درهای مترو به صورت خودکار باز و بسته می‌شوند/ دکمه را فشار ندهید آماده باش نیرو‌های خدمات شهری مشهد در پی آغاز بارندگی‌ها اعلام آمادگی۷۰ پزشک برای درمان کرونا در مشهد مرمت خانه تاریخی ناظران مشهد خراسان رضوی مستعد انتقال ویروس کرونا آموزش‌های فرهنگسرا‌های مشهد، تخصصی می‌شود اجرای پروژه طرح تقدم عابر پیاده و کاشت زیرسکیپ در تقاطع مجلسی و عبادی برگزاری کلاس‌های دانشگاه فردوسی تا پایان سال مجازی شد خلع ید پیمانکار شهربازی پارک ملت/ شهربازی آماده پذیرایی از مردم در نوروز مثبت و منفی بودن تست کرونا تاثیری در درمان ندارد پیشگیری از کرونا؛ مصرف آب در مشهد را ۸ درصد افزایش داد مشهد شهر دوستدار آب شناخته شد کاشت ۳۲۰ هزار درخت و درختچه در شهر مشهد ضدعفونی شبانه روزی ناوگان اتوبوسرانی مشهد کاهش ذخایر خونی برای تمام گروه‌های خونی در خراسان رضوی /داوطلبان نگران کرونا نباشند کیفیت هوای مشهد سالم است اجرایی شدن پروژه‌های طرح محله ما در ۱۰۵ محله مشهد تخلیه بیمارستان شریعتی مشهد برای بستری مبتلایان به کرونا کشف۶ هزار عدد ماسک احتکار شده در مشهد
خبر ویژه

با پارک خودرو در پیادرو‌ها برخورد شود

  • کد خبر: ۴۵۹۱
  • ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۵
اینجا تریبونی برای بیان نظرات، انتقادات، مشکلات و درخواست‌های شما شهروندان است و می‌توانید از روش‌های زیر، مطالبتان را با ما در میان بگذارید.

اینستاگرام: shahraranews@
تارنما: shahraranews.ir
رایانامه: info@shahrara.com
پیامک: ۳۰۰۰۷۲۸۹ پیام رسان:۰۹۱۵۴۲۹۴۵۸۰
مراجعه حضوری تلفن: ۵-۳۷۲۸۸۸۸۱-۰۵۱
شهروندان گرامی! با هدف پیگیری دقیق و سریع مسائل مطرح شده، لطفا آدرس و اطلاعات کاملی در اختیار ما قرار دهید.

 

راهنمایی و رانندگی
773...0915 چرا در خیابان بهار 20، هویزه 10، بعضی خودروها در پیاده رو پارک می کنند و پلیس راهنمایی و رانندگی برخوردی با آن ها نمی کند؟ جلوی اداره پست مرکزی در خیابان امام خمینی(ره) 50 نیز خودروها زیر تابلوی توقف مطلقا ممنوع پارک می کنند اما پلیس راهنمایی و رانندگی پیگیری نمی کند!


اتوبوس رانی
224...0903 مدیرعامل سازمان اتوبوس رانی، ما کارگران نظافت کف اتوبوس ها چه گناهی کرده ایم که زن و بچه مان را رها کنیم و شب سرکار برویم؟ از شما تقاضا می کنیم شیفت ما را به روز برگردانید.
شهروند- لطفا مسیر خط 59 را تا ایستگاه قطارشهری نبوت گسترش دهید. در این صورت کارگران خدماتی زن و مرد می توانند از آن استفاده کنند. مسیر الان این خط، مردم را به مقصدی نمی رساند، اما اگر از میدان شهید مفتح تا ایستگاه قطارشهری قبل از چهاراه گاز شرقی کشیده شود، کارگران هم به قطارشهری و هم به خط اول بی آرتی دسترسی پیدا می کنند. جمعه ها هم می توانیم راحت تر به جمعه بازار برویم.
شهروند- چرا خط 88 نسبت به اتوبوس‌های دیگرخط‌ها با تأخیر به ایستگاه اتوبوس می‌رسد؟


اتحادیه نانوایان
773...0915 از اتحادیه نانوایان مشهد بپرسید چرا نانوایی 339 حدود 2 ماه تعطیل است؟


علوم پزشکی
شهروند- چرا بعد از یک هفته که آزمایش را برای پزشک می بریم دوباره حق ویزیت می گیرد؟ با این وضع مالی واقعا سخت است. لطفا رسیدگی کنید.


شهرداری
شهروند- متأسفانه با اینکه چندسالی بیشتر از قطعه بندی سمت زوج بولوار جانباز، ادامه خیابان مهدی، خیابان شهیدان یزدی و فاروجی نمی گذرد و اکنون ساختمان های مختلفی در آن احداث می شوند اما حتی یک پارک هم در این بخش دیده نمی شود !در واقع این زمین ها در گذشته همه باغ بوده اند اما امروز یک فضای سبز کوچک هم برای آن ها تعریف نشده است.
332...0905 به بخش فضای سبز شهرداری منطقه 12 الهیه تذکر دهید. یازدهم شهریورماه علاوه بر درختان خیابان میثاق، همه خودروهای پارک شده حاشیه خیابان را هم به طرز عجیبی سم‌پاشی کرده‌اند!


شهرستان
827...0936 آقای مدیر پایانه گلبهار، وقت مردم برایتان ارزش ندارد؟ توقف مداوم اتوبوس برای سوار کردن هر مسافری که کنار جاده ایستاده است چه معنایی دارد؟ این درحالی است که بر اساس قوانین اتوبوس نباید بین راه توقف کند.


تاکسی‌رانی
773...0915 از مدیر عامل تاکسی‌رانی و مدیر شبکه 133 مشهد در خواست می‌کنم از رانندگان شبکه بیسیم 133 مشهد به دلیل تسلط بر شهرشناسی، منظم بودن و امانت‌داری وسایل جامانده در خودرو قدردانی کنند.


قطارشهری
173...0905 نمایشگر مسیر خط یک مترو درست کار نمی کند!
شهروند- لطفا تعداد کابین های قطارشهری به ویژه واگن های بانوان را بیشتر کنید. قطارشهری واقعا شلوغ شده است و ما بچه دارها خیلی اذیت می شویم. بچه ها نمی توانند این ازدحام را تحمل کنند.
424...0901 چرا ساعت سرویس‌دهی قطارشهری خط طبرسی تا شهید کاوه را افزایش نمی‌دهند؟ لطفا پیگیری کنید قطار شهری تا ساعت 24 فعال باشد.
795...0905 می‌شود درباره خط 1 قطارشهری بنویسید؟ این خط مسافران زیادی دارد ولی واگن‌هایش کم و کوچک‌تر است.


شرکت آب و فاضلاب
597...0915 مدتی است در سمت زوج بولوار ساجدی عملیات حفاری شرکت آب و فاضلاب در جریان است. به همین دلیل یک لاین بولوار مسدود شده است و هر روز گرد و خاک زیادی به پا می شود. متأسفانه روند اجرای پروژه بسیار کند است و تقاضا دارم سرعت انجام آن بیشتر شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}