به بیرون از خانه شوید. او تا مدتی غرولند می کند اما درصورتی که به او مجوز بیرون رفتن ولو با محدودیت بدهید، انگار بهشت را به او داده اید؛ جریان ارزان شدن خودرو نیز تقریبا همین است؛ مثلا خودروسازان قیمت فلان خودرو را 10 میلیون تومان بالا می برند و پس از مدتی، 4 میلیون تومان قیمت را پایین می آورند که مردم بینوا فکر می کنند قیمت خودرو پایین آمده است، درحالی که هدف از همان ابتدا این بوده است که قیمت خودرو فرضا 6 میلیون تومان گران شود و به این ترتیب مردم از بعد روانی به مرحله ای از رضایت می رسند!


پسماند
390...0915 چند روز پیش به ایستگاه پسماند خشک در بولوار دانش آموز رفتم و بعد از آنکه 20 کیلو زباله خشک تحویل آنجا دادم، متوجه شدم ایستگاه خالی است و هدایای زیادی ندارد. به چند ایستگاه دیگر رفتم و همه با همین مشکل روبه رو بودند. پیشنهاد می کنم مسئولان فکر تازه ای برای اداره ایستگاه های بازیافت بکنند.


صدا و سیما
477...0915 حالا که افراد محبوب در صدا و سیما جایی ندارند، برنامه های پر بیننده تلویزیونی تولید نمی شوند و سریال ها و فیلم های قدیمی بارها باز پخش می شوند،پیشنهاد می کنم برای صرفه جویی فقط یک شبکه تلویزیون فعال بماند و بقیه تعطیل شوند.


اتوبوس رانی
860...0930 از شهرآرا می خواهیم صدای ما را به مدیر عامل اتوبوس رانی برساند تا کارانه 3 ماه آخر سال 97 را برای کارکنان واریز کنند.
224...0903 مدیرعامل محترم سازمان اتوبوس رانی، ما کارگران نظافت کف اتوبوس ها از شما تقاضا می کنیم شیفت شب کارگران را از شب به روز برگردانید.
449...0939 از سازمان اتوبوس رانی تقاضا داریم پرداخت رفاهیات ایران کارت کارکنان تأمین نیروی اتوبوس رانی را به روال پیش برگردانند.


نیروی انتظامی
492...0915 از نیروی انتظامی خواهشمندیم با خودروهایی که در ساعات پایانی شب، صدای ضبطشان بلند است و برای مردم مزاحمت ایجاد می کنند برخورد کند.


شورای شهر
668...0915 شورای محترم اسلامی شهر مشهد چرا عملیات پروژه های شهر به کندی پیش می رود؟ به ویژه پروژه های خیابان های اصلی و بزرگراه ها که برای عبور ومرور راه بندان و مزاحمت ایجاد
می کنند.


متفرقه
005...0936 شرکت های نت ورک چگونه می توانند روی کاغذ مرا تا این اندازه پول دار کنند، درحالی که پدرم به خاطر پایین آمدن هزینه برق، کولر را خاموش می کند؟!
571...0915 آقای ظریف، آقای روحانی، در داستان برجام این زندگی ملت است که نابود می شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}