خبر فوری
پشت پرده مذاکره استقلال با ساکت الهامی| پای پیشکسوتان درمیان است
احمد مددی، مدیرعامل استقلال پرده از راز مذاکره با ساکت الهامی برداشت. مددی مدعی شده خواست برخی پیشکسوتان باعث مذاکره با مجیدی شده است.

گروه ورزش| شهرآرا نیوز، ساعاتی قبل از اعلام رسمی مربیگری مجیدی در استقلال تا حدی کفه ترازو به سمت ساکت الهامی سنگین شد. گزینه‌ای که طرح نامش سبب شگفتی بسیاری از هواداران استقلال شد و واکنش‌های تند آن‌ها را برانگیخت. این سوال مطرح بود که چرا مدیران استقلال درمیان گزینه‌های مطروحه سراغ الهامی رفته‌اند.

همان ساعات که نام الهامی مطرح شد، برخی جریان‌های خبری نزدیک به باشگاه استقلال اعلام کردند پشت پرده مذاکره با الهامی برخی پیشکسوتان باشگاه استقلال هستند که از این مربی حمایت کردند. این خبرحتی درفضای مجازی هم دست به دست شد که واکنش‌های دوباره هواداران استقلال را به همراه داشت. با گذشت ۳ روز از ماجرای انتخاب سرمربی استقلال، اما احمد مددی، مدیرعامل استقلال تایید شدن الهامی از سوی برخی پیشکسوتان استقلال را تایید کرده تا مشخص شود این مذاکرات به خواست عده‌ای انجام شده که در پس پرده برای استقلال مهره چینی می‌کنند.

مددی درباره روند انتخاب سرمربی دراستقلال توضیحاتی داده که صحت آن خبر‌ها را تایید می‌کند: «در جلسه هیئت مدیره بعد از بررسی‌های فراوان به چند گزینه رسیدیم و من مامور شدم با گزینه‌ها مذاکره کنیم. از گزینه‌های ما دو مربی تحت قرارداد دو باشگاه بودند که من با مدیران عامل این باشگاه‌ها تماس گرفتم. سعید آذری مدیرعامل محترم باشگاه فولاد قویاً تاکید کردند که اجازه جدایی به نکونام را نمی‌دهند. بعد از آن من دوباره با نکونام تماس گرفتم که ایشان هم گفتند اجازه بدهید با آقای آذری صحبت کنیم. بعد از آن با جواهری و قلعه‌نویی هم در باشگاه گل‌گهر صحبت کردیم. خواسته پیشکسوتان این بود که با ساکت الهامی هم صحبت شود و این کار را نیز کردیم و با فرهاد مجیدی هم که جزو گزینه‌های ما بود صحبت کردیم. نتیجه مذاکرات را فردای آن روز به هیئت مدیره ارائه دادم و در نهایت مقرر شد با مجیدی مذاکرات نهایی را داشته باشیم. ابتدای مذاکره با ایشان خیلی سخت شد، ولی در ادامه تفاهم صورت گرفت و ایشان با انرژی خوبی به استقلال دوباره ملحق شد.»

مدیرعامل استقلال البته نگفته چرا مذاکرات با مجیدی سخت شده است، اما شاید درآینده‌ای نه چندان دور پرده از این راز هم برداشته شود. گفته می‌شود طرح برخی شروط از سوی سرمربی استقلال سبب شده تا این مذاکرات درابتدا با مشکل مواجه شود. به هرحال ماجرای انتخاب سرمربی دراستقلال که وقت زیادی از هواداران این باشگاه گرفت به پایان رسیده و ازاین به بعد انتظار است استقلال در مسیر پیشرفت قدم بردارد و موفقیت‌هایی را صاحب شود. اما باید توجه داشت که حامیان مربیگری الهامی در استقلال اکنون مخالفان خاموش مجیدی هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
پیشخوان شهرآرا
کیوسک
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}