خبر فوری
آینده مبهم فکری بعد از تساوی در برابر مس| مدیران استقلال گزینه ندارند!
تساوی استقلال مقابل مس رفسنجان دوباره موقعیت فکری را در دایره مربیگری استقلال به مخاطره انداخته است. البته گزینه مطمئنی هم برای جانشینی او وجود ندارد.

گروه ورزش| شهرآرا نیوز، نارضایتی هواداران استقلال بعد از تساوی مقابل مس رفسنجان نشان می‌دهد محمود فکری نتوانسته دراولین بازی از ۳ بازی فرصتی که در اختیارش قرار گرفته، عملکرد راضی‌کننده‌ای داشته باشد. شاید اگر فکری دراین بازی همه امتیاز‌ها را به دست می‌آورد با آرامش بیشتری به بازی‌های آینده می‌رفت، اما او در همین قدم اول در محیط نا‌امن قرار گرفته و مشخص نیست مدیران باشگاه استقلال چه تصمیمی درباره او اتخاذ خواهند کرد.

بدون شک اگر فکری در بازی با فولاد هم نتواند با استقلال نتیجه مناسبی به دست آورد، مدیران باشگاه استقلال برای حل بحران مربیگری دراین تیم دست به کار خواهند شد و اقداماتی رادراین راستا انجام خواهند داد. برای استقلال البته راه‌حلی قطعی وجود نخواهد داشت و اگر روزی محمود فکری از سمتش کنار گذاشته شود گزینه‌های آن‌چنانی پیش روی مدیران باشگاه استقلال نیست.

شاید تنها گزینه موجود فرهاد مجیدی باشد که در تأثیر‌گذاری او نیز تردید‌های بسیاری وجود دارد. بدون شک اگر گزینه‌ای قطعی در اختیار مدیران باشگاه استقلال بود آن‌ها بعد از بازی با سپاهان که زمان مناسبی برای تغییرات بود فکری را برکنار می‌کردند، اما باشگاه استقلال اکنون در شرایطی است که از نداشتن گزینه مناسب نیز رنج می‌برد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
پیشخوان شهرآرا
کیوسک
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}