خبر ویژه
غیبت دوباره موسوی در ترکیب استقلال| وریا باید دفاع راست بازی کند
با تایید مصدومیت احمد موسوی و غیبت این بازیکن دربازی با سایپا، وریا غفوری دوباره باید در پست دفاع راست استقلال به میدان برود.

گروه ورزش| شهرآرا نیوز، با تایید غیبت احمد موسوی دربازی با سایپا و ادامه مصدومیت این بازیکن، وریا غفوری باید در پست دفاع راست به میدان برود. دربازی با تراکتور غفوری به دلیل مصدویت موسوی در پست دفاع راست بازی کرد و پیش بینی می‌شد موسوی به بازی با سایپا نرسد اما وضعیت این بازیکن به گونه‌ای است که نمی‌تواند دراین بازی هم به میدان برود و باید به درمان خود ادامه دهد.

با توجه به شرایط موجود حضور کاپیتان استقلال در پست دفاع چپ قطعی است چون دربازی با تراکتور هم او دردفاع چپ قرار گرفت و داریوش شجاعیان یک خط جلو تر به عنوان گوش راست ایفای نقش کرد. شجاعیان نیز درآن میدان بعد از مدت ها خوش درخشید و نمایشی تحسین برانگیز داشت تا به نوعی فعلا این پست را مال خود کند. به این ترتیب دربازی با سایپا داریوش یک خط جلو تر از وریا به میدان خواهد رفت.

پستی که وریا دوست داشت در اختیارخودش باشد تا شاید با موقعیت سازی و گلزنی عصای دست تیمش باشد اما او حالا باید تمام تفکرات خود را روی عملیات دفاعی تیمش متمرکز کند و کمتر به فکر بازی هجومی باشد. زمانی که موسوی درترکیب استقلال جا افتاده بود، بهترین حالت برای آقای کاپیتان به وجود آمد تا درپستی بازی کند به بیشتر به دروازه نزدیک است اما مصدومیت‌های پیش بینی نشده سبب تغییرات دوباره در ترکیب استقلال شده تا وریا پستی را تجربه کند که از دروازه دور است. البته نباید فراموش کرد که وریا بارها دراین پست هم به میدان رفته و از آگاهی ذهنی کافی برای حضور دراین نقطه برخوردار است اما به هرحال برای او حالت بهتری هم وجود دارد که آن بازی در پست گوش راست است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}