خبر ویژه
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد برای نخستین بار در کشور توانسته ایم مصوبه‌ای را از شورای شهر بگیریم که بر اساس آن تاکسی‌های فرسوده از شبکه حمل و نقل عمومی خارج شوند.
به گزارش شهرآرا نیوز، احمد محبی اظهار کرد: تلاش مان این است که باهمکاری تاکسیرانان خدمات ارزنده‌ای را به شهروندان ارائه کنیم. ما توفیق داریم در شهری خدمت کنیم که متعلق به امام رضا علیه السلام بوده و به خودمان می‌بالیم که خداوند متعال همچنین افتخاری را نصیب ما کرده است.
وی تصریح کرد: قطعا ما هم باید در بحث رفاه خانواده‌های تاکسیرانان اقداماتی را انجام دهیم و برنامه ریزی ان انجام شده و این شدنی نیست مگر اینکه با مشارکت شما تاکسیرانانا عزیز و خانواده‌های بزرگ تاکسیرانی باشد و به این جهت برنامه‌های جدید تری را در دستور کار قرار داده ایم.
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی مشهد مقدس بیان کرد: نوسازی ناوگان در دستور کار سازمان تاکسیرانی، شورای شهر و دغدغه‌های شخص شهردارمشهد بوده و ما برای نخستین بار در کشور توانستیم مصوبه‌ای را از شورای شهر بگیریم و آن نیز خارج کردن ماشین‌های فرسوده از شهر بوده که به همین منظور توانستیم وامی را از بانک بگیریم که بسیاری از سود آن را شهرداری پرداخت می‌کند.
محبی در پایان از در دستور کار قرار بودن هوشمند سازی تاکسی‌ها در شهر مقدس مشهد خبر داد و گفت: ما به دنبال این هستیم که بتوانیم با برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه تاکسیرانان نیز خدمت رسانی بهتری به زائران و مجاوران حضرت رضا علیه السلام داشته باشیم. ا
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد در پایان از برگزاری دوره آموزشی تبلیغ ویژه غدیر با همکاری مجمع نکوداشت غدیر خبر داد.
برچسب ها: تاکسیرانی نوسازی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}