خبر ویژه
معاون بازرگانی و عملیات شعب ایران ایر از برقراری پرواز رفت و برگشت ایلام-نجف و کرمانشاه-نجف با قیمت ۱.۵ میلیون تومانی خبر داد.

به گزارش شهرآرانیوز، عباس جمشیدی اظهار کرد: طبق روال سال‌های اخیر ضمن تجهیز تمام امکانات برای انجام پرواز‌های اربعین، دو مسیر جدید در از ایلام و کرمانشاه به نجف طبق دستور وزیر راه راه اندازی شده است.
وی با بیان این که فروش این پرواز‌ها آغاز شده و با ۱۰ فروند هواپیمای ATR انجام خواهد شد، افزود: ۹۹ درصد پرواز‌های ایران ایر مربوط به مسیر تهران به نجف است و فعلا پروازی برای مشهد- نجف نداریم.
وی با یادآوری این که کل پرواز‌های اربعین هما از روز جمعه ۱۲ مهرماه آغاز شده و تا ۶ روز بعد از اربعین (۲ اردیبهشت) ادامه دارد، تصریح کرد: در مجموع ۲۷۴ لگ پروازی در مسیر‌های تهران-نجف- تهران، ایلام نجف ایلام و کرمانشاه-نجف-کرمانشاه انجام می‌شود.
معاون بازرگانی و عملیات شعب ایران ایر با بیان این که ۱۴۸ لگ پروازی در مسیر تهران نجف نجف (۷۴ پرواز رفت وبرگشت) داریم، گفت: ۶۸ هزار ۲۸۰ صندلی در این مسیر زائران را به نجف مناف می‌کنند.
وی با بیان اینکه ۳۲ لگ پرواز مربوط به مسیر پروازی ایلام-نجف- ایلام با مجموع ۱۹۲۰ صندلی (۱۶ پرواز رفت و برگشت) و ۴۷ پرواز مربوط به مسیر کرمانشاه-نجف-کرمانشاه با ۵۶۴۰ صندلی است، افزود: طبق مصوبه قیمت بلیت همه نقاط رفت و برگشت به جز مشهد ۲.۲ میلیون تومان و مسیر رفت و برگشت کرمانشاه و ایلام به نجف ۱.۵ میلیون تومان است.

منبع: تسنیم

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
مدرسه زندگی 13980829142438
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}