خبر ویژه
انتخاب نانسی پلوسی به عنوان رئیس مجلس نمایندگان آمریکا
قانونگذاران دموکرات آمریکایی از ادامه فعالیت «نانسی پلوسی» رئیس مجلس نمایندگان برای دفعه چهارم حمایت کردند. نانسی پلوسی که از منتقدان دونالد ترامپ است از سال ۲۰۰۳ عهده‌دار این سمت است.
به گزارش شهرآرانیوز، قانونگذاران آمریکا حمایت خود را از «نانسی پلوسی» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا برای تصدی این سمت برای مرتبه چهارم اعلام کردند.

قانونگذاران آمریکا عصر چهارشنبه به وقت تهران حمایت خود را از ادامه فعالیت رئیس مجلس قانونگذاران این کشور در دولت بعدی ابراز داشتند.

به نوشته روزنامه «وال استریت ژورنال» قانونگذاران دموکرات آمریکایی حمایت خود را از «نانسی پلوسی» برای تداوم فعالیت در مجلس نمایندگان برای دفعه چهارم اعلام کردند. نانسی پلوسی از سال ۲۰۰۳ عهده‌دار این سمت است. پلوسی از جمله مخالفان «دونالد ترامپ» رئیس جمهور کنونی این کشور است و بار‌ها در محافل عمومی از وی انتقاد کرده است.

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا جمعه گذشته گفت که حضور یک رئیس جمهور دموکرات در کاخ سفید از سال آینده به معنای آن است که دیگر مصالحه بیشتری با جمهوری‌خواهان انجام نخواهد شد و قدرت بیشتری را به مجلس نمایندگان آمریکا که در کنترل دموکرات‌هاست خواهد داد. وی که در جمع خبرنگاران صحبت می‌کرد، گفت: «ما پیروزی بزرگی در انتخابات گذشته (سال ۲۰۱۸) داشتیم، اما هم اکنون این پیروزی کوچک‌تر شده است».

پلوسی اضافه کرد: «ما هنوز قدرت اکثریت در مجلس نمایندگان هستیم، اما در راس آن، نفوذ و قدرت ما به دلیل حضور یک رئیس جمهور دموکرات در کاخ سفید به شدت افزایش می‌یابد.»
 
منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}