پاسور تیم ملی والیبال کرونایی شد! برگزاری مراسم افتتاحیه مسابقات بین‌المللی دوومیدانی جام امام رضا(ع) عطایی: در فکر اردوی اروپایی هستیم|یک مربی جدید به کادر جوانان اضافه می‌شود پیام شهردار مشهد به مناسبت افتتاحیه جام بین‌المللی امام رضا(ع) سامری:عقب کشیدن عواقب بدی دارد| بازی پراشتباهی از نظر سوت داوری بود سهراب نژاد: خدارا شکر سربلند بیرون آمدیم | بازی سخت و حساسی را از مهرام بردیم آرزومندی: آبادان تیم باکیفیتی است| به اهرم‌های مان باید بچسبیم صدیقی: بردن تیم مهرام کار بزرگی است| داوران بازی سختی را قضاوت کردند انتشار لیست مازاد استقلال| آیا مجیدی سرمربی می‌ماند؟ دانشگر و مجیدی جامانده‌های سفراستقلال به عربستان| عبدالهی: تصمیم گیرنده فرهاد بود یخچالی: در روستوک همه چیز دیسیپلین و نظم دارد|به فوتبال علاقه داشتم، اما بسکتبالیست شدم+ویدئو ابراز رضایت حسن تفتیان از تورنمنت بین‌المللی امام رضا(ع) اختصاص هتل ویژه برای کرونایی‌ها در المپیک توکیو حذف ترکیه از مسابقات کسب سهمیه المپیک روئینگ آقای گُل در نقش مدافع!| برای علی دایی که سکوت نکرد روایت عاشقانه‌های شهدای ورزشکار | نبرد روی تشک، معراج در کوه‌ها قاب خاطره | ورزش خراسانی‌ها در یک قاب رکاب‌زنی از آب به خشکی| کوچ موج‌های آبی از شنا به دوچرخه؟ شوک چهارم در موج چهارم| ورزشی که دیگر نیست! تعویض بزرگ ستاره‌های آرژانتین
خبر فوری
صعود ایرانی آبادان به نیمه نهایی| ذوب آهن در چاه نفت غرق شد
تیم بسکتبال نفت آبادان بدون یار خارجی توانست با برتری ۶۸ بر ۶۰ مقابل ذوب‌آهن اصفهان به جمع ۴ تیم برتر سوپرلیگ بسکتبال ایران بپیوندد.
گروه ورزش/شهرآرانیوز، سومین دیدار تیم‌های بسکتبال پالایش نفت آبادان و ذوب‌آهن از دور یک‌چهارم پایانی پلی آف سوپرلیگ امروز در تالار بسکتبال آزادی تهران آغاز و در نهایت به نفع آبادانی‌ها به پایان رسید

بازیکنان آغازگر پالایش نفت آبادان: آرن داودی، سعید داورپناه، محمد حسن زاده، رسول مظفری و حامد سهراب‌نژاد
سرمربی: حماد سامری

بازیکنان آغازگر ذوب‌آهن اصفهان: سجاد مشایخی، جاستین دنتمون، محمدرضا اکبری، ساوا لسیچ و محمد ترابی
سرمربی: فرزاد کوهیان

کوارتر اول
چک اول را دنتمون محکم می‌زند تا ذوب ۳ امتیاز بگیرد. حسن‌زاده این ۳ امتیاز را جبران می‌کند و خودش در ضدحمله با پاس داورپناه نفت را ۵ بر ۳ پیش می‌اندازد. لسیچ کار را به تساوی می‌کشد تا نقش خارجی‌های ذوب مشخص شود. کار خوب حسن‌زاده زیر سبد ذوب برتری را پس می‌گیرد، اما با اشتباه خود او لسیچ بازی را در ۷ به تساوی می‌کشد. فیک زییای آرن به اکبری و خطای ترابی روی او، داودی را صاحب یک پرتاب از دو اقدام موفق می‌کند. این بار ۳ امتیازی آرن نفت را به ۱۱ می‌رساند و ترابی ناچار است در ضدحمله حسن‌زاده را بزند و دو خطایی شود. حسن‌زاده هم یک اقدام موفق دارد. ۳ امتیازی اصلانی به موقع به کمک ذوب‌آهن می‌آید. مظفری پشت پرتاب آزاد موفق است.. ۳ امتیازی یوسف‌وند پاسخش دو پرتاب آزاد موفق سهراب‌نژاد است. دو پرتاب ۳ امتیازی حسن‌زاده و مظفری، نفت را در پایان کوارتر نخست ۲۲ بر ۱۳ پیش می‌اندازد.

