کاهش محسوس دما تا روز دوشنبه در مشهد / افزایش سرعت وزش باد با سرعت ۷۰ کیلومتر در ساعت فرود اضطراری یک هواپیمای مسافربری در فرودگاه مشهد اختلال چند دقیقه‌ای در اینترنت تلفن‌ همراه مشهدی‌ها / احتمال حمله سایبری ساعات کار ادارات مشهد تغییر کرد ماهانه ۱۵۹ هزار تخلف سرعت غیرمجاز در مشهد ثبت می‌شود تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس در مشهد از زبان مدیر کل پرواز‌های کرج-مشهد به ۲ روز در هفته افزایش یافت انفجار توام با آتش سوزی یک مغازه در خیابان توحید مشهد/ پرنده‌های زینتی همسایه در آتش سوختند مریم عرب احمدی سرپرست شهرداری منطقه ۱۱ شد رونمایی از پلاک «شهر یادگیرنده» در مشهد با حضور دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو هوای مشهد در وضعیت ناسالم قرار گرفت/حرکت گرد و غبار از صحرای قره‌قوم ترکمنستان پردیس کتاب مشهد این هفته مملو از کتاب‌خوان اولین شکست شهرخودرو در لیگ برتر در یک بازی کسل‌کننده گامهای توس در مسیر ثبت جهانی گفتگو با ایمان فرح بخش، برنده خراسانی جایزه بزرگ "شوخی با نوبل"
خبر ویژه

سلاطین شکر مشهد دستگیر شدند

  • کد خبر: ۴۷۰۸
  • ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
جانشین دادسرای انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت:پس از شش ماه اقدامات پیچیده اطلاعاتی و عملیاتی، دو اخلالگر که بازار شکر که ۱۰هزاتن شکر دولتی را تا هرکیلو تا ۹۷۰۰ تومان فروخته بودند، دستگیر شدند.

به گزارش شهرآرانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، قاضی دشتی فدکی، جانشین دادسرای انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: پس از شش ماه اقدامات پیچیده اطلاعاتی و عملیاتی سرانجام دو اخلالگر که بازار شکر که ۱۰هزاتن شکر دولتی را تا هرکیلو تا ۹۷۰۰ تومان فروخته بودند توسط نیرو‌های اداره کل وزارت اطلاعات خراسان رضوی در مشهد دستگیر شدند.

او ادامه داد: در بهمن ماه پارسال تیم‌های بازرسی سازمان صمت یک تریلی شکر را در بیابان‌های اطراف مشهد مورد شناسایی قرار دادند و معلوم شد که یکی از عمده فروشان شکر پشت پرده این اقدام قرار دارد.
جانشین دادسرای انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: مشخص شد که بیش از ۵هزار تن شکر با تبانی افراد صاحب قدرت از مسیر خود خارج و به یک واحد تولیدی در حاشیه شهر مشهد منتقل شده چند روز بعد محموله حدود ۱۲۰ تنی توسط معاونت بازرسی سازمان صمت شناسایی شد.
قاضی دشتی افزود: لیست تمامی مشتریان ۷ کارخانه تولید شکر در استان در یک بازه زمانی مشخص استخراج و مشخص شد یک سوم اسامی ارائه شده از سوی یک واحد تولیدی جعلی، غیرواقعی است.
او تصریح کرد: فاکتور یک واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد در لیست ارائه شد به نام فردی یک هزار و ۳۷۰ تن شکر ۳۴۰۰ تومانی از کارخانه خارج شده در حالی که او یک راننده نیسان بود و بخاطر مشکلات مالی، از محل سکونتش متواری بود.
جانشین دادسرای انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: فردی دیگری هم که به نام او چهار هزار و ۱۸۵ تن شکر دولتی از کارخانه خارج شده به هیچ عنوان روحش هم از خرید شکر خبرنداشت.
قاضی دشتی افزود: فلش تمامی جرایم صورت گرفته از سوی اخلالگران به سمت حدود چهار نفر می‌چرخید که در این میان دونفر آن‌ها عاملان اصلی بودند که بازداشت شدند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
ضمائم 13980630113748

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}