خبر ویژه
وحید مبین‌مقدم، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد گفت: خط یک و دو قطارشهری مشهد در روزهای دوشنبه تاسوعا و سه شنبه عاشورا از ساعت ۷ الی ۲۲ به عزاداران خدمات‌رسانی خواهد کرد.

به گزارش شهرآرانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری قطار شهری مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد گفت: خط یک و دو قطارشهری مشهد در روزهای دوشنبه تاسوعا و سه شنبه عاشورا از ساعت ۷ الی ۲۲ به عزاداران خدمات‌رسانی خواهد کرد.

وحید مبین‌مقدم افزود: خط یک و دو قطارشهری مشهد در روزهای دوشنبه تاسوعا و سه شنبه عاشورا از ساعت ۷ الی ۲۲ به عزاداران خدمات‌رسانی خواهد کرد.

وی اظهارکرد:با توجه به حجم مسافر در روزهای تاسوعا و عاشورا، در ساعات پیک مسافر سرفاصله زمانی رسیدن قطارها به ایستگاه‌ها در خط یک کاهش خواهد یافت و در راستای فضاسازی ایستگاه‌ها به مناسبت ماه محرم ۳۴ ایستگاه خط یک و دو با نصب بیش از ۴هزار مترمربع کتیبه و بیش از ۱۳۰متر بنر سیاهپوش عزای شهادت حسین بن علی (ع) شده است.

مبین مقدم اضافه کرد: برای برپایی ایستگاه‌های صلواتی با بیش از ۵ ایستگاه در مجاورت ایستگاه‌های خط یک و دو همکاری و تصاویر مناسبتی ایام محرم در ۱۵۰ مانیتور سکوها و ایستگاه‌ها و ۴۰۰ مانیتور واگن‌های قطارشهری اکران و ۱۲۰ متر بنر جلوی ۷۰ قطار فعال خط یک و دو قطارشهری مشهد نصب شده است. در راستای حفظ ایمنی مسافران از شهروندان درخواست می‌شود از حمل ادوات حجیم عزاداری از جمله پرچم و طبل داخل مترو خودداری کنند.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
ضمائم 13980628132814
ضمائم 13980628130742

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}