خبر ویژه
توسط سازمان همیاری شهرداریهای استان؛

توان شهرسازی شهرداری‌های خراسان رضوی تقویت می‌شود

  • کد خبر: ۳۵۲۰
  • ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
مدیرهماهنگی امور شهرداری‌های سازمان همیاری خراسان رضوی تقویت توان شهرسازی شهرداری‌های نیشابور، داورزن، طرقبه، تایباد، تربت حیدریه، سمیع آباد، کاشمر و ... با تامین ماشین آلات و تجهیزات جدید این حوزه خبرداد.
به گزارش شهرآرانیوز، علی طهرانی با بیان این خبر گفت: یکی از رسالت‌های اصلی سازمان همیاری در بخش بازرگانی تامین تجهیزات مورد نیاز شهرداری‌ها در حوزه‌های مختلف به منظور توانمندسازی هرچه بیشتر این نهاد در ارائه خدمات به شهروندان، رشد و آبادانی هرچه بیشتر شهر‌های استان است.
وی افزود: از این رو ظرفتی‌های تخصصی متنوعی در بخش بازرگانی سازمان همیاری ایجاد شده است که در حوزه‌های مختلف به کمک شهرداری‌های استان می‌آید و علاوه‌بر بررسی‌ها و شناسایی کمبود‌ها و کاستی ها، مشاوره‌های لازم را نیز به مدیران شهری ارائه می‌دهد.
مدیرهماهنگی امور شهرداری‌های سازمان همیاری خراسان رضوی ادامه داد: طبق بررسی‌های انجام شده و اعلام نیاز از سوی مسئولان شهری نیشابور، این شهرداری به عنوان مرکز مدیریت یکی از شهر‌های بزرگ و پر جمعیت استان برای ارائه هرچه مطلوب‌تر خدمات به شهروندان و ساختن شهری آباد و زیبا، به حوزه‌های مختلف به تجهیزات و ماشین آلات لازم نیازمند است.
وی تصریح کرد: لذا با استفاده از توان فنی و مشاوره‌ای واحد ماشین آلات سازمان همیاری در مدت کوتاهی بررسی‌های لازم برای خرید یک دستگاه آسفالت تراش برای استفاده در شهرداری نیشابور و یک دستگاه کشنده مناسب برای بهره مندی سازمان عمران این نهاد انجام شد و روز گذشته این ماشین آلات به این شهر منتقل و تحویل شهرداری‌های این شهر گردید.
طهرانی با اشاره اقدامات لازم برای تامین یک دستگاه کامیون ویژه آتش نشانی برای شهرداری تربت حیدریه و یک دستگاه کامیون حمل زباله برای شهرداری تایباد، بیان داشت: همچنین بنا به درخواست شهرداری‌های داورزن و طرقبه، بررسی‌های تخصصی و مقدمات خرید یک خودرو باربری و یک دستگاه بیل زنجیری نیز برای کمک به حوزه شهرسازی این شهر‌ها نیز توسط کارشناسان واحد هماهنگی امور شهرداری‌های استان سازمان همیاری در حال انجام است.
وی به خرید یک دستگاه تانکر حمل آب و آبیاری فضای سبز برای شهرداری گلبهار و یک دستگاه کامیون کمپرسی برای شهرداری سمیع آباد اشاره و اضافه کرد: مراحل خرید و حمل تجهیزات سنگ شکن و بتن غلطکی برای شهرداری کاشمر نیز توسط بخش ماشین آلات سازمان همیاری انجام شده و با اتمام مراحل نصب و راه اندازی، در ایام هفته دولت واحد تولیدی قطعات بتنی این شهرداری افتتاح خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به دشواری‌های مالی شهرداری‌های استان برای تامین بسیاری از نیاز‌های اساسی خود در حوزه‌های مختلف، ما در سازمان همیاری شهرداری‌های استان تلاش می‌کنیم با انعطاف مالی، شرایط و تسهیلات ممکن، تجهیزات مورد نیاز شهری را بر اساس اعلام نیاز و درخواست شهرداری‌ها با در حد امکان بهترین کیفیت و کمترین قیمت تامین کنیم. 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}