کوارتر دوم
دنتمون با توقف مظفری، دو خطایی می‌شود. لسیچ از ترن‌اوور مظفری سید اول کوارتر را می‌سازد حسن‌زاده در ریباند حمله موفق است. خود او در ضدحمله با پاس آرن نفت را به ۲۶ می‌رساند و انداون حسن‌زاده هم ثمر می‌دهد. خلیل‌نژاد جای مظفری را می‌گیرد. برخلاف نتیجه، سامری است که نخستین وقت استراحت بازی را می‌گیرد. در بازگشت داورپناه با پیک خوب حسن‌زاده اوپن‌شات می‌زند. با دانک حسن‌زاده و فول‌گل دنتمون روی او، این بار کوهیان وقت استراحت می‌گیرد. در بازگشت اندوان حسن‌زاده موفق است. با خطای حمله ذوب‌آهن نیمکت نفت به پرواز در‌می‌آید و کوهیان وقت استراحت دوم خود را هم درخواست می‌کند. دربازگشت آرن روی خطای بهرام‌زاد یک پرناب آزاد موفق دارد. بالاخره ترابی پس از مدت‌ها سبد می‌گیرد. دو امتیاز داورپناه و دو امتیاز ترابی پایان بخش نیمه اول است. ۳۵ - ۱۹ نفت برنده به رختکن می‌رود.

کوارتر سوم
اکبری هرطور شده سبد اول نیمه را می‌گیرد و ترابی هم اختلاف را کمتر می‌کند.. خطای مشایخی روی حسن‌زاده، فوروارد نفت را پشت خط پرتاب آزاد می‌فرستد. یک اقدام حسن‌زاده موفق است. سوسف‌وند جای لسیچ را می‌گیرد. اعتراضات کوهیان سرانجام برای او تکنیکال در پی دارد. داورپناه پرتاب را به ثمر می‌رسند، ولی نفت از مالکیت طرفی نمی‌بند تا لسیچ سبد بعد را بگیرد. حسن‌زاده ۳ خطایی می‌شود. خطای مظفری روی مشایخی غیرورزشی تشخیص داده می‌شود. دو پرتاب مشایخی به ثمر می‌رسد تا اختلاف به ۱۰ کاهش می‌یابد. اکبزی اختلاف را تک رقمی می‌کند تا سامری وقت استراحت بگیرد. در بازگشت آرن دویاره اختلاف را دورقمی می‌کند.۳ امتیازی اکبری و لی‌آپ آرن صحنه‌های بعدی بازی است. برخورد سهراب‌نژاد با اصلانی غیرورزشی است. در برابر دو پرتاب موفق فرید، نفت سبد بعد را می‌گیرد. منجی یکی از دو اقدام آزادش موفق است و داورپناه هم همین کار را می‌کند. اتفاقی که اینطرف برای لسیچ تکرار می‌شود. نفت سبد دیگری می‌گیرد تا ۵۰ - ۳۸ پیش باشد.

کوارتر چهارم
نفت سبد اول این وقت را هم می‌گیرد. حسن‌زاده پاس بیسبالی را در فست‌برک گل می‌کند و در دقاع ۴ خطایی می‌شود. ذوب با لسیچ به ۴۰ می‌رسد. ۳ امتیازی لسیچ امید ذوب را زنده می‌کند. آرن هم ۴ خطایی می‌شود و جایش را به مظفری می‌دهد. ریباند حمله یوسف‌وند اختلاغ را تک‌رقمی می‌کند. با لی‌آپ مشایخی، در امتیاز ۵۴ - ۴۷ سامری ناگزیر از گرفتن وقت استراحت می‌شود. کارخوب منجی در ریباند حمله سبد بعدی نفت است. دنتمون یکی از دو‌پرتاب آزادش را به ثمر می‌رساند. حسن‌زاده اولین ۵ خطایی میدان است. یوسف‌وند پشت خط پرتاب آزاد ذوب را به ۵۰ می‌رساند. ۳ امتیازی به موقع آرن و در ادامه لی‌آپ او در فست‌برک روی پاس داورپناه نفت را ۱۱ امتیاز پیش می‌اندازد تا در فاصله ۲ دقیقه و ۲۷ ثانیه به پایان بازی، کوهیان دومین وقت استراحت خود را هم بگیرد. در بازگشت ۳ امتیازی دنتمون اختلاف را تک رقمی می‌کند. خود آرن برتری نفت را به ۱۰می‌رساند و دنتمون ۳ امتیازی بعد را می‌زند. فول گل روی سهراب‌نژاد، یوسف‌وند را ۵ خطایی می‌کند و اندوان سنتر نفت هم موفق است. دنتمون پشت خط پرتاب آزاد ۲ اقدام موفق دارد، اما نفت بازی را اداره می‌کند تا ۶۸ - ۶۰ فاتح این بازی شود و در مجموع ۲ بر یک فاتح این تقابل شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
پیشخوان شهرآرا
کیوسک
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}