آخرین آمار کرونا در جهان تا ۸ آذر  پیگرد قضایی برای تمام عوامل سزارین‌های نابهنگام با هدف تولد رُند ۹۹/۹/۹ جزئیات هتل‌های بیماران کرونایی اعلام شد تعطیلی ادارات تامین اجتماعی خراسان رضوی از امروز ۸ آذر بازداشت فرد مدعی درمان کرونا با گلاب در مشهد اعلام شرایط تردد شبانه تاکسی‌های اینترنتی در مشهد ماجرای خودکشی دختر ۱۵ساله در مرکز خانه سلامت مشهد اعتراض بازنشستگان تامین اجتماعی به نحوه بازتاب اخبار در صداوسیما سهم کشورهای جهان سوم از واکسن کرونا مهلت سه ماهه بازنشستگان برای حذف و اضافه بیمه تکمیلی تعطیلی ادارات آموزش و پرورش خراسان رضوی در مناطق با وضعیت قرمز جدول پخش برنامه‌های مدرسه تلویزیونی از شبکه آموزش شنبه ۸ آذر تعطیلی شعب و کارگزاری‌های تامین اجتماعی شهر‌های قرمز طی هفته آینده جریمه ۵۱ هزار خودرو در محدودیت‌های شبانه | پلمب بیش از ۱۱ هزار واحد صنفی متخلف در ۶ روز برگزاری آزمون وکالت ۹۹ به تعویق افتاد تصمیمات جدید برای کنترل قیمت مرغ آمار کرونا در ایران ۷ آذر| شناسایی ۱۴۰۵۱ بیمار و جان باختن ۴۰۶ تن دیگر اهدای عضو به سه بیمار در مشهد
خبر ویژه
خبر خوش برای بازنشستگان مشاغل سخت و زیان‌آور | اجرای احکام جدید از آذرماه
سرانجام بعد از سال‌ها انتظار برای اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی، هیئت‌وزیران در ۱۸ تیرماه امسال اجرای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان را به تصویب رساند و قرار شد از مردادماه سال ۹۹ حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی با احتساب متناسب‌سازی واریز شود.

نجمه سرباز| شهرآرانیوز، سرانجام بعد از سال‌ها انتظار برای اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی، هیئت‌وزیران در ۱۸ تیرماه امسال اجرای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان را به تصویب رساند و قرار شد از مردادماه سال ۹۹ حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی با احتساب متناسب‌سازی واریز شود.

 

از نیمه دوم مردادماه حقوق بازنشستگان به‌مرور درحال پرداخت بود و این‌بار قرار بود حقوقشان با احتساب متناسب‌سازی واریز شود. اما بعد از چند روز که از واریز حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی گذشت، بازنشستگان اعتراض کردند. این‌بار آن‌هایی که جزو مشاغل سخت و زیان‌آور بودند، به مبلغ واریز و محاسبات انجام‌شده برای متناسب‌سازی اعتراض داشتند.


مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، در واکنش به اعتراض بازنشستگان مشاغل سخت و زیان‌آور گفت: برای نحوه محاسبه و پرداخت حقوق بازنشستگان مشاغل سخت و زیان‌آور نظر‌های کارشناسی متفاوتی وجود داشت که چطور میزان حق بیمه‌ای را که آن‌ها دادند، به سابقه تبدیل کنیم، بنابراین باتوجه‌به نظر‌های مختلف برای حقوق این‌دسته از بازنشستگان تصمیم‌گیری شده است. این گروه از بازنشستگان می‌توانند فرمول جدید را به ما بدهند و نظر‌های اصلاحی را مستقیم اعلام کنند تا تصمیم‌گیری شود.

 

وزیر کار برای بازنشستگان تأمین اجتماعی بیکار ننشست

وزیر کار بعد از اعتراضات بازنشستگان مشاغل سخت و زیان‌آور، از بازنگری همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی خبر داد. به‌دنبال آن محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: به‌طبع در صدور احکام برخی افراد نقص‌هایی وجود دارد که در طول زمان رفع می‌شود و کسی نباید نگران اجرای آنچه که در مصوبات هیئت‌امنای تأمین اجتماعی و هیئت‌وزیران برای اجرای همسان‌سازی آمده است، باشد.


به‌دلیل اینکه یکی از محور‌های محاسبات متناسب‌سازی، محاسبه براساس سابقه بیمه‌پردازی است، احتساب متناسب‌سازی برای بازنشستگان مشاغل سخت و زیان‌آور با ۲۰ سال سابقه، مانند بازنشستگانی که با ۳۰ سال سابقه بازنشسته شدند، یکسان نبود که باعث شد مدیران تأمین اجتماعی به فکر چاره‌ای برای رفع این موضوع بیفتند.


