طعنه غیرمستقیم جباری به مجیدی| چرا سرمربی استقلال در فضای مجازی انتخاب می‌شود؟ دیگو: ایران لیگ خوبی دارد|از پیروزی مقابل مهرام لذت بردم کاظمی: یک ماه تمرکزمان روی بازی با مهرام بود|شیمیدر مدعی قهرمانی است ارولند:برای ثانیه‌های آخر نقشه داشتیم| شیمیدر تیم خوبی است مجتبی جباری برگ برنده ساکت الهامی در رقابت با مجیدی و قلعه‌نویی؟+ عکس چراغ سبز قلعه‌نویی برای حضور در استقلال الهامی یا مجیدی، دوراهی مدیریت استقلال برای جانشینی فکری مشکل مصدومیت بیرانوند برطرف شد اندی ماری: بعد از هر باخت می‌گویند بازنشسته شو قنبرزاده در فدراسیون فوتبال؟! خطیر دو تابعیتی است؟ رونمایی از اتومبیل همیلتون در فصل جدید اعتراضات علیه نژادپرستی در فرمول یک ادامه می‌یابد؟ قاب خاطره | تیم فوتبال جوانان خراسان در سال‌۶۷ نوستالژی | سعید صیامی، شکارچی لحظه‌ها رضایت هوادار و مس به تساوی| دوئل بی‌برنده در لیگ یک گل محمدی به برانکو رسید| «یحیی» پروفسور می‌شود! سرمربیگری در استقلال، نا‌امن‌ترین شغل دنیا! قهرمانی دختران مشهد در لیگ برتر هاکی فرهاد مجیدی به استقلال نزدیک شد| دستیاران فرهاد مجیدی در استقلال را بشناسید
خبر ویژه
رفتار غیرحرفه‌ای وریا غفوری | تنیس فوتبال با یک مجری
وریا غفوری در روزی که اختصاص داشت به استراحت بازیکنان در اقدامی غیرحرفه‌ای به انجام تنیس فوتبال با میثاقی یکی از مجریان تلوزیونی پرداخت. اگر وریا مصدوم می‌شد چه پاسخی برای هواداران داشت؟

گروه ورزش| شهرآرانیوز، وریا غفوری در اقدامی عجیب و غیرمنتظره به ورزشگاه انقلاب رفته و نزدیک به ۲ ساعت را به بازی تنیس فوتبال با یکی از مجریان تلوزیونی پرداخته است. شاید انتشار تصاویر مربوط به تنیس فوتبال وریا با میثاقی برای برخی رسانه‌ها جذاب باشد، اما از بعد فنی این رفتار یک خطای بزرگ و اقدامی کاملا غیر حرفه‌ای محسوب می‌شود. همان‌طور که گفته شد مقصود مربیان استقلال از تعطیلی تمرین چیزی جز استراحت دادن به عضلات بازیکنان نبوده به خصوص همین وریا که سنش از ۳۰ سال هم گذشته و در ۳ بازی آغازین هم حضور داشته و نیاز به استراحت بیشتر هم دارد تا بتواند به مانند همیشه در خدمت استقلال باشد. کاپیتان استقلال، اما از این زمان برای بازی تنیس فوتبال استفاده کرده که بی تردید اگر چنین رفتاری از سوی بازیکنان بزرگ دنیا نیز سربزند با واکنش‌هایی از سوی باشگاه خود مواجه خواهند شد. هرچند که بعید است بازیکنان بزرگ اساسا چنین ریسک بزرگی را به جان بخرند که اولا خارج از محیط تمرینی باشگاه خود حضوریافته و با لباس ورزشی حاضر شوند و مضاف برآن در یک بازی بیهوده نیز شرکت کنند وبه قول راویان ۲ ساعت از وقت خود را مصروف این ماجرا کنند. کاپیتان استقلال به واقع باید الگوی دیگر بازیکنان باشد ورفتاری انجام ندهند که این گونه موجبات شگفتی کارشناسان را به همراه داشته باشد. شاید وریا غفوری برای به دست آوردن دل میثاقی اقدام به برگزاری بازی دستگرمی کرده باشد، اما کاپیتان استقلال اگر کند و کاوی در فضای مجازی کند درمی یابد که هوادارن استقلال اساسا دل خوشی هم از میثاقی ندارند و برگزاری بازی تنیس فوتبال میان او  و این مجری ازنگاه آن‌ها قابل پذیرش نیست. به هرحال اگر این نگاه هواداری را هم نادیده بگیریم باشگاه استقلال باید تذکرات لازم را به کاپیتانش بدهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}