خبر فوری
آقاکوچکی: رقابت با آینده سازان برای مان حساس بود|برابر نفت بهتر بازی می کنیم
تیم بسکتبال نیروی زمینی توانست با نتیجه ۶۸ بر ۶۵ از سد آینده سازان بگذرد.
گروه ورزش/شهرآرانیوز، عباس آقاکوچکی، سرمربی تیم بسکتبال نیروی زمینی، پس از پیروزی بر آینده‌سازان گفت: با‌توجه‌به بازی‌های گذشته‌ای که داشتیم و ۲ بازی که من در خدمت این تیم بودم سعی کردم تغییراتی را ایجاد کنم. البته ۲ بازی قبل سنگین بود و نتوانستیم خیلی کاری کنیم. اما رقابت با تیم آینده‌سازان حساسیت‌های خاصی داشت و اگر نتیجه نمی‌گرفتیم تیم از سوپر لیگ می‌افتاد و شاید دیگر انگیزه لازم برای حفظ تیم نمی‌ماند برای همین بازیکنانم استرس داشتند.

او در ادامه گفت: با این تیم هم قبلا بازی کرده بودند و هنوز به خودباوری نرسیده بودند. در این بازی هم نیمه اول زیاد خوب نبودیم، اما با صحبت‌هایی که در نیمه با آن‌ها کردم راهشان را پیدا کردند و توانستند بهتر بازی کنند. این تیم باید طور دیگری آماده می‌شد. یک بازیکن بلند داریم به‌نام عرفان حلاج یوسف‌زادگان و در این ۱۰ روز من با او تمرین کردم تا توانست امروز به تیم کمک کند. اما متأسفانه از چنین بازیکنی قبلا استفاده نمی‌کردند. من، اما هم از لحاظ جسمی و هم روحی روی این بازیکن کار کردم و خوب هم بازی کرد.

آقاکوچکی درباره دیدار با نفت هم گفت: من مطمئن هستم در پلی‌آف بهتر بازی خواهیم کرد و در برابر نفت آبادان زیاد اختلاف به وجود نخواهد آمد، چون بچه‌ها به یک باور رسدند و خودشان را پیدا کردند. برنامه ما برای سال آینده است تا بتوانیم تیم آماده و منسجم‌تری راهی رقابت‌ها کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
پیشخوان شهرآرا
کیوسک
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}