همچنین اعتراض بازنشستگان فقط به اینجا ختم نمی‌شود، برخی بازنشستگان اعتراض داشتند چرا براساس مبلغ اعلامی و جدولی که در تیرماه اعلام کردند، حقوق‌ها واریز نشده است.


به همین دلیل محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: حق همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی به رسمیت شناخته و اجرا شده است و اگر هم مشکلی در پرداخت حقوق بازنشستگان وجود دارد، افراد می‌توانند با سازمان تأمین اجتماعی در میان بگذارند تا اطلاعات لازم در اختیارشان قرار گیردو مطمئن باشند هیچ حقی از هیچ‌کس ضایع نمی‌شود.


بعد از اعتراضات بازنشستگان مشاغل سخت و زیان‌آور و پاسخ‌های مدیرعامل تأمین اجتماعی و وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، در حاشیه جلسه هیئت‌وزیران، شریعتمداری از بازنگری حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی خبر داد.


شریعتمداری بیان کرد: بعضی احکام صادرشده با خواسته‌ها و شرایط برخی بازنشستگان تطبیق نداشت، به همین علت صدور احکام اصلاحی در دستورکار قرار دارد. کانون عالی بازنشستگان کشور موضوع ویژه‌ای را در دست دارد، آن هم موضوع مشاغل سخت و زیان‌آور است که آمار این بازنشستگان نزدیک به ۲۰۰ هزار نفر است.


وی افزود: قرار است با هم‌فکری کانون عالی بازنشستگان طرح جدیدی برای بازنگری در همسان‌سازی حقوق بازنشستگان مشاغل سخت و زیان‌آور ارائه شود که به‌زودی نتایج آن اعلام خواهد شد.

 

فرمول متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان مشاغل سخت اعلام شد

در همین حال، رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران، خبر جدیدی را در گفتگو با باشگاه خبرنگاران اعلام کرد و گفت: فرمول احکام متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان مشاغل سخت و زیان‌آور به این صورت است که ۴/۳۰ را در تعداد سال‌های بیمه‌پردازی در کار‌های سخت و زیان‌آور ضرب می‌کنیم. این فرمول پیشنهادی نمایندگان بازنشستگان مشاغل سخت و زیان‌آور بود که در جلسه‌ای که در کانون عالی بازنشستگان با حضور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی داشتیم، مطرح شد.


علی دهقان‌کیا، رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران، درباره اصلاحات احکام متناسب‌سازی برخی بازنشستگان تأمین اجتماعی اظهار کرد: بعد از اجرای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان در تیرماه امسال و دریافت اولین حقوق بازنشستگان در مردادماه با اجرای متناسب‌سازی، برخی بازنشستگان مشاغل سخت و زیان‌آور در اجرای متناسب‌سازی حقوقشان اعتراض داشتند.


رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران افزود: به همین دلیل احکام متناسب‌سازی مشاغل سخت و زیان‌آور که اشتباهاتی در آن صورت گرفته بود، اصلاح شد و فرمول جدیدی برای متناسب‌سازی این گروه از بازنشستگان که در طول خدمتشان ۴ درصد حق بیمه برای سختی کار بیشتر از سایر بیمه‌شدگان پرداخت کرده بودند و ۲۰ سال سابقه کاری آن‌ها در قانون برابر با ۳۰ سال کار یک بیمه‌شده عادی است، آماده شد.


وی ادامه داد: احکام در هیئت‌مدیره سازمان تأمین اجتماعی و هیئت‌امنای این سازمان تأیید شد و درنهایت مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی دستور اجرا را صادر کرد و از این ماه، یعنی آذرماه، حقوق بازنشستگان مشاغل سخت و زیان‌آور بر اساس احکام جدید متناسب‌سازی آن اجرا می‌شود.


رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران بیان کرد: احکام جدیدی که برای بازنشستگان مشاغل سخت و زیان‌آور در نظر گرفته شده است، تأییدشده نمایندگان آن‌هاست و حقوق آذرماه برایشان رضایت‌بخش خواهد بود.

 

افزایش حقوق بازنشستگان از بودجه متناسب‌سازی، جزو پایه حقوق قرار می‌گیرد

دهقان‌کیا گفت: همچنین در کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی، این موضوع را از مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی پیگیری کردیم که مبلغ متناسب‌سازی امسال که بر روی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی افزوده شد، جزو پایه حقوق بازنشستگان محسوب شود تا بر این اساس هر سال که افزایش سالانه بر روی حقوق و دستمزد‌ها اعمال می‌شود، بازنشستگان دریافتی بهتری داشته باشند تا مشکلاتشان کم شود و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی پیشنهاد کانون را پذیرفت.

