نشست مشترک ستاد تدبیر استان با پزشکان متخصص عفونی و ریه برای کنترل ویروس کرونا تمام امکانات خراسان رضوی در خدمت دانشگاه علوم پزشکی مشهد است تمام آزمایشات مشکوک به کرونا در مشهد منفی بوده است خبری مبنی بر تعطیلی نماز جمعه فردا در مشهد و شهرهای استان نداریم تقاطع غیرهمسطح ابوطالب شنبه ۱۰ اسفند افتتاح می‌شود بارش برف هوای مشهد را سالم کرد تصفیه خانه به دباغ خانه رسید شهرداری پای کار شهربازی مشهد درهای مترو به صورت خودکار باز و بسته می‌شوند/ دکمه را فشار ندهید آماده باش نیرو‌های خدمات شهری مشهد در پی آغاز بارندگی‌ها اعلام آمادگی۷۰ پزشک برای درمان کرونا در مشهد مرمت خانه تاریخی ناظران مشهد خراسان رضوی مستعد انتقال ویروس کرونا آموزش‌های فرهنگسرا‌های مشهد، تخصصی می‌شود اجرای پروژه طرح تقدم عابر پیاده و کاشت زیرسکیپ در تقاطع مجلسی و عبادی برگزاری کلاس‌های دانشگاه فردوسی تا پایان سال مجازی شد خلع ید پیمانکار شهربازی پارک ملت/ شهربازی آماده پذیرایی از مردم در نوروز مثبت و منفی بودن تست کرونا تاثیری در درمان ندارد پیشگیری از کرونا؛ مصرف آب در مشهد را ۸ درصد افزایش داد مشهد شهر دوستدار آب شناخته شد
خبر ویژه

سلاطین شکر مشهد دستگیر شدند

  • کد خبر: ۴۷۰۸
  • ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
جانشین دادسرای انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت:پس از شش ماه اقدامات پیچیده اطلاعاتی و عملیاتی، دو اخلالگر که بازار شکر که ۱۰هزاتن شکر دولتی را تا هرکیلو تا ۹۷۰۰ تومان فروخته بودند، دستگیر شدند.

به گزارش شهرآرانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، قاضی دشتی فدکی، جانشین دادسرای انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: پس از شش ماه اقدامات پیچیده اطلاعاتی و عملیاتی سرانجام دو اخلالگر که بازار شکر که ۱۰هزاتن شکر دولتی را تا هرکیلو تا ۹۷۰۰ تومان فروخته بودند توسط نیرو‌های اداره کل وزارت اطلاعات خراسان رضوی در مشهد دستگیر شدند.

او ادامه داد: در بهمن ماه پارسال تیم‌های بازرسی سازمان صمت یک تریلی شکر را در بیابان‌های اطراف مشهد مورد شناسایی قرار دادند و معلوم شد که یکی از عمده فروشان شکر پشت پرده این اقدام قرار دارد.
جانشین دادسرای انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: مشخص شد که بیش از ۵هزار تن شکر با تبانی افراد صاحب قدرت از مسیر خود خارج و به یک واحد تولیدی در حاشیه شهر مشهد منتقل شده چند روز بعد محموله حدود ۱۲۰ تنی توسط معاونت بازرسی سازمان صمت شناسایی شد.
قاضی دشتی افزود: لیست تمامی مشتریان ۷ کارخانه تولید شکر در استان در یک بازه زمانی مشخص استخراج و مشخص شد یک سوم اسامی ارائه شده از سوی یک واحد تولیدی جعلی، غیرواقعی است.
او تصریح کرد: فاکتور یک واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد در لیست ارائه شد به نام فردی یک هزار و ۳۷۰ تن شکر ۳۴۰۰ تومانی از کارخانه خارج شده در حالی که او یک راننده نیسان بود و بخاطر مشکلات مالی، از محل سکونتش متواری بود.
جانشین دادسرای انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: فردی دیگری هم که به نام او چهار هزار و ۱۸۵ تن شکر دولتی از کارخانه خارج شده به هیچ عنوان روحش هم از خرید شکر خبرنداشت.
قاضی دشتی افزود: فلش تمامی جرایم صورت گرفته از سوی اخلالگران به سمت حدود چهار نفر می‌چرخید که در این میان دونفر آن‌ها عاملان اصلی بودند که بازداشت شدند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}