خبر ویژه
شب گذشته مسافران متروی مشهد شاهد درگیری خونین بین دو جوان ۲۰ تا ۲۵ سال بودند.

به گزارش شهرآرانیوز، در این رابطه سخنگوی شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد به ارائه توضیحاتی در این خصوص پرداخت و گفت: نزاع شب گذشته داخل قطارشهری ادامه درگیری بود که در پارک ملت بین ۳ جوان مشهدی و ۳ جوان اهوازی رخ داد.

میثم زارع افزود: با این حال درگیری بین این جوانان ادامه می‌یابد و آنان که مسافر مترو نبودند، از بالای نرده‌های قطار شهری به داخل ایستگاه هجوم می‌آوردند. در کمتر از یک دقیقه از ورود این افراد به داخل مترو، هم زمان نیز قطار وارد ایستگاه می‌شود و یکی از جوانان برای فرار از دست ضارب به داخل واگن بانوان می‌رود. فرد ضارب نیز پشت سر وی وارد واگن بانوان می‌شود و پس از وارد کردن چند ضربه چاقو به جوان، از صحنه می‌گریزد.

وی اظهار کرد: نگهبان ایستگاه که در سکوی مقابل مشغول انجام وظیفه بوده با مشاهده موضوع دکمه توقف اضطراری را به منظور حفظ جان مسافران و رفع خطر می‌فشارد و سریعا به سکوی مقابل اعزام میشود. اما با توجه به اینکه این حادثه در کمتر از یک دقیقه به وقوع می‌پیوندند، جوان ضارب و همراهانش در ازدحام جمعیت از صحنه می‌گریزند.

سخنگوی شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد خاطر نشان می‌کند: اورژانس بلافاصله به محل اعزام می‌شود و مصدوم به بیمارستان فارابی منتقل و بستری می‌گردد.

زارع گفت: در عین حال واحد حقوقی و قضایی شرکت بهره برداری قطار شهری به همراه نیروی انتظامی پیگیر موضوع هستند و این مورد را بررسی می‌کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
یحیی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۰
1
2
دیگه توی مترو هم امنیت نداریم
حمید
United States
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۲
یک مورد بوده تازه اونها هم مسافر نبودند از بیرون اومدن تو مترو
دلیل نمیشه امنیت کل جامعه رو ببرید زیر سوال.

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}