 

جزئیات دقیق متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان مشاغل سخت و زیان‌آور هنوز مشخص نیست!

دراین‌باره نیز سازمان تأمین اجتماعی خراسان رضوی اعلام کرد: فرمول احکام متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان مشاغل سخت و زیان‌آور هنوز اجرا نشده و دستورالعملی دراین‌باره نیامده است. این فرمول پیشنهادی نمایندگان بازنشستگان مشاغل سخت و زیان‌آور بود که در جلسه‌ای که در کانون عالی بازنشستگان با حضور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی بوده، مطرح شده است. جزئیات دقیق این پیشنهاد هنوز مشخص نیست، اما به‌محض اینکه دستورالعمل مربوط به سازمان ارائه شود، جزئیات و نحوه محاسبه آن به بازنشستگان تأمین اجتماعی‌ای که شامل این دستورالعمل می‌شوند، اعلام می‌شود.


بیشتر بخوانید: درخواست بازنشستگان تامین اجتماعی از مسئولان کشور + متن رنجنامه

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴۰
در انتظار بررسی: ۳
غیر قابل انتشار: ۴۷
علیرضا یزدانی فشتمی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
1
11
همسان سازی سابقه ی سخت وزیان آور .
مستمربگیر تامین اجتماعی
United States
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
0
4
متاسفانه به بنده 2400 ماه اول دادند ولی ما پیش 2300 دادند خدایی دراین دوران مریصی و کهولت چطوری باید. زندگی کرد ترخدا چرا دولت محترم بین ما با کشوری و لشکری تبیعیض میگدآرند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
1
8
اگه قرار باشد ، مشکل مشاغل سخت و زیان آور را حل بشه، طبق قانون باید سالی، یک سال و نیم محاسبه شود ، نه ضریب ۴/۳۰ و چرا؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
1
3
۱۵ سال در ازمایشگاه بیمارستان میلاد کار کردیم وبا ۲۳ سال سابقه باز نشست شدم خواهش میکنم سختی کارمان را درست محاسبه کنید خستگی این سالها توی تنمون نمونه ممنونم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
0
2
حالا چه شد اذر ما پرداخت میشه یا نه دیگه چشمم کور شد بس ای متنای بالا بلد خودم اخرش هم نا امید شدم اخه چرا باید حق کارگردانی که از جان مایه گذاشتن پایه مال بشه خدا راه خوش نمیاد تامین اجتماعی با ای کارش داره خودش خراب میکنه در اینده دیگه کسی بهش اعتماد نمی‌کنه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
1
1
سلام آیا رانندگان تاکسی هم جزء مشاغل سخت وزیان آور محسوب میشوند
آرش
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
1
2
جهت اطلاع آنقدر افزایش کم و ناچیز است که در حد ۱۰۰هزار تا ۱۲۰ هزار تومنه و عملا من که ۲۰ سال و ۶ماه سخت و زیان آور داشتم یک ششم سنوات افزایش داشتم.
پس خواهش میکنم تا چیزی مطمئن نیستید اعلام خبر نکنید.
دادای
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
1
5
این جه افزیش حقووق این قدر مارا سر کارنزارید
ناشناس
-
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
0
0
من ۳۷ سال بیمه دارم سخت زیان آور ۳۵ روز حقوق میگیرم ۳ م تومان چطوری به اندازه باز نشسته ۱۰ ساله سابقه که زیان آورم نبوده حقوق میگیرم‌ چطور میشود
بازنشسته بیچاره
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
0
2
در این روزهای سخت اقتصادی آقای وزیر میتونی با حقوق دو نیم میلیون زندگی کنی من بیست و یک سال در بد ترین شرایط کار کردم زانو هام خراب شده ۳۶ میلیون بابت چهار درصد پرداخت کردم چرا این چهار درصد رو تو سابقه حساب نکردید .سالهاست که با وعده های تو خالی ما بازنشسته ها رو سر کار گذاشتید همه میمیرن آخرتی هم هست بترسید از روز حساب
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
0
1
دررابطه بامشاغل سخت وزیان باید بگم یک فرمول دارد وآن هم این است که بیست سال ماهی چهار درصد حق بیمه پرداخت شده یعنی هر دو ماه هشت درصد که میشود
