خبر ویژه
معرفی انیمیشن کوتاه «بسکتبال عزیز»  | زندگی عزیز من! + دانلود
انیمیشن کوتاه «بسکتبال عزیز» عشق کوبی برایانت، ورزشکار مشهور بسکتبال، به این رشته‌ی ورزشی و مسیری را که طی کرده است تا به یک اسطوره تبدیل شود روایت می‌کند. این انیمیشن بر اساس نامه‌ای از کوبی برایانت که برای یکی از رسانه‌ها و نشریّات فعّال در حوزه‌ی ورزش فرستاده و در آن از بازنشستگی‌اش خبر داده بود ساخته شده است.

عاطفه جوینی | شهرآرانیوز - بدانید زندگی هرقدر سخت یا طاقت‌فرسا باشد، شما می‌توانید آن موقعیّت را تغییر دهید. می‌توانید رؤیاهایی را که زمانی در سر داشتید به واقعیّت تبدیل کنید. می‌پرسید چطور؟ جواب ساده است: با مراجعه به قدرتی که درون شماست. نام این قدرت نیروی درون است. حتّی همین لحظه که در حال خواندن این نوشته هستید، این قدرت نیز درون شماست و با آن می‌توانید در عرض چند دقیقه، چیزهایی را در زندگی خود تغییر دهید. فقط کافی‌ است به این قدرت باور داشته باشید و آن را آزاد کنید. سوئدی‌ها ضرب‌المثلی دارند که می‌گوید: «کمتر بترسید. بیشتر امیدوار باشید. کمتر بخورید. بیشتر بجوید. کمتر آه بکشید. بیشتر نفس بکشید. کمتر متنفّر باشید. بیشتر عشق بورزید. بعد خواهید دید که همه‌ی چیزهای خوب از آن شما خواهد شد.»

 

معرفی انیمیشن کوتاه «بسکتبال عزیز»  | زندگی عزیز من!

 

انیمیشن کوتاه «بسکتبال عزیز» عشق کوبی برایانت، ورزشکار مشهور بسکتبال، به این رشته‌ی ورزشی و مسیری را که طی کرده است تا به یک اسطوره تبدیل شود روایت می‌کند. این انیمیشن بر اساس نامه‌ای از کوبی برایانت که برای یکی از رسانه‌ها و نشریّات فعّال در حوزه‌ی ورزش فرستاده و در آن از بازنشستگی‌اش خبر داده بود ساخته شده است. این نامه در واقع یک شعر از کوبی برایانت درباره‌ی شرح کودکی و چگونگی به وجود آمدن عشق و علاقه‌ی او به بسکتبال است. شرکت Believe Entertainment Group تصمیم به ساخت یک انیمیشن کوتاه با محوریّت این نامه گرفت و نتیجه‌اش چنین انیمیشن زیبایی شد. در «بسکتبال عزیز» امید و عشق به زندگی چیزهایی هستند که بسیار به چشم می‌خورند و از معنا بخشیدن به آن‌ها سخن می‌گوید.

 

دانلود انیمیشن بسکتبال عزیز

 

معرفی انیمیشن کوتاه «بسکتبال عزیز»  | زندگی عزیز من!بسکتبال عزیز Dear Basketball / ۲۰۱۷


زمان: ۵ دقیقه

کارگردان: گلن کین Glen Keane

اقتباس از: زندگی کوبی برایانت / Kobe Bean Bryant

جوایز و افتخارات:

برنده جایزه اسکار
بهترین انیمیشن سال ۲۰۱۸
 
 
 
 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}