خبر فوری
شجاعیان رکوردار مصدومیت باشگاه استقلال| دریغ از یک بازی ۹۰ دقیقه‌ای
داریوش شجاعیان که به بازی با مس رفسنجان هم نمی‌رسد در این فصل حتی یک بازی ۹۰ دقیقه‌ای هم در ترکیب استقلال انجام نداده و بار‌ها با مصدومیت مواجه شده است.

گروه ورزش| شهرآرا نیوز، داریوش شجاعیان را باید یکی از بدترین خرید های استقلال درسال های اخیر نامید. بازیکنی که به رغم اعتماد بیش از حد مربیان و تصمیم گیران باشگاه استقلال هیچ گاه نتوانسته پاسخ این همه لطف و محبت باشگاه استقلال را بدهد.

شجاعیان که از ۴ فصل پیش با استقلال قرارداد منعقد کرده پیوسته با مصدومیت‌های متعدد مواجه بوده است. او سابقه دو بار پارگی رباط را در باشگاه استقلال دارد و هیچ گاه در طول یک فصل درخدمت این باشگاه نبوده است. دراین فصل هم که گفته می‌شد شجاعیان از هفته اول آماده حضور در ترکیب استقلال، اما با مصدومیت‌های متعدد مواجه شده و نتوانسته به عصای دست مربیان این تیم تبدیل شود.
 
شجاعیان دربازی‌هایی که در ترکیب استقلال هم بوده عملکرد فنی قابل توجهی نداشته است به طوری که در فصل جاری نه توانسته برای استقلال گل به ثمر برساند و نه موقعیت گلی پدید آورد. شگفت انگیز اینکه در آمار بازی‌های شجاعیان در فصل جاری حتی یک بازی ۹۰ دقیقه‌ای هم دیده نمی‌شود ومشخص نیست تصمیم گیران باشگاه استقلال با وجود این آمار ضعیف تاثیر گذاری چرا همچنان روی ادامه همکاری با این بازیکن تاکید دارند. درحالی که پیش بینی می‌شد شجاعیان به واسطه تاثیرگذاری اندک خود و شاید نزدیک به صفر خود در استقلال درنیم فصل کنار گذاشته شود، اما همچنان شاهد حضور این بازیکن در ترکیب آبی‌ها هستیم. شاید یکی از دلایلی که سران باشگاه استقلال را مجاب به ادامه همکاری با شجاعیان کرده ناتوانی در عقد قرارداد با بازیکنان جدید است، اما مسئولان استقلال باید بدانند که هزینه‌های این باشگاه که عموما از بیت المال تامین می‌شود باید مصروف بازیکنانی شود کارایی مناسبی داشته باشند و بتوانند باری از روی دوش این باشگاه بردارند.
 
شجاعیان که باشگاه استقلال اعلام کرده دوباره یکی از بازی‌های لیگ برتر را از دست داده و نمی‌تواند برای استقلال در بازی با مس رفسنجان به میدان برود، در این فصل در مجموع ۵۰۷ دقیقه برای استقلال بازی کرده که ۸۴۳ دقیقه بازی را بدون احتساب بازی با مس که قرار است دوشنبه برگزارشود، از دست داده است.
 
در واقع شجاعیان در بهترین شرایط خود بازهم با مصدومیت‌های مکرر مواجه و بازی‌های های زیادی را از دست می‌دهد که این وضعیت نشان می‌دهد او شرایط کامل بازی در استقلال را ندارد و سال‌ها است تصمیم گیران باشگاه بی جهت پای او هزینه می‌کنند. حال اگر شجاعیان شرایط فنی قابل توجهی داشت و می‌توانست درهمان اندک زمان‌هایی که در ترکیب بازی می‌کند اثرگذاری چشمگیری داشته باشد به نوعی غیبت هایش توجیه می‌شد، اما شجاعیان کمترین تاثیرگذاری را هم در استقلال ندارد و کاملایک بازیکنی معمولی وحتی پایین‌تر از سطح معمول است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
پیشخوان شهرآرا
کیوسک
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}