باتوجه به بیمه هفت درصد بازنشسته گان عادی ما بازنشستگان سخت وزیان آورما چیزی حدود دوازده سال بیشتر حق بیمه داده ایم که با آن بیست سال میشود سی ودوسال پس سابق ارفاقی ویا فرمول من درآوردی ۴/۳۰از کجا درآمده به آقایان پرادعا مهم داشتن دکترا نیست مهم این است مثل دکتر فکر کنی ودر مواقع بحرانی گره گشای کم رغیبی باشی فرمول درست همان است که من گفتم درضمن اینجانب فوق لیسانس مدیریت عملکرد دارم وسی سال مدیر بودم .
امصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
0
1
قراربودابان ماه پرداخت شودولی اعلام شد که اذرماه پرداخت میشود یک ماه حقوقمون که به راحتی ازبین رفت مثال حقوق ابان رااول ابان دریافت میکردیم باعناوین مختلف هفته درسال دوروزدرماه عقب میانداختندزمان احمدی نژادشروع شدودوره دوم اقای روحانی کاملش کردندحالاهم ۹ماه متناسب سازی راباعناوین مختلف عقب انداختندنمیدانیم چه هیزم تری مابه دولتهافروختیم که......
ابراهیم گیاه پرور
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
0
0
در همسانسازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی ، مدارج تحصیلی در نظر گرفته نشده است و مدارک تحصیلی افراد مدنظر نبوده ،چرا بسیاری از آنها دارای مدارک دکتری، کارشناسی ارشد، کارشناسی و غیرو می باشند و آثار این مدارج در بهبود کار قابل انکار نیست.گذشته از این اگر بنا باشد سختی کار را در نظر بگیرند جا دارد مدارک تحصیلی مشمولین را مدنظر قرار دهند.
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
0
3
معوقه از مرداد ماه هم انشااله پرداخت میکنن دیگه؟
سهیلا ریسی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
0
0
بازنشسته اموزش وپرورشم سال 88 بازنشست شدم همسر شهیدم گروه تشویقی را به همسرانی میدن که سال 96 بازنشست شدن مگه همسران با هم فرق دارن این چه قانونی است
شعبان
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
0
2
بیمه هرچی حرف میزنه باد هواست یک مشت حرفهای پوچ تو خالی خوارک بازنشستگان ما میکنند هیچکامش عملی نیست همش بجهت خود نمایی است.وبس.
م
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
0
0
باسختیکارحدود۳۴سال سابقه دارم دریافتی ام ازمرداد۹۹باهمه جوانب ۲میلیون و۶۰۰و۵۰هزارتومانه،واقعاچرا؟ احتماسختیکارام دراین مدت که ازسال ۹۲بازنشسته شدم محاسبه نگردیدخواهان همه مطالبات بامابه التفاوت هستم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
0
1
بالاخره نفهمیدیم این ماه اعمال میشود یا در دست اقدام است
بابا چقدر بدبختبم دو ریال میخوان کارگر بدن جون به لب میکنند
ولی جاهای دیگه شتر با بارش خورده میشه
ای دل غافل
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
0
1
شما که به فکر مشاغل سخت وزیان آور نیستید ما مستمری بگیران خودمان پیگیری خواهیم کرد واگر کاری انجام نشه ،نامه ویا حتی بصورت ویدئو کنفرانس از رهبر جهت پیگیری اقدام خواهیم کرد،ظلم نکنید که خودتان زیر سئوال خواهید رفت به شدت
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
1
2
یه فکری هم به حال وظیفه بگیران حداقل بگیر کشوری کنید
تو اینهمه تورم و گرونی چه کنیم
چرا اینقدر ما تو سری بخور شدیم با ماهی دومیلیون و سیصد
اسماعیل مهدی رودی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
0
1
اگرجانبازان زیر ۲۵درصد ارتقا درصد داشته باشند یعتی از۱۵ به ۲۰ درصد برسد تاثیری درحقوق ایجادمیشود
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
0
1
حق مارو بدید اینقدر دس دس نکنید
عباس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
0
3
میخواستم بپرسم این ۴/۳۰ که اعلام کردید تصویب شده یا نه و اینکه اصلا معنیش چیه؟ یعنی ۴ روز از ۳۰ روز میخواد روی حقوق اضافه بشه؟ و اینکه کدام پایه حقوقی محاسبه میشه ، حقوق امسال یا حقوق زمانیکه بازنشست شدیم.
ممنونم
علی ایرانیان
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۱
1
5
کسانی که درکارهای سخت و زیان آور کار کرده اند بعداًز بازنشستگی با انواع بیماریهای ریوی وشنوایی و...دست وپنجه نرم میکنند
شعبانعلی محمدی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۱
0
1
سلام آقایان من ۴۲ سال با خدمت سربازی و سختی کار بیمه پرداخت کردم .چرا پول خدمت سربازی از من گرفتندمن که ۴۰ سال بدون خدمت سابقه داشتم
رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۱
0
1
سلام اینم یه جورترفندونیرنگ جدیده که میخان سرمونوشیره بمالن چون هدف اینااینه که سرمونو گرم کنن ووقت بخرن ازهمه مستمری بگیرامیخوام به مقام معظم رهبری وقوه قضاییه بخوان احقاق حق کنن وحق پایمال شده ماروبگیرندچون به ماثابت شده اینافقط میخوان حق ماروبخورن واصلادلسوزوپشتیبان مانیستن
هادی
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۱
1
0
بعد کار افتاده ها چی اونا که خودشون نخواستن از کار افتاده بشن یه فکری هم برای این قشر بکنید آقایان مسئول با ۲۲۰۰ میشود ایا
پرویز
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۱
0
0
سلام ...میشه دقیقا توضیح بدین و نحویه محاسبه رو .
رو فرمول توضیح بدین و یه چیز مبهم و سر بسته نباشه . بالاخره ما اون پول ده سال رو پرداخت کردیم و باید سه سال کامل محاسبه بشه . دیگه بعدا دبه در آوردن معنایی نداره . چون ما یه بازنشسته معمولی نیستیم و تا اخر عمر باید عوارض کار سخت و زیان اور را بکشیم مثل جانبازان شیمیای .الحق که خوب مزد ما رو دادین دست مریزاد.
محمودسپندی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۱
0
1
سلام چرا دربوق کرنا مگید با سیسال سابقه2800 میدهیم من ازسال 60 بیمه دادم32 سالو شش ماه روی فیش حقوقی درج شدهولی 2800 بمن ندادندهر کجا هم میروم مگند صبر بدهید چرا
ابوالحسن بزمی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۲
2
1
باسلام مزاحمت مجدد بنده را ببخشید بعداز ارسال نظرات هموطنانم را دیدم خواهش میکنم این را حتما چاپ کنید
عزیزان بازنشسته ازتک تک شما خواهش میکنم با این لحن عنوان مطلب نکنید این کشور ایران است ومتعلق به ایرانی وکشوری بسیار ثروتمند ودولتمردان سوار برخر مراد به فرموده رهبر فقید انغلاب خدمتگذاران وحقوق بگیران من وشما هستند من نمیگویم بی احترامی کنید چون به خودمان توهین میشود فقط بازبان التماس صحبت نکنید اینان باید تحت امر قانون اساسی ودرخدمت ملت باشند اگر غیر ازاین عمل میکنند از بی حسی ماست وسلام
ای داد بی داد
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
0
2
خدایا این همه خبر خوش رو از ما نگیر مردیم از خوشی
علام رضا امینی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
0
2
سلام پرسشی دارم مدت حدوا 17/6سل وششم ما سوابق در کار های سخت وزیان اور دارم وضما مدت 3سال بیمه بیکاری دریافت نموده ام بعلت تومار مغزی وعمل جراحی زبقه نظر کمیسیون پزشکی از کار افتاده کامل شده ام جمع خدمتم شده 20/6ماه پرسش من این است من هم از مزایای سخت وزیان اور میتوانم استفاده کنم در اذر ماه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
0
0
سلام
چرا ذغال و تنباکو فروشیها و لوازم قلیان اجازه باز بودن دارند؟؟؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
0
0
بیات نمگزارد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
0
1
با سلام خدمت همه سروران همه وعده وغیره و سرکاری زیادمنتظرنباشید
داریوش
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
0
1
سلام
حتما متن نظربایدباعجزولابه باشه تا تاییدبشه؟حتمابایدحقمونو گدایی کنیم؟اگه نه چراهیچکدام ازنظراتمو منتشرنکردید؟
عشقی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۷
0
0
عشقی باش و همه راولش
ایرج روح الامینی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۳۰
0
0
اینجانب ایرج روح الامینی هستم که با قانون سختی شرایط کار در مهرماه سال ۹۶ از شهرداری سیرجان بازنشسته شده ام از شما مسئولین و بزرگواران تقاضای رسیدگی و مساعدت لازم را بعمل آورید
بازنشسته کشوری
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
0
0
درخواست سختی کار که روی حکم شاغلم بوده در بازنشستگی حذف شده درخواست رسیدگی
بازنشسته کشوری
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
0
0
درخواست سختی کار که روی حکم شاغلم بوده در بازنشستگی حذف شده درخواست رسیدگی
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}